DAJ CYNK

LG G4 od dziś dostępny w Play

29.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9668

Ważne 5

2

Sieć Play jako pierwsza w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfon LG G4. Do wyczerpania zapasów otrzymać można gratis słuchawki LG Tone Infinim warte ponad 400 zł.

Sieć Play jako pierwsza w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfon LG G4. Do wyczerpania zapasów otrzymać można gratis słuchawki LG Tone Infinim warte ponad 400 zł.

W ofercie Play na kartę cena telefonu wynosi 2599 zł. Za 1 zł nowość od LG dostaniemy z abonamentem za 199,99 zł miesięcznie, 369 zł kosztuje w taryfie za 149,99 zł, a 599 zł w planie ze zobowiązaniem 129,99 zł.

LG G4 ma zupełnie nowy 5,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (Quantum Display), sześciordzeniowego Snaopdragona 808, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, komplet standardów transmisji, z LTE Cat6 i dwuzakresowym Wi-Fi ac i Bluetoothem 4.1 włącznie, główny aparat 16 Mpix z sensorem 1/2.6" cala, optyczną stabilizacją obrazu, laserowym autofokusem, najjaśniejszym na rynku obiektywem F/1.8 i czujnikiem spektrum kolorów (filmy 4K), przedni aparat 8 Mpix, radio FM, wyjście TV 4K i wymienny akumulator 3000 mAh z funkcją szybkiego ładownia i opcjonalnym ładowaniem bezprzewodowym. Całość pracuje pod kontrolą Androida 5.1.

W Play telefon dostępny jest w wersji z trzema wariantami skórzanych obudów oraz w trzech opcjach kolorystycznych plastikowych paneli.

Zobacz: ceny LG G4 w Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: LG G4 play
Komentarze
Zaloguj się
15. ~Spajro
1

2015-05-31 09:48:45

@14 sprzedałem wczoraj jeden egzemplarz już, także w sprzedaży w Telesales jest już dostępny bez problemu ;)

Odpowiedz

14. ~
-1

2015-05-30 15:13:03

@13 wprowadzać do oferty, a go sprzedawać fizycznie to 2 różne sprawy.

Odpowiedz

13. reboot
1

2015-05-30 12:18:04

Czyli wszędzie dostępny od 8.06, a w Play można go mieć już dzisiaj?

Odpowiedz

12. ~
1

2015-05-30 11:02:44

6, głupiś aż trzeszczy.

Odpowiedz

11. ~Spajro
1

2015-05-30 10:36:32

Jak ja lubię jak pod każdym postem o Playu ludzie zaczynają snuć wywody o Orange, o NC+, O Polsacie...Dramat, nie macie gdzie płakać?

Odpowiedz

10. ~dred
-1

2015-05-29 19:04:28

@6 aha, i jak masz abo w plusie to cyfrowy polsat masz za pol ceny. Umowe z nc+ koncze w grudniu i biore full pakiet cp+multiroom za 50 zł i pol roku cp mam za free, czyli 300 zl w kieszeni. Teraz za nc+ z mr + full c+ place 59zl. Biorac to pod uwage i pol roku abo w plus za free( 6x 140zl=840) w miare mi sie oplacilo.

Odpowiedz

9. ~dred
-1

2015-05-29 18:58:12

@6 ktos kto ma dzialalnosc gospodarcza, jak ja, i wrzuca abo w koszty.

Odpowiedz

8. ~ggrree
-1

2015-05-29 17:11:37

Same madrale, jak zwykle, jednemu sie opłaca innemu nie, każdy bierze ołówek, kalkulator i sobie liczy jakie usługi potrzebuje ile to kosztuje i ile kosztuje telefon. Mi ostatnio wyszło z moich wliczen ze wziąłem dwie umowy w Orange bo zabrałem numery z Playa. Powód, potrzebuje no limit rozmowy, smsy, 2 GB, w prepeidzie to około 30 zł. W Orange abonament 60 zl mam właśnie to i jeszcze miły dodatek 400 min w roamingu, oraz możliwości wykupu kolejnego pakietu 3GB za 10zl. Teraz wybór telefonu, spodobał mi się LG G3 na allegro od 1300 zl w sklepie kilka stów więcej. A w Orange 9zl, czyli po odliczeniu uslug w abonamencie wliczona rata za tel 30zl x 24 miesiące umowy daje 750 z aktywacja. Teraz niech ktos mi znajdzie sklep w którym kupie ten telefon w tej cenie. Oczywiście jeżeli ktos nie potrzebuje tylu uslug, tylko np tak jak moja córka 60 minut, sms no limit i 2GB pozostaje prepaid bo przy niskich abonamentach ceny teli sa za wysokie.

Odpowiedz

7. ~anty
1

2015-05-29 16:41:33

@6 trzeba najpierw mieć tą gotówkę. Jeśli się jej nie ma, pozostaje sprzęt na raty(a więc w droższych sklepach), albo mała pożyczka(odsetki i pierdyliard innych rzeczy). W zależności od telefonu może wyjść minimalnie taniej(a jest z tym dużo więcej zachodu), albo wręcz drożej.

Odpowiedz

6. ~Wi
-1

2015-05-29 16:21:05

Ad5... Kto bierze fona na abonament? bez sensu. Od lat kupuję sprzęt za gotówke , polecam

Odpowiedz

5. ~dred
-1

2015-05-29 15:50:08

Jak w zeszlym roku bralem G3 w Plusie, to w abo 140 zl placilem chyba 479 zl kupując przez infolinie, bo w salonie kosztował w tym abo 600zl. Także tu jest podobnie. Ale powiedzialem sobie, ze to byl moj ostatni taki numer i nastepnym razem biore jakas tania taryfe no limit i telefon ze sklepu. Wkurza mnie brand operatora i chore ceny. Dobrze, ze przynajmniej pol roku abo za free dali no i do smartdomu sie przydalo.

Odpowiedz

4. ~Wi
0

2015-05-29 13:33:20

ciekawe kiedy będzie w sklepie?

Odpowiedz

3. ~Spajro
0

2015-05-29 12:57:41

@1 Na infolinii jest, CTRL+C polecam :LG H815 P1 G4 Lion, Black LeatherLG H815 P1 G4 Lion, Red LeatherLG H815 P1 G4 Lion, White

Odpowiedz

2. ~
0

2015-05-29 10:42:51

widze literowke "Snaopdragona 808"

Odpowiedz

1. ~yerodin
-1

2015-05-29 10:25:51

jak nie było tak nie ma :)

Odpowiedz