DAJ CYNK

LTE-A 300 Mb/s w Plusie

26.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17162

Ważne 27

8

Polkomtel buduje pierwszą w Polsce komercyjną sieć LTE-Advanced z prędkością Internetu do 300 Mb/s.

Polkomtel buduje pierwszą w Polsce komercyjną sieć LTE-Advanced z prędkością Internetu do 300 Mb/s.

Prędkość 300 Mb/s możliwa jest do uzyskania dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach - 1800 MHz i 2600 MHz (LTE FDD), w których Plus wykorzystuje po 20 MHz szerokości pasma. Pierwsze stacje pozwalające na korzystanie z technologii LTE-Advanced zostały już zbudowane w Warszawie, trwa uruchamianie kolejnych.

W ofercie Plusa znajdują się już smartfony i routery obsługujące LTE-Advanced. Klienci operatora posiadają już ponad 70 tysięcy urządzeń pozwalających na korzystanie z Internetu z szybkością do 300 Mb/s.

Uruchomienie LTE-Advanced to nie tylko dwukrotne zwiększenie maksymalnej prędkości transferu danych, ale także powiększenie pojemności sieci, co w przypadku wzrostu jej obciążenia pozwoli na zapewnienie szerokopasmowego dostępu do usług internetowych większej grupie użytkowników - mówi Jacek Felczykowski, członek zarządu Polkomtelu.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
152. ~Mexille
0

2016-03-07 23:18:53

soltek: Najważniejsze, że już jest 2x szybszy niż w Play :-)

Odpowiedz

151. ~soltek
0

2016-03-07 23:08:55

Skoro były już reklamy "Internet w Plusie szybszy od Neostrady", no to teraz tylko wystarczy czekać na stwierdzenia "Internet w Plusie szybszy niż w kablówce". A jak to wygląda w praktyce, to każdy wie ;)

Odpowiedz

150. ~
-1

2016-03-07 17:02:06

Coś im się powaliło i dopisali dwa zera za dużo.

Odpowiedz

149. MaciejM
0

2016-03-06 17:00:58

W Plusie rewelacji nie ma. Z kolei orange w tej lokalizacji działa tak (dworzec pkp Białystok)

Odpowiedz

148. MaciejM
0

2016-03-06 16:57:35

Odpowiedz

147. ~dav
-1

2016-03-06 16:42:01

heh i najwyższy pakiet danych można teraz zużyć w kilka godzin :) śmieszny jest ten cały LTE

Odpowiedz

146. ~PrawdziwyKamilPowerLTE
0

2016-03-02 11:05:55

Post nr 143 to plagiat z mojej wypowiedzi na forum Plusa! Osoba zrzynająca moją wypowiedź dodatkowo użyła mojego oryginalnego nicka z forum i oczerniła jednego z komentujących (Patryk nie mam z tym nic wspólnego). Cwaniaczek ostatnie zdanie dorzucił od siebie. Prośba do administratora tej strony o usunięcie tego wpisu i zbanowanie jego IP.

Odpowiedz

145. ~taka prawda
-1

2016-03-01 18:59:36

Zachodnia Małopolska: Plus ma problem ze zwykłym (2G) zasięgiem w Małopolsce np.: Wolbrom - centrum miasta Rynek (brak zasięgu w kamienicach. Konkurencja ma), Ojcowski Park Narodowy (całkowity brak zasięgu. Konkurencja ma zasięg). Dłużec - Strzegowa k. Wolbromia powiat olkuski (Dłużec- zero zasięgu, Strzegowa - zasięg 1 kreska na zewnątrz budynku. Dodam ze miejscowości leża przy drodze wojewódzkiej 794). Panie Solorz niech się Pan tak nie chwali 2x szybszym Internetem niż w Play bo nawet po ich własnych nadajnikach maja lepszy zasięg.....

Odpowiedz

2016-03-01 13:21:28

ranking z lutego >>

Odpowiedz

143. ~KamilPowerLTE
0

2016-02-29 22:37:14

Od dawna mam wrażenie, że nie zależy im na klientach. Pierwsza przesłanka do tego pojawiła się już w drugim miesiącu od podpis z nimi umowy. Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z takim pieniactwem i cwaniactwem jak w przypadku departamentu reklamacji w Plusie. Już nie będę nawet wspominał o tych wszystkich kłamstwach, którymi karmili mnie sprzedawcy z Plusa zanim podpisałem umowę. Dosłownie zmiana języka oraz obsługi pomiędzy czasem gdy byłem potencjalnym klientem a momentem gdy już podpisałem umowę była porażająca. Moje subiektywne odczucie na temat całej tej sytuacji można opisać takZ potencjalnego klienta o którego trzeba walczyć stałem się baranem do strzyżenia, który dał się złapać w pułapkę.Kiedy Plus otworzy drogę odwoławczą od debilnych i kompletnie nie związanych z problemem odpowiedzi z departamentu reklamacji? Pozostawienie klientowi jedynie opcji: przełknij albo idź do sadu jak masz czas, bo nasza odpowiedź jest ostateczna to jest po prostu pieniactwo. Ja osobiście przestrzegam wszystkich znajomych przed podpisywaniem umów z firmami stosującymi taką właśnie politykę wobec klientów.Dodam jeszcze, że Patryk7588 to prawdopodobnie płatny troll PLUSA, jego celem zawsze jest wybielanie tej sieci, u niego zawsze wszystko dobrze chodzi, nie ma lejka itp.

Odpowiedz

142. wlo
0

2016-02-29 08:32:11

141 - co nie? Wszyscy mają a tylko Plus ma w głębokim poważaniu swoich klientów...

Odpowiedz

141. ~Xyz123
0

2016-02-29 07:30:23

Pakiety plusa to faktycznie żenująca sprawa :) dziwne że nie mają neta na kartę powiedzmy 50gb za 50zl. Plus kiedy dobre nadajniki Lte w Malborku i okolicach? Obecnie lte jest tylko w granicach miasta i szału ten nie ma.

Odpowiedz

140. Patryk7588
-2

2016-02-28 22:58:57

OK, czekamy ;-)

Odpowiedz

139. ~Towarzysz BOLKOV
2

2016-02-28 22:23:37

* wypowiedzeń umów na internet z plusa.

Odpowiedz

138. ~Towarzysz BOLKOV
2

2016-02-28 22:22:52

Poczekajcie na masówki wypowiedzeń na internet z plusa, które przypadną już na czerwiec 2016 :)

Odpowiedz