DAJ CYNK

LG Nexus 4 już 29. października?

11.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3490

Ważne 0

0

Jak donosi Le Figaro, kolejny pokazowy smartfon Google'a z linii Nexus będzie nazywał się LG Nexus 4. Premiera już 29. października, od tego dnia smartfon ma być też dostępny w sprzedaży.

Jak donosi Le Figaro, kolejny pokazowy smartfon Google'a z linii Nexus będzie nazywał się LG Nexus 4. Premiera już 29. października, od tego dnia smartfon ma być też dostępny w sprzedaży.

Według pierwszych przecieków, specyfikacja nowego Nexusa bazować będzie na LG Optimus G, czyli liderze ostatnich zestawień benchmarków. Optimus G ma 4,7-calowy ekran HD, aparat 13 Mpix, 2 GB pamięci RAM i potężny procesor wyposażony w 4 rdzenie Krait 1,5 GHz każdy.

Bardzo możliwe, że prezentacja nowego Nexusa będzie również prezentacją kolejnej generacji systemu Android. To właśnie Nexusy są zwykle platformą testową nowych Androidów.

Źródło tekstu: Le Figaro, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~prefix
0

2012-11-27 15:32:21

już po III kwartale 2012 LG zanotowało bardzo wysokie przychody i zyski. W samaym III kwartale LG wprowadziło na rynek 14 mln sztuk telefonów komórkowych, daltego też sprzedaż Nexusa mozę jedynie powiększyć obroty LG.

Odpowiedz

16. toczek
0

2012-11-27 13:51:44

Nexus 4 to jedna z lepszych propozycji Smartfonowych koncówki 2012. Zobaczymy jak przełoży się to na wyniki sprzedaży

Odpowiedz

15. ~prefix
0

2012-10-23 15:07:35

jak wgłębiłem się w specyfikację to wiem, że będzie to kombajn, który wymiecie konkurencję, tak więc tak jak mówisz końcówka roku w działce telefonicznej będzie należała do LG.

Odpowiedz

14. mixer1
0

2012-10-20 12:43:54

Nie mogę doczekać się premiery Nexusa 4. To będzie najciekawsza smartfonow premiera końcówki 2012 roku.

Odpowiedz

13. ~artur
0

2012-10-13 16:22:16

Już sie nie mogę doczekać bo w sumie z samego opisu ten model prezentuje sie naprawde bardzo dobrze.

Odpowiedz

12. ~prefix
0

2012-10-11 21:13:10

proponuję skupić się na lini L-style, te modele LG sa naprawdę fajne i jest dość duży wybór więc nie będzie problemu z dobraniem idealnego dla siebie.

Odpowiedz

11. Gitarka
0

2012-10-11 15:11:11

Specyfika fajna, a gdzie można zobaczyć jakieś zdjęcie? W grudniu na gwiazdke planuje zakup telefonu LG jako prezent. Zastanawiam sie właśnie jaki, ale na pewno bedzie to jakis z tych nowszych, bo wymiatają

Odpowiedz

10. ~
0

2012-10-11 14:13:32

juz niedlugo.... google wyskoczy z systemem operacyjnym na PCety i lapki i windows będzie się musiał napocić, żeby nie stracić klientów.

Odpowiedz

0

2012-10-11 12:28:49

Dziwne że najnowszy Nexus nie posiada LTE, jak dla mnie nic ciekawego, zostaje przy moim Galaxy Nexus

Odpowiedz

8. ~joł
0

2012-10-11 12:06:09

ciekawe jak z ceną... ps ktoś wie kiedy wejdzie do powszechnej sprzedaży swift L9 w Polsce? Jestem ciekaw ogólnej polityki cenowej LG... I polityki aktualizacyjnej:p

Odpowiedz

0

2012-10-11 11:52:41

I ze zdjęć w sieci wynika, że na obudowie aparat ma 8Mpx nie 13

Odpowiedz

6. bogie
0

2012-10-11 11:50:13

I jeszcze jedno - pierwszy telefon od LG z dostępnymi aktualizacjami na bieżąco ;)

Odpowiedz

5. bogie
0

2012-10-11 11:49:41

@ziomek - nie wierzę, przy takiej specyfikacji min. 32 gb bez możliwości rozszerzenia, lub 16 + sd. Dam się pokroić. To byłby ewidentny strzał w kolano.

Odpowiedz

4. ~ziomek
0

2012-10-11 11:31:24

Ogolnie na wiekszosci portali jak przegladam to pisza ze tylko 8gb bedzie bez mozliwosci rozszerzenia o kartę pamieci , mam nadzieje ze sie myle.

Odpowiedz