DAJ CYNK

Lumia 1330 - znamy specyfikację phabletu Microsoftu

30.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3586

Ważne 9

0

W bazie programu GFXBench pojawiły się informacje na temat specyfikacji phabletu Lumia 1330.

W bazie programu GFXBench pojawiły się informacje na temat specyfikacji phabletu Lumia 1330.

Urządzenie o nazwie RM-1062 zaoferuje ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 720p. Będzie napędzane czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 400, w parze z grafiką Adreno 305 i 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo phablet zaoferuje 32 GB wbudowanej pamięci, przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix i główny o rozdzielczości 14 Mpix z technologią PureView. Oba aparaty nagrają filmy w rozdzielczości 1080p. Całość będzie pracować pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 GDR2.

Premiera phabletu Microsoft Lumia 1330 najprawdopodobniej odbędzie się na marcowych targach Mobile World Congress.

Źródło tekstu: nokiapoweruser; wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~nowakowski
0

2014-12-30 14:58:42

jak na następcę budżetowej 1320 całkiem nieźle

Odpowiedz

0

2014-12-30 10:28:22

Jak dla mnie za duży... Moja L925 jest kompaktowa ale to oczywiście kwestia gustu. Ciekawe jaka będzie pojemność akumulatora?

Odpowiedz

6. ~Darek
0

2014-12-30 10:19:44

W mojej ocenie niepotrzebnie zmniejszają wielkość ekranu. 6 cali jest super i tak powinno pozostać. Kto chce mniejszy ekran niech kupi inny model.A co do rozdzielczości to Panowie, na słabszych (także Nokiach) widać wszystko bardzo dobrze więc "o co kaman"? Mnie w telefonie interesuje czytelność ekranu, funkcje, dobra bateria , a nie zamierzam licytować się na ilość pikseli bo to chore.

Odpowiedz

5. ~wizard
0

2014-12-30 10:08:26

#4 nie ma co porównywać 1320 nawet do serii 1520, bo to inna półka cenowa i parametry nieporównywalnie inne. Za rok jakbyś zmienił na 1520 to też byś zmienił na lepszy telefon :)A co do tego telefony to nie zachwyca. A poza tym jakoś próbowałem się oswoić z windowsem w telefonie i jakoś jest nie za specjalnie fajny dla mnie, choć wiadomo że to indywidualna sprawa.

Odpowiedz

4. ~Uff
0

2014-12-30 09:39:26

Na to czekałem, juz wiem na co za rok wymienie moja 1320 :) no chyba ze pokażą jeszcze jakas 1530 ^^

Odpowiedz

0

2014-12-30 09:18:20

No i ciekawe, czy będzie tak samo udany...

Odpowiedz

1

2014-12-30 08:46:31

@1 w sam raz. HD jest optymalną rozdzielczością, bo większość stron internetowych i filmów taką posiada.

Odpowiedz

1. ~m3
-1

2014-12-30 07:49:35

Hd na 5,7 cala to trochę za mało.

Odpowiedz