DAJ CYNK

LG G6 może zaskoczyć niską ceną

04.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4390

Ważne 9

2

Jak informuje serwis The Investor produkcja LG G6 będzie tańsza niż poprzednika. Może to mieć przełożenie na niską cenę rynkową.

Jak informuje serwis The Investor produkcja LG G6 będzie tańsza niż poprzednika. Może to mieć przełożenie na niską cenę rynkową.

Produkcja smartfonu może być tańsza o 20% w stosunku do ubiegłorocznego LG G5. Wynika to z odejścia od modułowej konstrukcji urządzenia. Niższa cena produkcji może zaowocować stosunkowo niską ceną rynkową, a to może pomóc LG w walce z konkurencją, a ta na pewno nie będzie tania.

Zobacz: Wielkimi krokami zbliża się LG G6 - tak będzie wyglądał

LG G6 zaoferuje z pewnością specyfikację z najwyższe półki. Mówi się o ekranie 5,3 cala o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, Snapdragonie 835 i podwójnym aparacie. Mimo wszystko smartfon raczej nie powinien się wyróżniać niczym szczególnym na tle konkurencji. Szczególnie jeśli spojrzymy na dotychczasowe doniesienia na temat coraz to nowych funkcji nadchodzącego Galaxy S8 lub rozwinięcie bardzo dobrego aparatu i zastosowaniu zakrzywionego ekranu w Huaweiu P10. Nowości w urządzeniach konkurencji na pewno będą drogie. Flagowiec Samsunga ma być nawet 20% droższy od poprzednika, co może wywindować polską cenę grubo powyżej 4000 zł, a patrząc na ceny Mate'a 9 Pro (3699 zł) można spodziewać się, że Huawei P10 też tani nie będzie.

Zobacz: Galaxy S8 20 proc. droższy od poprzednika
Zobacz: Smartfony Huawei Mate 9 Pro w Polsce

Źródło tekstu: The Investor; wł

Tagi: LG LG G6
Komentarze
Zaloguj się
11. ~qq
1

2017-01-04 19:06:51

@10 pominąłeś słowo "produkcja" przed LG G6... Tym razem Ci nie wyszło ;-)

Odpowiedz

10. ~~
-1

2017-01-04 19:02:15

"LG G6 będzie tańsza niż poprzednika" ? serio?

Odpowiedz

1

2017-01-04 14:13:35

S8 za ponad 4000 zł? Na łeb upadli. Co do G6: oczekuję NFC, Gorilla Glass 5, Quick Charge i ładowania bezprzewodowego.

Odpowiedz

8. ~czekamy
1

2017-01-04 13:59:52

Niech dadza zaawansowany aparat,szybkie ladowani jak w g4 to mozna brac smialo

Odpowiedz

7. ~Dk
0

2017-01-04 12:58:38

@3 wlasnie tak bym wprowadzal. Jak jestes taki madry to powiedz dlaczego Samsung wprowadza odswiezone wersje telefonow j5??? Niby nie to samo ale jednak to samo ze zaktualizowanym softem.

Odpowiedz

6. ~arczu
0

2017-01-04 11:42:59

w note 4 średnio co kwartał jest duża aktualizacja, ostatnia była wczoraj ponad 300MB...

Odpowiedz

5. ~r
1

2017-01-04 10:56:35

A kto wam każe te drogie buble kupować? Nie kupujcie to cena spadnie. A widocznie losie się znajdują na zabawki za 4 koła. Po co ceny obniżać czy kombinować z aktualizacjami? Nie jest to potrzebne.

Odpowiedz

4. ~
1

2017-01-04 10:42:04

To może być "killer feature" !!

Odpowiedz

3. PiotrM
-1

2017-01-04 10:39:24

@2 Gdybyś był prezesem świata to wprowadziłbyś pewnie przepis, że każdy producent ma prawo wyprodukować tylko jeden model z obowiązkiem aktualizowania go do końca świata. Ile masz lat?

Odpowiedz

2. ~Ooo
1

2017-01-04 10:08:40

Dzisiejsze smartfony-jednorazowki to jakis smiech na sali. Cena z kosmosu, a po roku telefon bedzie nadawal sie na smietnik. Dodatkowo brak wsparcia producenta w aktualizacji oprogramowania. Po co wprowadzac poprawki w starych telefonach jak mozna wprowadzic poprawiony nowy telefon, ot zlota zasada krwiopijcow producentow.

Odpowiedz

1. ~
2

2017-01-04 09:13:39

Raczej nie zaskoczy niską ceną, bo na pewno niska nie będzie. Może zaskoczyć ceną, która co najwyżej nie będzie absurdalnie wysoka, tak jak u konkurencji.

Odpowiedz