DAJ CYNK

Limitowane wiedźmińskie smartfony HTC

20.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 33

Ważne 5

4

20 maja w e-sklepie Play ruszyła przedsprzedaż unikalnych, wiedźmińskich smartfonów marki HTC. Limitowana edycja smartfonów została stworzona z myślą o fanach gry Wiedźmin 3.

20 maja w e-sklepie Play ruszyła przedsprzedaż unikalnych, wiedźmińskich smartfonów marki HTC. Limitowana edycja smartfonów została stworzona z myślą o fanach gry Wiedźmin 3. Już dziś adepci Kaer Morhen mogą rozpocząć polowanie na numerowaną serię HTC One M9 wraz z bogatym pakietem kolekcjonerskim oraz ekskluzywny, wiedźmiński model HTC Desire 820.

Prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów stanowić będzie krótka, złożona z 10 egzemplarzy, numerowana seria smartfonów HTC One M9, ozdobionych wizerunkiem wilczego łba. Grawerunek na obudowie telefonu to jednak nie wszystko. Fani przygód Geralta z Rivii z pewnością będą także pod dużym wrażeniem wiedźmińskiej personalizacji interfejsu Sense 7, wykonanej przy użyciu Motywów HTC. Wyjątkowość zestawu podkreślają również, wchodzące w jego skład: letnia kolczuga Geralta, słuchawki Harman Kardon Soho, książka z autografem Andrzeja Sapkowskiego, cała saga o Wiedźminie na audiobookach, oraz liczne wiedźmińskie gadżety. O ekskluzywnym charakterze limitowanej edycji świadczy także fakt, że żaden z 10 zestawów nie trafi do sprzedaży. HTC One M9 z wyobrażeniem głowy wilka będzie można wygrać w konskursach lub zdobyć na licytacjach wspierajacych cele charytatywne.
Fani przygód Geralta mogą się jednak cieszyć wiedźmińskim telefonem już teraz. Specjalnie dla nich HTC przygotowało dodatkowe prezenty. 19 maja do przedsprzedaży w e-sklepie Play trafiła specjalna edycja HTC Desire 820, umożliwiająca pełną wiedźmińską personalizację smartfona. Telefony zaopatrzone zostały także w audiobook Wiedźmin. Coś się kończy, coś się zaczyna, oraz rozszerzone wydania gier komputerowych: Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (do pobrania przez platformę GOG.com).

W ofercie Play, smartfon HTC Desire 820 będzie dostępny z umową na 24 miesiące - za 49 złotych w formule smartfon unlimited abonament 99 złotych lub za złotówkę w formule smartfon unlimited z abonamentem 109.99 zł.

Zmotoryzowani fani Wiedźmina, na pewno poczują się bezpieczniej, kiedy do celu poprowadzi ich sam Geralt z Rivii. W prezencie od HTC, głos Wiedźmina w nawigacji zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom NaviExpert jednocześnie, bez względu na producenta urządzenia, czy system operacyjny. Właściciele wiedźmińskich smartfonów z edycji kolekcjonerskiej otrzymają w prezencie dodatkowo roczną licencję na nawigację NaviExpert.

Źródło tekstu: HTC

Komentarze
Zaloguj się