DAJ CYNK

LG G5 z DAC-iem od Bang & Olufsen?

19.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26

Ważne 6

2

LG ogłosił, że jego flagowy G5 zaoferuje najwyższej jakości dźwięk dzięki współpracy z B&O PLAY, firmą córką duńskiego Bang & Olufsen.

LG ogłosił, że jego flagowy G5 zaoferuje najwyższej jakości dźwięk dzięki współpracy z B&O PLAY, firmą córką duńskiego Bang & Olufsen.

Po 32-bit Hi-Fi DAC w LG V10, należy spodziewać się kolejnej muzycznej rewolucji LG. Ostatnie przecieki na temat LG G5 i jego modułowej obudowy sugerują, że dolna część urządzenia będzie wymienna i klienci dostaną możliwość doczepienia zarówno profesjonalnego przetwornika DAC, jak i rozszerzenia umożliwiającego wygodniejsze wykonywanie zdjęć.

Zobacz: Co zaoferuje Magic Slot w LG G5?

Dzisiejsze ogłoszenie przez LG rozpoczęcia współpracy z B&O Play może, choć nie musi oznaczać, że wspomnianym wyżej DAC-iem będzie produkt z rodziny Bang & Olufsen. W końcu B&O Play to spółka z grupy B&O, która specjalizuje się bardziej w akcesoriach, takich jak głośniki Bluetooth i słuchawki.

Wszelkie wątpliwości dotyczące telefonu zostaną rozwiane już w najbliższą niedzielę. Póki co LG oficjalnie zapowiedział stale aktywny ekran powiadomień (podobno oparty na dodatkowej warstwie wyświetlacza), a z różnego rodzaju przecieków wiemy, że spodziewać należy się 2 aparatów z tyłu obudowy, postawienia na metal zamiast tworzyw sztucznych, ekranu QHD i Snapdragona 820.

Źródło tekstu: LG, wł

Komentarze
Zaloguj się