DAJ CYNK

LG Q6 od 21 sierpnia w Europie

28.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 49

Ważne 5

0

21 sierpnia nowy średniak LG z ekranem Full Vision pojawi się w sprzedaży w Niemczech - twierdzi Roland Quandt na Twitterze.21 sierpnia nowy średniak LG z ekranem FullVision pojawi się w sprzedaży w Niemczech - twierdzi Roland Quandt na Twitterze.

LG Q6 to nowy smartfon koreańskiej firmy, którego prezentacja miała niedawno miejsce w Warszawie. Jego największą zaletą jest wyświetlacz, bardzo podobny, choć nieco mniejszy, do tego, który znajduje się w LG G6. Na rynku będą dostępne trzy wersje, różniące się ilością pamięci. Wersja środkowa, czyli po prostu Q6 to 3 GB RAM-u i 32 GB przestrzeni na dane. LG Q6+ będzie miał 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej, natomiast LG Q6? to wersja z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci na dane.

Dane telefonu LG Q6

21 sierpnia telefon powinien się znaleźć na rynku niemieckim, gdzie jego cena będzie wynosiła 349 euro (około 1490 zł). Smartfon trafi też do Polski, choć nie znamy jeszcze dokładnej daty, ani ceny, która będzie obowiązywała w naszym kraju. Raczej nie bedzie niższa, niż ta w Niemczech. Czy telefon wart jest takiej ceny? Odpowiedzieć na to pytanie pomoże nasza recenzja, którą wkrótce opublikujemy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: [Aktualizacja] LG pokazał w Polsce smartfon z serii Q6

Źródło tekstu: @rquandt, wł

Komentarze
Zaloguj się