DAJ CYNK

LG G6 z funkcją rozpoznawania twarzy

12.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3792

Ważne 3

4

LG planuje dodać do wyposażenia LG G6 funkcję skanowania twarzy.



LG planuje dodać do wyposażenia LG G6 funkcję skanowania twarzy.

W dodaniu nowej funkcji do flagowca LG ma pomóc koreański firma Oez, która zajmuje się dostarczaniem oprogramowania służącego do rozpoznawania twarzy. Wybór był podyktowany dobrą kompatybilnością rozwiązań firmy z flagowymi smartfonami LG. Nie tylko G6, ale również LG G5 i LG V20. Dodatkowo ważne jest to, że do rozpoznania twarzy wykorzystywany jest plik o małej wielkości. Przedni aparat do rozpoznania potrzebuje zdjęcia, które waży 3,5 - 5 MB.

Nowa funkcja miałaby zawitać do LG G6 już w czerwcu. Jej prezentacja ma zostać połączona ze startem usługi LG Pay.

Źródło tekstu: The Investor; wł

Tagi: LG LG G6
Komentarze
Zaloguj się
10. ~=÷×
0

2017-04-12 18:25:53

@9. Widzę, że temat znasz. Czy robiłeś już jakieś próby ze swoim selfie? Nie wiem czy nie użyć .kamery Philipsa, żeby mi ładnie wyszło selfie?!?

Odpowiedz

9. ~co za różnica
0

2017-04-12 17:47:17

W przypadku czerwonego calma7 po zeskanowaniu twarzy, telefon się otwórzy po przełożeniu do tyłka:)

Odpowiedz

8. ~=÷×
0

2017-04-12 14:57:23

@7. a jakieś inne modele rozpozna? Tego akurat nie znam co podajesz

Odpowiedz

7. Gregrin
0

2017-04-12 14:46:48

@6 cyklopów nie będzie rozpoznawać :P

Odpowiedz

6. ~Calm
0

2017-04-12 14:32:34

Ciekawe jak by zrobić skan tyłka, czy system rozpozna sobie tyłek:-D

Odpowiedz

5. 100000
0

2017-04-12 14:07:57

W/w fon za 2,5 tysiaka - była by rewelacja, a tak to jest , no właśnie... za drogi, przynajmniej dla mnie :(Ps. Taki powinien być już G4. Lg jest jak małolat który zobaczy coś u większego i dopiero myśli...może by zrobić podobnie? Gdyby ( jak wspomniałem wyżej) tak wyglądał już G4 to samsung by go gonił, a tak to jest odwrotnie i chyba w tej kwestii nic się nie zmieni.Lg Zawsze będzie to ten drugi... czemu sam jest sobie winien.

Odpowiedz

4. ~jar
-1

2017-04-12 13:43:40

ja jak idę do Ogrodu Zooligicznego, to małpy uciekają na mój widok. Ciekawe co zrobi LG na mój widok?!?

Odpowiedz

3. ~jdbdb
1

2017-04-12 13:09:59

I pewnie potem wystarczy przyłożyć czyjes zdjęcie do aparatu i mamy odblokaowany jak to było w Samsungach

Odpowiedz

2. ~abc
0

2017-04-12 13:01:35

ale po co ta funkcja?

Odpowiedz

1. ~krs
2

2017-04-12 13:00:34

rewolucyjne i ciekawe, bo w G2 też miałem taką opcję :)

Odpowiedz