DAJ CYNK

LG G5 - będą 2 aparaty z tyłu obudowy

04.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15

Ważne 5

1

LG zaprezentuje model G5 21 lutego w Barcelonie. Wiemy już, że z tyłu obudowy znajdziemy podwójny aparat fotograficzny.

LG zaprezentuje model G5 21 lutego w Barcelonie. Wiemy już, że z tyłu obudowy znajdziemy podwójny aparat fotograficzny.Informacje o podwójnym aparacie krążą w sieci od pewnego czasu, teraz potwierdzają je zdjęcia nadchodzących akcesoriów dla telefonu. Z tyłu urządzenia znajdą się oddalone od siebie dwa aparaty fotograficzne, które sądząc po różnicach w ich wyglądzie zaoferują różne parametry obrazu i ogniskowe. Główny będzie miał podobno matrycę 16 Mpix, a dodatkowy 8 Mpix.

Pomiędzy aparatami znalazła się podwójna diodowa lampa, a tuż pod nią prawdopodobnie laser służący do polepszenia pracy autofocusu. Pod modułem fotograficznym producent umieścił okrągły czytnik linii papilarnych, a przyciski regulacji głośności przewędrowały na lewy bok telefonu.

Na dole obudowy znajdziemy złącze ładowania USB Type-C, mikrofon i głośnik zewnętrzny, a na górze dodatkowy mikrofon, port podczerwieni i gniazdo słuchawkowe JACK 3,5 mm. Jeden z producentów etui pokazał aparat fotograficzny z przodu obudowy telefonu na lewo od głośnika słuchawki, drugi zaś po prawej jego stronie, może to sugerować dwa moduły jak w LG V10 lub niekompletny dostęp jednego z producentów do precyzyjnych informacji.

Według wcześniejszych doniesień, LG G5 zaoferuje Snapdragona 820, 3 lub 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 5,6-calowy ekran QHD i wymiary 149,4 x 73,9 x 8,2 mm.

Źródło tekstu: gsmarena, phonearena, amazon, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy