DAJ CYNK

LG i plany na przyszłość działu Mobile

05.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2262

Ważne 4

1

Trafne identyfikowanie i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb klientów, doskonalenie najważniejszych technologii oraz nieustanne dbanie o zaufanie do marki - to nadrzędne cele działu mobilnego LG według jego szefa.Trafne identyfikowanie i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb klientów, doskonalenie najważniejszych technologii oraz nieustanne dbanie o zaufanie do marki - to nadrzędne cele działu mobilnego LG według jego szefa.

Większość użytkowników smartfonów oczekuje, że będą one ściśle dostosowane do ich sposobu pracy oraz spędzania wolnego czasu. Nasi klienci oczekują, że urządzenia LG będą zajmowały czołową pozycję w czterech głównych dziedzinach: dźwięk, bateria, aparat i wyświetlacz. Zagadnienia te traktujemy priorytetowo zarówno podczas prac nad nowymi flagowymi urządzeniami, jak i w produktach będących udoskonalonymi wersjami smartfonów premium, z których pierwszym jest model LG V30S ThinQ odsłonięty podczas MWC 2018 - powiedział Hwang Jeong-Hwan, prezes działu Mobile LG Electronics.

LG planuje stopniowo aktualizować oprogramowanie i design swoich produktów, tak aby dotychczasowi klienci mogli przez dłuższy czas czerpać z nich satysfakcję. Mają się do tego przyczynić starannie przemyślane funkcje oraz oryginalne wersje kolorystyczne, dzięki którym smartfony LG wyróżnią się na tle konkurencji. Do tego ma dojść wysoka jakość wykonania oraz usługi posprzedażowe, na przykład stałe doskonalenie pakietu sztucznej inteligencji.

LG zamierza też postawić na wysoką jakość dźwięku, o której zdają się zapominać producenci smartfonów z najwyższej półki. Projektując nowe smartfony firma LG zamierza nadal rozwijać między innymi przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad, a także kontynuować prace nad ulepszeniem technologii akumulatorów wraz ze spółką LG Chem.

Wyróżniać mają się także aparaty w smartfonach LG, za sprawą ulepszonych obiektywów oraz rozwiązań zapewniających wyższą jakość zdjęć wykonywanych przy słabym oświetleniu, a także dzięki rozwojowi technologii opartej na sztucznej inteligencji. Dzięki tej ostatniej aparat fotograficzny będzie samodzielnie i optymalnie dobierać parametry zdjęć i ulepszać je za użytkownika. Ponadto, LG planuje znaczne inwestycje w prace badawczo rozwojowe nad technologiami stosowanymi w wyświetlaczach LCD oraz OLED.

Rynek smartfonów znacznie się zmienił w ciągu ostatniego dziesięciolecia. Teraz wchodzimy w kolejny etap rozwoju i w nową strategię dla kategorii mobile. Niewielu producentów smartfonów posiada jednocześnie szerokie i różnorodne doświadczenie w rozwoju wielu kategorii produktowych, dlatego wykorzystując szersze kompetencje LG, dążymy do zwiększenia udziału w rynku smartfonów, między innymi dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji - powiedział Hwang Jeong-Hwan.

Zobacz: MWC2018: Debiutuje LG V30S ThinQ
Zobacz: LG: sztuczna inteligencja również dla LG G6
Zobacz: MWC2018: nowe smartfony LG w rękach TELEPOLIS.PL
Zobacz: Nie tylko "Judy" czyli LG G7 również istnieje

Źródło tekstu: LG

Tagi: LG smartfony
Komentarze
Zaloguj się
6. ~
0

2018-03-06 00:42:56

po co poprawiac jak softowo skracacie zycie swoich produktow. Kto chce aktualki bo z jakiegos tam powodu waznego dla niego samego ich potrzebuje to ucieka od was. Bo macie w *** uzytkownikow, do tego obiecujecie aktualki i ich nie ma. Oszustwo i tyle. Wiec to faktycznie belkot a uzytkownikow cieszyc beda oprocz aku i ekranow takze w miare nowe softy.

Odpowiedz

5. ~
0

2018-03-05 23:18:14

Niech poprawia jakość i awaryjność, bełkot kupują dzieci.

Odpowiedz

4. ~be be
1

2018-03-05 18:24:06

Treść wiadomości @3 takie informacje "ekspercie" są bardzo potrzebne. Pozwalają nam ocenić na jak długo z LG możemy się "zadawać" i jakie zmiany nas czekają. Ważne dla użytkowników LG.

Odpowiedz

3. ~ekspert rynkowy
0

2018-03-05 18:12:21

Korporacyjny bełkot, po co robic newsa z takich bzdur?

Odpowiedz

2. ~Spike
0

2018-03-05 18:11:35

Co jak co ale jeżeli chodzi o akumulatory do komórek to rację muszę przyznać mają najlepsze na rynku.W moim LG G2 w dalszym ciągu litowo-polimerowiec trzyma a to już 5 rok przed nim.Jednak tyle czasu minęło i w kwestii akumulatorów wiele się nie zmieniło więc trzeba liczyć na LG może uda im się zrobić jakiś przełomowy skok w przypadku pojemności akumulatora na jego powierzchnię.

Odpowiedz