DAJ CYNK

LG G4 z ekranem 5,6 cala

16.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5745

Ważne 4

0

LG G4 prawdopodobnie zostanie oficjalnie zaprezentowany w kwietniu, już teraz wiemy jednak o nim bardzo dużo.

LG G4 prawdopodobnie zostanie oficjalnie zaprezentowany w kwietniu, już teraz wiemy jednak o nim bardzo dużo.

Po wycieku zdjęcia tyłu obudowy, teraz wiemy, że nowy smartfon koreańskiego producenta otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,6 cala. Daje to szanse na to, że obudowa nie większy się względem poprzednika.

Wciąż nieznana jest rozdzielczość tego ekranu. W jednych z przecieków mowa jest o QHD (2560 x 1400 pikseli), jak w LG G3, w innych pojawia się rozdzielczość "3K", czyli aż 1620 x 2880 pikseli. Niezależnie od ostatecznej decyzji LG, pojedynczego piksela nieuzbrojonym okiem, raczej nie dostrzeżemy.

Poza tym mówi się o Snapdragonie 810, 3 GB pamięci RAM, Androidzie 5.0 i sprzedaży na poziomie 10 mln sztuk - a więc większej niż 6-7 mln sztuk modelu G3. Po świetnym aparacie w zeszłorocznym modelu, nowy LG zaoferuje sensor 16 Mpix. Bardzo prawdopodobne jest to, że będzie to identyczna matryca jak w Samsungu Note 4 i Galaxy S6 - podobnie jak Samsung, LG chętnie korzysta z matryc Sony.

Źródło tekstu: OnLeaks, wł

Tagi: LG LG G3 LG G4
Komentarze
Zaloguj się
17. ~rambo
-1

2015-03-17 16:10:18

Dual-Simy sa dla biedakow co ich nie stac na pakiety internetowe u jednego operatora.

Odpowiedz

16. ~DualSIM
1

2015-03-16 21:40:08

@9 Nie wiem czy się orientujesz ale zostały otwarte granice tego kraju i przekraczanie ich nie stanowi żadnego problemu, powiem więcej jest całkiem sporo osób które po kilka razy w miesiącu lądują w różnych krajach i nie bawi mnie kilka razy dziennie przekładanie karty żeby sprawdzić pocztę i oddzwonić, korzystam ze smartfonów w najnormalniejszy sposób na świecie niestety zużywam przy tym ok 200-300 MB na dobę a roaming LTE nie jest jeszcze zbyt szeroko rozpowszechniony, więc zanim powiesz że "Dual sim jest dla tych co kombinują..." pomyśl czy kogoś nie obrażasz.

Odpowiedz

15. kwistas
1

2015-03-16 20:36:08

Zależy jaka wielkość telefonu, LG przynajmniej stara się wyeliminować ramki, wiadomo 5,6 wydaje się przesadą, ale poznajmy wymiary.

Odpowiedz

14. ~Strażak Calm
0

2015-03-16 20:18:19

5.6 cala co za kolos, to ja telewizor mam w domku mniejszy.

Odpowiedz

13. ~zulugula
0

2015-03-16 19:35:28

@10 jak ktoś dziaduje na normalnym necie niech nie kupuje takiego smartfona.

Odpowiedz

12. ~lol...
0

2015-03-16 17:45:35

Mógłby ten LG montować oledy do flagowców bo tak to znowu kupa ...

Odpowiedz

11. ~wi
-1

2015-03-16 14:50:47

ad9... wg mnie każdy smartfon powinien mieć dual sim, mając wybór korzystania tylko z 1 karty lub obu, to POWINNO BYĆ STANDARDEM!

Odpowiedz

10. ~Joey
0

2015-03-16 14:47:10

@9 na kartę Aero2

Odpowiedz

9. ~ehhe
-2

2015-03-16 14:40:53

@4 a na co dualsim w klasie premium ? Dual sim jest dla tych co kombinują i oszczędzają a nie dla normalnych userów telefonów.

Odpowiedz

8. ~wi
1

2015-03-16 13:56:22

ad.7 mam jeszcze kuchenkę mikrofalową działającą nieprzerwanie od 1988r., Gold Star- art B i jest super:)ps. Czekam z niecierpliwością na G4 którego kupuję na 100% gdyż "sam" "odgrzewa kotlety" i nic nowego nie pokazał.

Odpowiedz

7. ~glass
0

2015-03-16 12:38:45

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno LG, znaczy się Gold Star, był synonimem chłamu

Odpowiedz

6. ~dodadca
1

2015-03-16 10:14:43

widać, że swieży temat bo hejterzy w gimnazjum ;-) zaroi się po południu...

Odpowiedz

5. Brixen
1

2015-03-16 09:59:08

LG prezentuje się lepiej z każdym kolejnym modelem. :)

Odpowiedz

0

2015-03-16 09:53:12

Mogliby dać w standardzie dual sim

Odpowiedz

2. ~Lukas
2

2015-03-16 09:13:37

Jak będzie rysik to zmotywują mnie do zmiany z G3.Note 2 wspominam bardzo dobrze, Note 4 już był za drogi więc wziąłem G3. LG nie syfi tak androida jak samsung.

Odpowiedz