DAJ CYNK

LG: Podwójnie wygięte 6 cali

07.01.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4534

Ważne 5

3

LG G Flex 2 to nie jedyna ze smartfonowych nowości zaprezentowanych na CES przez LG. Kolejną jest 6-calowy phablet z ekranem wygiętym na dwóch przeciwległych bokach obudowy.

LG G Flex 2 to nie jedyna ze smartfonowych nowości zaprezentowanych na CES przez LG. Kolejną jest 6-calowy phablet z ekranem wygiętym na dwóch przeciwległych bokach obudowy.



Samsung ma swojego Galaxy Note Edge, LG Display postanowił "podwoić" wynik Samsunga, prezentując urządzenie z ekranem "Dual Edge". Wyposażone w ekran Plastic OLED urządzenie na własne oczy zobaczyli jedynie wybrańcy, zaproszeni na prezentację indywidualnie przez LG.

6-calowy ekran ma niewielką jak na tę przekątną rozdzielczość HD (720 x 1280 pikseli). Trudno powiedzieć czy pokazowy smartfon LG trafi do produkcji. Jedno jest natomiast pewne - LG potrafi równie dobrze wyginać ekrany AMOLED, jak Samsung.

Zobacz: LG G Flex 2 - jeszcze bardziej wygięty wyświetlacz

Źródło tekstu: gforgames, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2015-01-08 20:46:20

Na trwalsze baterie nie liczcie, bo na tym nie zarobią O_o

Odpowiedz

15. ~close
0

2015-01-08 10:57:43

don/''t TOUCH, hehe

Odpowiedz

14. LuiN
0

2015-01-08 10:35:14

13, klimas7 - dzięki!

Odpowiedz

2015-01-08 10:31:02

@LuiN - do tekstu wkradł się mały orson, usuń br :)

Odpowiedz

12. ~Calm7
1

2015-01-08 09:48:59

11). A ile masz Ty, że nawet podpisać się nie umiesz? ;-p

Odpowiedz

11. ~
-1

2015-01-08 09:38:34

@8 co to znaczy śmigam? Masz kilkanaście lat, ze używasz takiego słownictwa?

Odpowiedz

10. ~lool
1

2015-01-08 09:31:08

8 - za pół roku będziesz zmuszony szukać nowego telefonu...

Odpowiedz

9. ABP
0

2015-01-08 08:41:22

@2: Z telefonami robi się to samo co w przeszłości z komputerami PC. Na początku był szalony rozwój, co pół roku nowa generacja, na rocznych nie dało się uruchomić nowych programów. A teraz właściwie wszystko jedno, czy komputer jest nowy, czy ma 3 lata. Za wyjątkiem ekstremalnych graczy nikt nie potrzebuje nowości, bo wszystko czego używa spokojnie działa na kilkuletnim sprzęcie. Myślę, że z telefonami jeszcze nie dochodzimy do tego momentu, ale widać już wyraźne spowolnienie rozwoju, bo doszły do pełni użyteczności oczekiwanej przez większość użytkowników. Jedyne parametry, które według użytkowników warto jeszcze poprawiać, to czas pracy na baterii i trwałość, ale to pierwsze jest chyba niemożliwe dopóki nie zostaną wynalezione nowe ich rodzaje, a na tym drugim nie zależy producentom.

Odpowiedz

8. ~f643
-1

2015-01-08 08:24:34

Śmigam na nowej Z3 i póki co na szczęście nie musze martwić się wyborem telefonu. POLECAM!!!

Odpowiedz

7. Travel
0

2015-01-08 08:01:13

orson ja czekam na 5.0 dla P7 :) i emui 3.0

Odpowiedz

6. spat
1

2015-01-07 23:16:04

@2 wymieniłem p prawie dwóch latach Samsunga Mega na Ascend Mate 7 też dla nakładki i dobrego wykonania. TW już po kilku modelach telefonów Samsunga mi się znudził. Myślałem jeszcze o N6 ale jest za drogi i choć goły andek jest szybki to brakowało mi pary rzeczy w porównaniu do Huawei.

Odpowiedz

5. ~4D
1

2015-01-07 23:10:31

Zamias durnego wyginania ekranów smartfonów, czy też wciskania do nich na siłę rozdzielczości 2K zabraliby się za jakąś przełomową technologię w kwestii ich akumulatorków, czy też dopracowaliby w końcu aplikacje asystentów głosowych - jestem samotny, w tym wielkim świecie, więc czasem fajne by było pogadać ze smartfonem.

Odpowiedz

1

2015-01-07 22:36:23

@2 Może niekoniecznie akurat tak samo, ale coś podobnego. Wszystko ma tą samą specyfikację, tak samo wygląda w środku. Stąd teraz używam Huawei P7 dla wykonania i nakładki, która wyróżnia go od Androidów innego producenta. I czekam na 5.0 dla Moto G, może on coś ciekawego wizualnie wprowadzi.

Odpowiedz

3. ~Trolololo.
1

2015-01-07 22:34:25

@3Myślałem, że jestem z tym odosobniony.

Odpowiedz

2. ~serti
2

2015-01-07 22:27:32

Tak od Galaxy 4 (w zasadzie po III) przestałem się jarać nowymi fonami. Jeszcze G3 wywołał zainteresowanie ale coraz mniej chce mi się myśleć na co wymienić aktualny telefon. Też tak macie?

Odpowiedz