DAJ CYNK

LG Optimus G2 z 5,5-calowym ekranem FullHD?

11.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3642

Ważne 0

0

LG przygotowuje konkurenta dla nadchodzącego Samsunga Galaxy S IV. Na rynku jest już ekstremalnie wydajny model LG Optimus G i właśnie pojawiły się plotki, że jego następca, Optimus G2 zaoferuje ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości FullHD.

LG przygotowuje konkurenta dla nadchodzącego Samsunga Galaxy S IV. Na rynku jest już ekstremalnie wydajny model LG Optimus G i właśnie pojawiły się plotki, że jego następca, Optimus G2 zaoferuje ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości FullHD.

FullHD w smartfonach stało się już faktem, odkąd sprzedaż telefonów z takimi ekranami rozpoczął HTC (Droid DNA, Butterfly). Martwi natomiast stale rosnąca przekątna ekranów. Z 5 cali u HTC, wyrasta nam teraz 5,5 cala od LG. Wygląda na to, że nowy Optimus (w Polsce Swift) konkurować będzie raczej z Galaxy Note II niż kolejnym SGS-em - wciąż nie wiemy jednak jaką przekątną zaoferuje S IV.

W myśl optymistycznych doniesień, nowy smartfon LG dostanie Androida Key Lime Pie (5.0), łączność LTE, czterordzeniowy procesor 2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Prime i nowy moduł fotograficzny.

Źródło tekstu: unwiredview, wł

Komentarze
Zaloguj się
16. Gitarka
0

2012-12-14 20:31:53

Aż 5,5 ekran? no nieźle, super. Pewnie jest dużo osób, które lubia duze ekrany bo lubią widzieć gdzie wchodza na necie czy lepiej widzieć gre w którą graja

Odpowiedz

15. m2marek
1

2012-12-12 17:11:09

dla SG Note żadna konkurencja - przecież to bez rysika, a dla gęstości powyżej 300dpi powinien być obowiązkowy.

Odpowiedz

14. ~Janes
1

2012-12-12 12:01:06

5,5 cala ? to juz jest choroba marketingowa>gdzie taka cegłę nosić w plecaku ? bo do żadnej kieszonki się nie zmieści a tym bardziej nie będzie wygodny w noszeniu

Odpowiedz

13. ~do 8. i 9.
1

2012-12-11 20:44:44

... no to chyba kurduple jesteście, tak dla żartu ;)

Odpowiedz

12. ~PLANET
1

2012-12-11 20:06:40

O w mordę, ale przy 5,5" to im spadnie PPI ;)

Odpowiedz

11. ~Słoneczny
1

2012-12-11 12:53:46

Osobiście wybrałbym low-enda i dobry 10 calowy tablet. W końcu nie trzeba mieć internetu przy doopie 24h na dobę. A włożyć tablet do schowka w samochodzie lub do plecaka gdy jest naprawdę potrzebny, to żaden problem. Na kij im to Fhd i taka wielka przekątna?

Odpowiedz

10. ~
0

2012-12-11 12:38:57

Smartphone i tablety nie mają sensu dla mnie, nie zdają egzaminu u mnie na wsi w polu czy ogrodzie czy w lesie. Zasięg i bateria do d.u.p.y, kupiłem najnowszego lowenda Nokii i działa bez zarzutu zasięg, jakość rozmów bateria mi trzyma miesiąc.

Odpowiedz

9. ~eddy
2

2012-12-11 12:13:00

moim skromnym zdaniem smartfon 4,5-5cali jest dobry dla kogoś (np. dla mnie), kto uważa tablety za sprzęty mało mobilne. Owszem, z racji min. 7calowego ekranu dają więcej wygody w użytkowaniu ale trudno je nosić bez przerwy przy sobie, a takiego 5 calowego smarfona jeszcze da sie od biedy nosić w kieszeni na codzień-tablet na pewno już nie. Telefony z ekranem powyżej 5 cali mają wtedy sens gdy zajmą maksymalnie przednią powierzchnię telefonu, nie powiększając jego całkowitych wymiarów względem np. NOTE, bez miejsca na przyciski ekranowe czy grube ramki. Coś takiego miała pokazać Motorola ale jakoś sprawa przycichła

Odpowiedz

8. ~Artur
1

2012-12-11 11:55:53

Czy tylko dla mnie ~4,5-calowe wyświetlacze w smartfonach to max jeśli chodzi o mobilność?

Odpowiedz

7. danny93
-1

2012-12-11 11:26:35

No właśnie, Note 2 ma chyba najlepszą baterię na rynku smartfonów.. a o tych 4 godzinach na batetrii to ja już słyszę od zapowiedzi Galaxy S II :p

Odpowiedz

6. ~Dtr
0

2012-12-11 11:11:02

@5 a czy w note 2 trzeba co tyle ją ładować ?

Odpowiedz

5. ~
1

2012-12-11 11:04:27

Wspaniały telefon. Zapewne baterię trzeba będzie ładować co 4 godziny...

Odpowiedz

4. ~Paweł
3

2012-12-11 11:04:17

Dobrze ze nokia wypuszcza serie Asha :)

Odpowiedz

3. ~Olek
1

2012-12-11 10:58:10

Następca następcy będzie posiadać 6" itd. Już blisko do tabletów z 7".

Odpowiedz

1

2012-12-11 10:57:59

zaoszczędź kupując jedno urządzenie za 2500 zł, zamiast telefonu za 700 zł i wydajnego tabletu za 900-1500 zł ;) Mówię o Nexus 7 za 899 zł, a telefon w tedy aż taki wydajny nie musi być przecież, jak do gier i innych masz tablet.

Odpowiedz