DAJ CYNK

Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 4 jeszcze w tym miesiącu

14.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7186

Ważne 1

0

Samsung zaktualizował instrukcję obsługi phabletu Galaxy Note 4, uzupełniając ją o funkcje, które przynosi Android Lollipop. Aktualizację otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Samsung zaktualizował instrukcję obsługi phabletu Galaxy Note 4, uzupełniając ją o funkcje, które przynosi Android Lollipop. Aktualizację otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, Samsung pominął system w wersji 5.0 w przypadku tego modelu i użytkownicy flagowego phabletu otrzymają od razu system w wersji 5.0.1.

Liczyć możemy na odświeżony interfejs Touch Wiz zgodny stylistycznie z Material Design Androida 5.0. Co istotniejsze, wydłużony zostanie przy okazji czas pracy urządzenia.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (wariant N910C).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu (wariant N910F).

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~maseratti
0

2015-02-01 01:22:07

Elo wszystkim dziś odebrałem nota 4 czekam na loli ponoć wciąż trwają beta testy liczę ze do marca się uda pis joł

Odpowiedz

12. ~maseratti
0

2015-02-01 01:22:06

Elo wszystkim dziś odebrałem nota 4 czekam na loli ponoć wciąż trwają beta testy liczę ze do marca się uda pis joł

Odpowiedz

11. ~miki
0

2015-01-15 14:49:14

A wiadomo kiedy na note 3 bedzie aktualizacja ?

Odpowiedz

10. thonka
0

2015-01-15 13:50:46

@8 w #1 była mowa o flagowcach więc napisałem, że te tańsze (w domyśle flagowce) też dostaną. Nie doszukuj się sensacji tam gdzie jej nie ma.

Odpowiedz

9. ~lol...
0

2015-01-15 10:22:34

@8 no chyba nikt nie liczy na cuda w telefonach za 1pln w abo 30, ani nie przyspieszą bo mają stare bebechy i ogólnie nic już z nich nie wyciśniesz więcej więc po co tracić na nie czas

Odpowiedz

8. ~P
0

2015-01-15 07:30:46

@2 chyba sobie żartujesz. S4 i note 3 to są tańsze modele?????? Ton twojego wpisu był taki, jakbyś chwalił samsunga, a tak naprawdę to można by go chwalić gdyby lizaka dostał np core, o Youngu nie wspominajac

Odpowiedz

7. ~Adam
0

2015-01-15 00:22:11

A flash player będzie miał????? Jeśli ne to szmelc.

Odpowiedz

0

2015-01-14 21:49:50

Żaden mini nie powinien dostać.

Odpowiedz

5. ~XX
0

2015-01-14 19:57:54

S4 mini zapomniany ;)

Odpowiedz

4. thonka
0

2015-01-14 19:36:09

według tego źródła aktualizację dostanie nawet Note 2 i S5 mini.

Odpowiedz

3. ~Joey
0

2015-01-14 19:27:52

@2 "będą miały" 4.4 kitkata te mniejsze tez miały byc a dla swojego starego samsunga duosa nie doczekałem się nawet 4.3

Odpowiedz

2. thonka
0

2015-01-14 19:23:14

@2 te tańsze też będą miały. S4 (we wszystkich wersjach sprzętowych, a było ich kilka) i Note 3 również dostaną aktualizację.

Odpowiedz