DAJ CYNK

Lumia 650 ostatnim przedstawicielem serii?

18.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4997

Ważne 7

0

Od pewnego czasu w Internecie krążą informacje na temat wyglądu i specyfikacji Lumii 650. Wiemy już o niej prawie wszystko, łącznie z tym, że ma to być ostatni model serii Lumia.

Od pewnego czasu w Internecie krążą informacje na temat wyglądu i specyfikacji Lumii 650. Wiemy już o niej prawie wszystko, łącznie z tym, że ma to być ostatni model serii Lumia.



Microsft Lumia 650 ma przenieść Windowsa 10 Mobile do urządzeń ze średniej półki. Smartfon ma oferować 5-calowy ekran o rozdzielczości 720p, czterordzeniowego Qualcomma 210 lub 212, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej (i gniazdo na karty microSD), LTE i aparat o rozdzielczości 8 Mpix. Całość ma zostać zamknięta w obudowie z metalowym korpusem, która na zdjęciach mocno przypomina smartfony Samsunga z serii Alpha.



Lumia 650 ma być też ostatnim przedstawicielem serii Lumia. Kolejne smartfony Microsoftu mają być wypuszczane pod nazwą Surface Phone. Premiery Lumii 650 możemy spodziewać się 1 lutego. Jej cena ma wynosić, w przeliczeniu, ok. 900 zł.

Źródło tekstu: Windows Central; wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~vainglorious
0

2016-01-19 11:51:00

ekran 5,2-5,3" i było by po co upgrade/''ować z Lumii 640...

Odpowiedz

16. ~Darek
0

2016-01-19 11:36:56

Likwidacja marki Lumia = zła decyzja.

Odpowiedz

15. LuiN
0

2016-01-19 10:55:19

14, ziutasek - bo nikt nie chce już tego kupować. Apple wycofał się z tak małych telefonów i skończyła się moda.

Odpowiedz

14. ~ziutasek
0

2016-01-19 10:40:41

Czemu nie zrobią czegoś eleganckiego z max. 4" wyświetlaczem niczego takiego nie ma na rynku ...

Odpowiedz

13. ~Buldog
0

2016-01-19 10:02:10

Muszę zgodzić się z poprzednikami, że model 650 nic nowego nie wprowadza. Tylko, że z drugiej strony poprawia to co najbardziej kulało w 640 - mianowicie wygląd. Tylko, że problemem jest cena. Za sam wygląd trzeba zapłacić 2 x więcej jak za poprzednika tj 640 (obecnie można nawet za 500 zł wyrwać nową sztukę) Gdyby telefon kosztował mniej...

Odpowiedz

12. ~Kaprys
0

2016-01-19 09:57:02

Dokładnie taki telefon kupiłem miesiąc temu NOWY za 250 zł. 900? To wolę swój Quilive na Kitkacie.

Odpowiedz

11. ~Partyzant
0

2016-01-19 06:38:15

To nic nie zmieni,to jakby nazwę Fiat126p zmienić na Maluch....

Odpowiedz

10. ~
0

2016-01-18 20:55:54

sami eksperci z Koziej Wolki,znawcy rynku, analitycy:]]

Odpowiedz

9. ~~~
1

2016-01-18 20:37:54

Odgrzewany kotlet za 900zł, strzał w stopę.

Odpowiedz

8. ~X
0

2016-01-18 20:33:23

~3. w 640 masz lepszy procesor

Odpowiedz

7. ~Powielacie plotki
0

2016-01-18 20:32:46

Po pierwsze to plotka po drugie już jest certyfikowany smartfon Lumia o nazwie kodowej RM-1182 przeszła certyfikację w Chinach.Snapdragon 617 ekran 1080p i będzie to 850, więc pytam jak 650ka jest ostatnia????

Odpowiedz

6. Raptor
0

2016-01-18 20:04:27

Prawda jest taka że marka Lumia nie zawojowała rynku mimo kilku lat na rynku; vide marka Galaxy ,albo seria G od LG chodź tu już było trudniej.To tak jak w robocie albo się sprawdzasz w ciągu pierwszych tygodni albo "następny proszę";-)

Odpowiedz

5. tof
0

2016-01-18 20:02:23

Surface PRO to genialny sprzęt, choć w Polsce mało popularny, bo jest drogi nawet jak na Zachód. MS mógłby wprowadzić flagowiec pod tą nazwą, ale uśmiercanie marki Lumia to krok bardzo ryzykowny i nieuzasadniony. Zawsze mogą zostawić taką serię na średnią półkę albo nawet rozwodnić markę, by produkować tanie komórki Lumia z Windows Phone. Porzucenie całkiem przyzwoitej serii może im się odbić czkawką.

Odpowiedz

4. ~Mucus
0

2016-01-18 19:31:32

Akurat Surface jest tym dla MS czym Galaxy dla Samsunga. Surface/''y sprzedaja sie swietnie na zachodzie a marka jest juz dobrze znana. W zwiazku z tym jak najbardziej tak, jeden porzadny Surface Phone moglby stanac w szranki z iP.Druga rzecz to rezygnacja z Lumii, to akirat nie wiem czy dobra decyzja...

Odpowiedz

3. papay
0

2016-01-18 19:29:39

Specyfikacja tak jak 640, różnica tylko w materiałach użytych do wykonania obudowy.

Odpowiedz