DAJ CYNK

LG prezentuje pierwszy Smartwatch z systemem Android z wyświetlaczem P-OLED

28.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8

Ważne 5

0

LG G Watch R to pierwsze na świecie urządzenie stworzone w konwencji zegarka, które będzie wyposażone w wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) - wykorzystujący 100% swojej okrągłej powierzchni.

LG G Watch R to pierwsze na świecie urządzenie stworzone w konwencji zegarka, które będzie wyposażone w wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) - wykorzystujący 100% swojej okrągłej powierzchni.Cechą, która wyróżnia LG G Watch R jest 1,3-calowy, okrągły, wyświetlacz P-OLED, oferujący wysoką jakość obrazu (320 x 320 pikseli) nawet przy intensywnym świetle słonecznym i przy wszystkich kątach widzenia. Sercem urządzenia jest Snapdragon 400 1,2 GHz z 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej, energię dostarcza akumulator o pojemności 410 mAh.

Dzięki ochronie Ingress Protection Rating ze wskaźnikiem IP67, LG G Watch R jest przystosowany do bezproblemowego działania aż do 30 minut, na głębokości 1 metra pod wodą. Za pomocą pakietu LG Health oraz aplikacji fitness, użytkownicy mogą monitorować bicie swojego serca przy pomocy wbudowanego czujnika PPG (są też akcelerometr, żyrokompas i barometr). Powiadomienia Smart Notifications zapewnią najważniejsze przypomnienia, poinformują o nieodebranych połączeniach oraz wiadomościach, nadchodzących spotkaniach, wydarzeniach czy lokalnej prognozie pogody.

G Watch R od LG jest zaprojektowany tak, aby nawiązywał do tradycyjnych, kultowych zegarków. Został wyposażony w zaokrągloną tarczę, wzmocnioną stalą nierdzewną, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Wygląd tarczy możemy zmieniać według własnych upodobań za pomocą jednego przesunięcia palcem. 22 milimetrowy, skórzany pasek jest w pełni wymienny i dodaje całości stylowej estetyki z nowoczesnym wykończeniem.


LG G Watch R będzie dostępny w sklepach w IV kwartale 2014 roku. Ceny oraz dostępność produktów zostaną podane lokalnie. System Android Wear jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami i tabletami z Androidem 4.3 lub nowszym.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy