DAJ CYNK

LG G6 Mini to jednak LG Q6

02.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 46

Ważne 2

2

Niedługo po premierze LG G6 pojawiły się plotki na temat jego wersji mini. Dzisiaj już wiemy, że był to klasyczny przykład powiedzenia "coś dzwoni, ale nie w tym kościele". Telefon będzie. Ale pod inną nazwą i niewiele mniejszy.Niedługo po premierze LG G6 pojawiły się plotki na temat jego wersji mini. Dzisiaj już wiemy, że był to klasyczny przykład powiedzenia "coś dzwoni, ale nie w tym kościele". Telefon będzie. Ale pod inną nazwą i tylko niewiele mniejszy.

Informacje mamy dzięki znanemu z wiarygodności Evanowi Blassowi. Urządzenie będzie nosiło nazwę LG Q6, a jego przekątna ekranu będzie wynosiła 5,4 cala. W porównaniu do modelu G6, tutaj zobaczymy mniejszą ilość RAM. Q6 będzie miał 3 GB. Różnica będzie również w kwestii aparatu. Smartfon będzie miał pojedynczy obiektyw główny 13 MP (zamiast podwójnego).

Z profilu telefonu w bazie Geekbench wiemy też, że będzie on napędzany ośmiordzeniowym Snapdragonem 430 o taktowaniu 1,4 GHz. Urządzenie osiągnęło wyniki 622 (jeden rdzeń) oraz 1777 (wiele rdzeni). LG Q6 zostanie zaprezentowany 31 sierpnia, dzień przed targami IFA w Berlinie. Tego samego dnia światło dzienne ujrzy też LG V30.

Zobacz: LG V30 zadebiutuje 31 sierpnia w Berlinie

Źródło tekstu: Geekbench, Twitter, wł

Tagi: lg
Komentarze
Zaloguj się