DAJ CYNK

LG rozda 4000 testowych egzemplarzy modelu G4

08.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11

Ważne 1

7

W ramach kampanii promującej nadchodzący smartfon LG G4, firma rozda 4000 testowych urządzeń w 15 krajach na całym świecie.

W ramach kampanii promującej nadchodzący smartfon LG G4, firma rozda 4000 testowych urządzeń w 15 krajach na całym świecie.

Przed wypuszczeniem smartfonu na rynek, producenci smartfonów zazwyczaj wysyłają testowe egzemplarze urządzeń do specjalnie wyselekcjonowanych osób i agencji, które muszą podpisać specjalną klauzulę poufności. LG zamierza zastosować kompletnie inną taktykę. Osoby, które zarejestrują się na specjalnej stronie internetowej i zostaną wybrane przez LG do przetestowania G4, będą mogły bez przeszkód wypowiadać się na temat jego możliwości i dzielić się wrażeniami w serwisach społecznościowych. Cała akcja potrwa 30 dni, a jej uczestnicy będą musieli wykazać się w różnych zadaniach przygotowanych przez LG. Zapewne część osób, które najlepiej się z nich wywiążą, będą mogły otrzymać smartfon na własność.

Od razu warto zaznaczyć, że Polacy mogą spać spokojnie. Nasz kraj, już standardowo, jest w tego typu akcjach pomijamy. LG G4 trafi w ręce mieszkańców Turcji, Indonezji, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii, Hong Kongu i oczywiście Korei Południowej.

Przypomnijmy, że premiera LG G4 odbędzie się 28 kwietnia.

Zobacz: LG G4 w GFXBench
Zobacz: LG zaprasza na konferencję

Źródło tekstu: LG; wł

Komentarze
Zaloguj się