DAJ CYNK

LTE działa już na iPhone'ach w Play

04.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14906

Ważne 14

10

Użytkownicy iPhone'ów 5 i nowszych z kartą Play otrzymują właśnie aktualizację, która uaktywnia w ich smartfonach sieć LTE - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Użytkownicy iPhone'ów 5 i nowszych z kartą Play otrzymują właśnie aktualizację, która uaktywnia w ich smartfonach sieć LTE - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Aktualizacja była zapowiadania przy starcie sieci. W tej chwili pierwsi użytkownicy już ją otrzymują.

Źródło tekstu: wł

Tagi: iPhone LTE play
Komentarze
Zaloguj się
88. ~Gucwin
0

2014-03-17 11:29:23

Możliwe jedyne rozwiazanie problemu na chwile obecna. Poudostepniajcie :https://www.facebook.com/groups/1441517099405134/permalink/1480618342161676/

Odpowiedz

87. ~Koki
0

2014-01-07 22:35:51

To chyba jakieś żarty , mija miesiąc a oni nic z tym nie robią , albo przywrócą możliwość włączenia/wyłączenia opcji 3G albo przechodzę do innej sieci , nie w każdym miejscu jest 3G nie wspominając o LTE , u mnie w mieście nawet nie ma ! Bateria na moim Iphone 5 schodzi jak oszalała , gdyż moduł 3G jest cały czas aktywny . POPRAWCIE TO !

Odpowiedz

84. ~LTE
0

2013-12-17 01:24:35

Po co wam 2G ? Lada moment będzie dostępny UMTS 900 NetWorks! w całym kraju, wiec zasięg będzie identyczny jak 2G. Po prostu ustawcie na sztywno sieć Orange lub T-mobile i tyle. Nie będzie opcji włączenia 2G i to nie jest wina PLAY, a pomysł Apple.

Odpowiedz

83. ~dav
0

2013-12-11 14:00:54

Te 100Mb/s w LTE jest tylko na papierze... W rzeczywistości 20Mb/s to już jest niezły wyczyn. Może i dobrze bo inaczej pakietu nie wystarczyło by na jeden dzień :)

Odpowiedz

82. ~wkurzony
0

2013-12-10 21:33:33

założyłem grupę na FB żeby to zmienili https://www.facebook.com/groups/1441517099405134/

Odpowiedz

81. ~Wkurzony
0

2013-12-08 08:36:59

Mam tak samo. Zainstalowalem te nowe badziewne ustawienia i nie ma mozliwosci wyłączenia 3G a zostawienie włączonego EDGE. Totalna lipa. Dzwoniłem do Play i składałem reklamację i nie odpuszczę bo żywotność bateri spadła do 7h wiec lipa. W Play mówią że nie mogą mi wysłać poprzednich ustawień. Czy jedynym wyjściem jest przywrócenie z kopi zapasowej? Zgłaszajcie się co dwa dni do play. Jak zobaczą że użytkownicy wymagają tej opcji i że jest problem to pewnie zrobią tę robotą i udostępnią opcje niezależnego włączania i wyłączenia EDGE / 3G / LTE. Jak zgłosi tylko parę osób to zbagatelizują i będziemy musieli radzić sobie garażowymi metodami. A przecież nie za to płacimy

Odpowiedz

79. ~Diakon
0

2013-12-06 18:02:41

Popieram pomysł, telefon wisi caly czas na 3g i jest to irytujace bo bateria ucieka w zastraszajacym tempie. Sam chxialem zgloscic ten problem do P4 i zrobie to jutro. I wiecej nas tym szybciej moze cos z tym zrobia...

Odpowiedz

78. ~zulugula
0

2013-12-06 00:36:13

@49 "nie mósi z niego kożystać. O matko :)

Odpowiedz

77. ~Twix
0

2013-12-05 20:47:23

76: Daruj sobie, piszę na poważnie. Jeśli to Cię nie dotyczy, nie odzywaj sie z łaski swojej. PS: Do Apple dzwoniłem a Play powiadomiłem mądralo.

Odpowiedz

76. ~
0

2013-12-05 20:38:06

75. Napisz do apple może ci łaskawie odblokuje taką opcję. Oczywiście za drobną opłatą. He he.

Odpowiedz

74. ~...
-1

2013-12-05 15:50:00

Dziwne, na Lumii920 działała od dwóch tygodni. [;

Odpowiedz

73. ~yanie
0

2013-12-05 15:15:32

@71 dzięki, czyli zmienić soft, bo logo Orange pojawia się podczas startu...

Odpowiedz

72. ~
1

2013-12-05 13:13:01

71. Upewnić się, że karta obsługuje LTE oraz, że w telefonie nie ma logo orange podczas uruchamiania. Wtedy powinno działać.

Odpowiedz

71. ~yanie
0

2013-12-05 12:41:56

a możecie mi powiedzieć co zrobić, żeby w nokii 920 z Orange mieć opcję 4g lte?

Odpowiedz

70. goral2099
1

2013-12-05 12:27:44

69: No to jest spory plus w tym Playowym LTE - upload szybszy niż na łączu UPC, z którego zdarza mi się korzystać. Wreszcie dodanie kilkunastu fotek do maila nie trwa kilku minut. :)

Odpowiedz