DAJ CYNK

LG G6 w całej okazałości

22.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6088

Ważne 2

1

@evleaks zaprezentował zdjęcia katalogowe nowego LG G6 w czarnej, błyszczącej wersji.



@evleaks zaprezentował zdjęcia katalogowe nowego LG G6 w czarnej, błyszczącej wersji.

Zdjęcie potwierdza wszystkie dotychczasowe informacje na temat smartfonu. Mamy tutaj podwójny aparat, czytnik linii papilarnych i duży wyświetlacz sięgający blisko krawędzi obudowy.

Zobacz: LG G6 - szerokokątny obiektyw i kwadratowe zdjęcia



Kilka godzin wcześniej w sieci pojawiło się zdjęcie porównujące LG G6 i LG G5. Pomimo większego wyświetlacza (5,7 cala w G6 i 5,3 cala w G5) obudowy smartfonów są niemal identyczne.



Premiera LG G6 odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lutego.

Zobacz: LG G6 dostanie interfejs UX 6.0
Zobacz: LG G6: akumulator o pojemności ponad 3200 mAh

Źródło tekstu: @evleaks; wł

Tagi: LG LG G6
Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2017-02-23 18:21:32

Martwi mnie tylko jedno - przyciski z boku. Dlaczego LG odeszło do przycisków z tyłu? Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, ale ostatnio bardziej doceniam to z G2/G3/G4 - z prostego powodu: tak duży telefon trzeba trzymać mocniej a tak traci się czucie w pewnych warunkach - wtedy łatwiej przypadkowo wciskać boczne klawity...

Odpowiedz

14. ~
0

2017-02-23 18:18:02

Ileś komentarzy o braku różnic w wyglądzie... Nie na to patrzy gadżeciarz czy geek wybierając telefon, bo ostatecznie decydują cechy drugo lub rzeciorzędne.

Odpowiedz

13. patronas
0

2017-02-23 14:57:03

czy powoli te telefony nie zaczynają wyglądać identycznie?

Odpowiedz

12. ~Sysmajster
0

2017-02-23 14:29:39

Jakoś skoda wypuściła Octavię po liftingu i dali "nowy" silnik 1.5 turbo, który ma dokładnie te same parametry co 1.4. Dajcie już spokój z tym procesorem... Rakietę NASA chcecie wysyłać z telefonu czy co? Niestety snapdragona 835 nie ma w G6, tylko i wyłącznie ze LG ma premierę przed Szajsungiem S8. Polityka wkładania wszystkiego co nowe do jednej przypisanej marki.

Odpowiedz

11. ~
2

2017-02-23 09:52:21

@9, skok wydajnościowy nie jest aż tak wielki, chyba, ze rajcujesz się cyferkami. To tak jakby kupować auto z małym liftingiem i narzekać, że silnik został ten sam, mimo, że jest jednym z topowych na rynku.

Odpowiedz

10. ~Darek
1

2017-02-23 09:45:41

Ładny jest, nie tak ładny jak Flex2 ale ładny :)

Odpowiedz

9. ~
-2

2017-02-23 09:25:15

Kto go kupi że starym prockiem? Jeśli wydać sporo siana to na model procesora z 2017 roku a nie jakieś starocie.To tak jakby kupować auto z 2016 roku w cenie z 2017:)

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
-1

2017-02-23 09:20:25

Brał bym jak komornik hotel.

Odpowiedz

7. ~jbgb
0

2017-02-23 09:18:49

Ale brzydki

Odpowiedz

6. ~Ja++
2

2017-02-23 09:14:52

@5: Może niedługo dowiemy się od orsona, że ta premiera LG G6 odbędzie się 30 lutego bieżącego roku ;-)

Odpowiedz

5. ~arczi
0

2017-02-23 08:41:25

premiera w niedzielę 27.02? To kiedy w końcu...?

Odpowiedz

4. SACZI
0

2017-02-23 07:02:30

Czy, aby telefony GoldStar nie mają opinii awaryjnych?

Odpowiedz

0

2017-02-23 00:19:57

1- Też tak przypuszczam :) a ja wole kanciaki jak Sony czy Huwei

Odpowiedz

2. vonski
2

2017-02-22 22:03:51

@1: nie, bo S8 ma idiotycznie wygięty ekran, a LG jest płaski.

Odpowiedz