DAJ CYNK

LG G4 trafił do polskich sklepów

14.05.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6704

Ważne 6

1

Ruszyła internetowa przedsprzedaż LG G4. Smartfon jest dostępny na zamówienie na stronach internetowych popularnych marketów.

Ruszyła internetowa przedsprzedaż LG G4. Smartfon jest dostępny na zamówienie na stronach internetowych popularnych marketów.

Ekran IPS Quantum LCD QHD o przekątnej 5,5 cala, sześciordzeniowy Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM, obudowa pokryta skórą, aparat o rozdzielczości 16 Mpix z obiektywem o przesłonie F1,8, optyczną stabilizacją obrazu i wskaźnikiem spektrum koloru oraz Andorid 5.0. To tylko część możliwości LG G4.

Smartfon jest dostępny w ofercie sklepów Karen, Komputronik i Saturn w cenie 2599 zł.

Zobacz: LG G4 oficjalnie zaprezentowany
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG; wł

Tagi: LG LG G4
Komentarze
Zaloguj się
25. ~wi
0

2015-05-20 18:29:00

Wystarczy, że taki LG by wyglądał jak np. sharp aquos (bez ramek) i pozamiata rynkiem, to takie proste, a tak to kombinują bez sensu gdzie G2, G3, G4 różnica w wyglądzie... bez rewelacji

Odpowiedz

24. ~xy
0

2015-05-16 17:53:26

Chyba chodziło o przysłonę?

Odpowiedz

23. ~dmc
0

2015-05-15 17:39:59

w cenie iphone/''a 6 to se mogą

Odpowiedz

22. Heniio
0

2015-05-15 15:26:59

Nie, żeby mnie nie było na upartego stać, ale tyle kasy za możliwość dzwonienia i wysyłania sms-ów?No, śmigania po sieci też...

Odpowiedz

21. ~wi
0

2015-05-15 13:23:03

ad16...podobnie ja miałem z lg 2x, którego nikt nie chciał i tylko w 1 punkcie sprzedałem aż za 500zł. Jednak weź pod uwagę , że to były inne czasy, gdzie lg jeszcze było postrzegane jako producent dziadoskich fonów. Dziś już chyba się to zmieniło, tzn. mam nadzieje :)

Odpowiedz

20. vonski
0

2015-05-15 13:13:06

@18: gwoli ścisłości to G3 kosztował w dniu premiery 2199, i to w słabszym wariancie (2GB RAMu). Ale masz rację Samsungi też mocno tanieją, choć IMHO nie aż tak jak LG. Zresztą sam widzę ile teraz dostane za swojego Note3... :)

Odpowiedz

19. ~Sajemn
0

2015-05-15 10:30:57

Fizycznie nie trafił bo na stronie komputronika go nie ma, dopiero cena jest potwierdzona ale nie ma daty sprzedazy i chyba na start preorder ruszy tylko w jednym sklepie. Zobaczymy jak fizycznie się pojawi, mi się podoba, szczególnie z tym tyłem.

Odpowiedz

18. kowcio
0

2015-05-15 10:13:25

16: akurat najwięcej tracą Samsungi. To samo mogę powiedzieć o S6, jakbym kupił go w dniu premiery: po 2 tygodniach już około tysiąca złotych stracił, mimo że był jak nówka. LG wcale tak bardzo nie tracił, zobacz na ceny S5 i G3. Przy czym pierwszy kosztował na premierze 2999, a drugi 1999. Wiadomo, G4 już nie kosztuje 1999, więc na pewno więcej straci na wartości w krótkim odstępie czasu, ale nie straci aż tak bardzo jak np. S6. A 4X HD nie był w moim odczuciu udany, sam go kupiłem (ale już za ok 1 tys zł) i nie byłem zadowolony, przede wszystkim bateria mi uciekała nawet w trybie czuwania, G4 już taki nie będzie.

Odpowiedz

17. Travel
0

2015-05-15 09:18:03

nie podoba mi się

Odpowiedz

16. vonski
0

2015-05-15 08:34:25

Ta... juz sobie raz kupiłem LG w dniu premiery... 4X HD za 1999zł. I był to telefon na którym wtopiłem najwięcej w mojej smarfonowej historii, a było tego sporo. Po pół roku nikt go nawet nie za 900zł nie chciał ode mnie kupić, choć w stanie był perfekcyjnym. Niestety spadek cen LG jest chyba największy spośród wszystkich marek...

Odpowiedz

2015-05-15 08:31:25

Cena jest absurdalnie wysoka, ewidentnie targetowana na lans, nieadekwatna do parametrów sprzętu.

Odpowiedz

-3

2015-05-15 00:50:24

@ 8 Takim tekstem to do starych się zwracaj

Odpowiedz

12. ~by
-1

2015-05-14 22:37:35

Zrobić Orsona , każdy wie,o co chodzi :)

Odpowiedz

11. orson_dzi
-1

2015-05-14 18:59:44

Zmieniłem treść, powinno być ok.

Odpowiedz

10. RadkoR
1

2015-05-14 18:43:36

@1: nikt nie zrozumie orsona. ;)

Odpowiedz