DAJ CYNK

LG Optimus G Pro oficjalnie zapowiedziany

22.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3381

Ważne 1

0

Japońska sieć NTT DOCOMO oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie do oferty smartfonu LG Optimus G Pro. Następcy Optimusa G, z szybszych procesorem i większym wyświetlaczem o rozdzielczości FullHD.

Japońska sieć NTT DOCOMO oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie do oferty smartfonu LG Optimus G Pro. Następcy Optimusa G, z szybszych procesorem i większym wyświetlaczem o rozdzielczości FullHD.

Urządzenie bazuje na chipsecie Snapdragon S4 Pro z czterema rdzeniami taktowanymi zegarem 1,7 GHz, ma 2 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSD i aparat 13 Mpix.

Znacznie powiększona została pojemność baterii, która z 2100 mAh wzrosła do 3000 mAh. Jednocześnie o 0,3 cala urosła przekątna wyświetlacza, do okrągłych 5 cali, a rozdzielczość zwiększona została z HD (720 x 1280 pikseli) do FullHD (1080 x 1920 pikseli).

Do telefonu trafił Android 4.1 Jelly Bean, podobnie jak w poprzedniku, nie zabrakło łączności LTE towarzyszącej HSPA+.

Plany dotyczące globalnej dostępności smartfonu poznamy prawdopodobnie już podczas nadchodzącego Mobile World Congress 2013.

Źródło tekstu: nttdocomo, wł

Tagi: LG
Komentarze
Zaloguj się
18. ~prefix
0

2013-01-24 12:10:42

swoja drogą ostatnio LG bardzo skupiło się na dobrej jakości bateriach w swoich telefonach komórkowych więc i w tym modelu nie mogło tego zabraknąć.

Odpowiedz

17. Gitarka
0

2013-01-24 08:51:43

Interesujący jest ten wzrost baterii do większej mocy, jestem ciekawa jak będzie w praktyce, ile wytrzyma. Dla mnie bateria to podstawa.

Odpowiedz

16. ~Johny11
0

2013-01-22 22:12:53

@PLANET, nie przyzwyczaiłem sie do SWYPE bo nie miałem dłużej telefonu z tym w rękach, i jak dla mnie było to trochę dziwny sposób. Generalnie teraz korzystam z Tytn II i przyzwyczaiłem sie do klawiatury fizycznej. Mój brat tak samo. Miał Toshibe G900 i też o żadnych ekranowych nie chce słyszeć i czeka na coś z dobrą fizyczną po tym jak ona sie rozwaliła. Drugi brat - ma BB i też o ekranowych za dużo nie sądzi.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-01-22 20:55:09

rety sry ale to o sobie piszesz? "W innym przypadku wiarygodnosc takiego newsa jest rowna poziomowi menela spod budki z piwem" bo jak inaczej tłumaczyć to iż dziennikarz pisząc news podpisuje się nickiem gdzie mało tego wyraźnie na Telepolis można sprawdzić kto jest kim w opisie, tak jak Pan Witek powiedział, ale dla tego rodzaju ludzi jak Pan to ciężko sprawdzić? skąd tacy się biorą? jak na patelni nie podasz to nic nie znajdzie .

Odpowiedz

14. mikkel
0

2013-01-22 19:30:43

@retry zajrzyj sobie tutaj jeśli chcesz to widzę że możesz zadzwonić do Witka. http://www.telepolis.pl/o-nas,1,4,0.html

Odpowiedz

13. PLANET
1

2013-01-22 16:13:24

Panie o nicku retry: Nie musi. Nie ma takiego obowiązku. Często są to same inicjały, bądź trzyliterowy symbol - i to w poważnych, wydawałoby się, gazetach i innego typu publikacjach (nie mówię bynajmniej o tabloidowych "pismach kolorowych"). Zgadza się, forward informacji dla dalszych osób (oficjalnie) i odpowiedzialność za nią to istotne kwestie, ale nie ma takiego musu. Nawet, jeśli tak jest uczone na dziennikarstwie, to i tak od reguły istnieją wyjątki. Szczególnie w przypadku, kiedy tak naprawdę zatrudnia się samego siebie. BTW: nie jestem dziennikarzem, ale odrobinę liznąłem tematu, ale rozumiem że użyłeś hipotetycznego przykładu ; ) No i mnie bulwersu, z tego się nie strzela.. przy okazji, radzę popatrzeć na rodzimą konkurencję. Tam ciężko o imię i nazwisko nawet przy artach.. Przeważnie to tylko nick, a gdzieniegdzie nie ma W OGÓLE podpisu (sic!). I mniej bulwersu życzę ; )

Odpowiedz

12. rcicho
1

2013-01-22 15:58:43

Bardzo ciekawy model. LG od jakiegoś czasu stara się bardzo. Mnie bardziej jednak interesuje nowy Nexus 5.

Odpowiedz

11. ~retry
-1

2013-01-22 15:50:30

Panie o nicku Planet : Dziennikarz jest to osoba publiczna a nie user forum. Dziennikarz ma obowiazek i prawo podpisac sie imieniem i nazwiskiem pod tym co publikuje badz co badz na publicznym portalu. Dziennikarz ukrywajacy sie pod pseudonimem vel nickiem nie jest wiarygodny. Dane dziennikarza moga byc potrzebne do tego aby przekazac info dalej np. ze na Telepolis przeczytalem news Pana takiego a takiego o tym i o tym. Tak wiec to Pan ma obowiazek jako DZIENNIKARZ podpiywac sie pod tym co publikuje imieniem i nazwiskiem a ja jako CZYTELNIK mam prawo tego wymagac i to wiedziec. W innym przypadku wiarygodnosc takiego newsa jest rowna poziomowi menela spod budki z piwem. Czytelnik jest zawsze anonimowy ale dziennikarz nie powinien . W innym przypadku przypomina to zabawe w dziennikarstwo o poziomie przedszkola lub gimnazjum

Odpowiedz

10. PLANET
1

2013-01-22 15:10:55

Johny11: wiesz dobrze, jak to jest z tymi modelami z klawiaturą (szczególnie QWERTY) teraz - oprócz BB jest generalna posucha, choć oczywiście każda większa firma coś wyda, ale generalnie - nic topowego.. Generalnie Swype działa tak dobrze, że ciężko się dziwić takiej polityce i fakt faktem - coraz mniejsze grono osób potrzebuje realnie fizycznej QWERTY ; co innego z klasyczną klawiaturą, ale taka już tak bardzo się utożsamiła z "feature" phone/''ami, że producenci odpuszczają trochę temat...

Odpowiedz

9. PLANET
1

2013-01-22 15:07:27

retry: zgodnie ze swoim nickiem, ponów próbę myślenia, bo ta coś nie wyszła.. podpowiem: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/lg-optimus-g-jeszcze-w-styczn iu-dostepny-bedzie-w-ponad-50-krajach-calego-swiata,2,3,27332.ht ml - to co do poprzednika, a co do tego nowego modelu - doczytaj ostatnie zdanie: "Plany dotyczące globalnej dostępności smartfonu poznamy prawdopodobnie już podczas nadchodzącego Mobile World Congress 2013.". Jeśli chcesz być bardziej "powaRZny", to sam legitymuj się imieniem i nazwiskiem podczas publicznego jakby nie było wypowiadania ; )

Odpowiedz

8. ~Johny11
-1

2013-01-22 13:30:46

Czekam na telefon taki z fizyczną klawiaturą. Nazywają ten model pro a tu taki zonk...

Odpowiedz

7. ~yyy
1

2013-01-22 12:29:55

pentagram monster najlepszy na razie bo ma solidna baterie

Odpowiedz

6. WitekT
1

2013-01-22 10:55:41

retry: racz zauważyć, że jest to podpis typowo gazetowy - identycznie gazety podpisują newsy. Jest krócej. W artykułach jesteśmy podpisani pełnym imieniem i nazwiskiem, Wszyscy, którzy tu wchodzą, doskonale znają nas z imienia i nazwiska, jesteśmy opisani też na stronie "O nas". Daruj sobie teksty w stylu "piaskownica i dziecinada", bo znacząco obniżają one wartość merytryczną Twojego komentarza.

Odpowiedz

5. ~retry
-3

2013-01-22 10:52:58

Luin doczytalem i dalej podtrzymuje swoje zdanie. Poza tym czyzbys wstydzil sie wlasnej pracy ? Czemu na Telepolis pod newsem nie widnieje imie i nazwisko autora tylko pseudonim ? Sorry ale podchodzi to pod piaskownice i dziecinade. Chcecie byc powarznym serwisem a nikt nie podpisuje sie personalnie tylko nickiem. Przezwisk to sie uzywa w przedszkolu. A tu powazny serwis bo za taki macie aspiracje uchodzic a pod newsem autor Luin , Sirmark itp. Co to jest ? Chyba Telepolis macie przerost formy nad trescia.

Odpowiedz