DAJ CYNK

LG G4 już z Androidem 6.0

30.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7011

Ważne 7

2

Koreańscy i Polscy posiadacze LG G4 mogą już cieszyć się z Androida 6.0. Trafił on również do innych krajów europejskich.

Koreańscy i Polscy posiadacze LG G4 mogą już cieszyć się z Androida 6.0. Trafił on również do innych krajów europejskich.

Smartfony LG G4 pochodzące z wolnej sprzedaż mogą już zostać zaktualizowane do Androida 6.0 przez Polaków i Koreańczyków. Teraz dołączyli do nich mieszkańcy Chorwacji, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Turcji, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Aktualizacja nie jest niestety dostępna przez OTA i trzeba ją pobrać samodzielnie dzięki aplikacji LG Bridge. Z dotychczasowych informacji wynika, że nowe oprogramowanie nie przysparza użytkownikom problemów w codziennej eksploatacji smartfonu.

Źródło tekstu: LG; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Voland
0

2016-03-13 20:50:04

@N76 u mnie też była aktualizacja ale to są zabezpieczenia, czy u siebie w dualu masz ładowanie indukcyjne? W info LG mówią że jest ale ja u siebie nie widzę drugiego styku tylko w tym miejscu jest druga karta sim?

Odpowiedz

23. ~N76
0

2016-03-13 20:04:05

Nie dodałem, że też mam wersję dual sim. Bodajże 20 lutego rzeczywiście była jakaś większa aktualizacja, ale informacja w telefonie wskazuje, że nadal jest Android 5.1, więc pewnie to była zapowiadana aktualizacja zabezpieczeń.

Odpowiedz

22. ~Voland
0

2016-03-13 15:15:48

Lg g4 dual plusgsm i nadal nic nie ma, powiedzcie czy mogę wgrać do swojego brand że zwykłego g4 1sim?

Odpowiedz

21. ~N76
0

2016-03-12 16:45:57

@ 20. serio? Do dzisiaj mam Andtka 5.1 na swoim brandowanym w Plusie G4.

Odpowiedz

20. krato
0

2016-02-09 17:31:25

Modele z brandem Plus/''a mają od 7 lutego możliwość upgradu do 6.0 - czyli po 3 miesiącach od wypuszczenia dla modeli niebrandowanych przez LG

Odpowiedz

19. ~tro3
0

2015-12-05 02:20:09

Aktualizacja do 6.0 do G4 byla dostepna juz na poczatku listopada. To o czym piszecie to kolejna aktualizacja a raczej patch ktory poprawia kilka rzeczy miedzy inymi wlacza na 6 knock code. Cala aktulizacja do 6 wazy ponad 1GB

Odpowiedz

18. ~k
0

2015-12-04 00:19:29

@Milan Piszesz o xperii z napisem SONY? Jak go tam miałeś, to miałeś folię od producenta - jest on na niej nadrukowany. Dopiero pod spodem było gołe szkło.

Odpowiedz

17. faren
0

2015-12-01 10:00:27

Widać, że LG dotrzymuje obietnicy, może być wzorem dla innych producentów, szkoda tylko że to dotyczy tylko paru modeli.OT: skóra na G4 jest odpychająca, lepszy byłby dobry kompozyt.@4 @5 @6 @15im więcej szkła w smartfonie tym większe ryzyko jego uszkodzenia - to przedmiot, którym prawie nieustannie "żonglujemy" - przykładowo, zegarki naręczne, też mające złożoną budowę (choć są pewnie umocowany na nadgarstkach i których mimo wszystko jest więcej niż smartfonów), od ponad 40-lat nie są wyposażane w elementy szklane(!) (poza modelami kolekcjonerskimi) z powodów oczywistych.Podobnie rzecz się ma - w mniejszej skali - z innymi urządzeniami szczególnie narażonymi na uszkodzenie podczas użytkowania, np. przenośne odbiorniki GPS.Szkło + metal to marketingowy trick skierowany do uczulonego na taki zestaw tuzinkowego amerykańskiego konsumenta, któremu trudno oprzeć się blichtrowi (glare) .Samsung wypuścił m.in. GS6 z powodu zafiksowania ideą wyprzedzania Apple/''a w branży smartfonów, ale wkrótce zweryfikuje strategię widząc, że USA to za mało.Ogólnie wiadomo, że najlepsze obudowy dla urządzeń radionadawczych są na bazie magnezu i współczesnych kompozytów, a że jest dużo ludzi przypadających za błyskotkami, najlepiej pozłacanymi nie znaczy, że w kwestii obudów dla smartfonów taki kierunek jest optymalny.

Odpowiedz

16. auvi
0

2015-11-30 21:38:03

Huhacie i dmuchacie na te smarkfony, czyli jest to dla Was urządzenie głównie na pokaz. Przedmiot, który PRACUJE musi nosić ślady zużycia, a moim zdaniem plastik się ugnie do granic wytrzymałości, w skrajnej sytuacji złamie, metal się po prostu pognie. Plastik jest fantastik. Sry za OT. Aktualizacja Androida w G4 nie robi na mnie wrażenia. W moim obecnym telefonie LG była jedna aktualizacja, która część rzeczy poprawiła, inne zepsuła, więc na co mi to?Skóra na tyle G4 jest po prostu wstrętna.

Odpowiedz

15. ~Milan
0

2015-11-30 19:24:05

@6. Żebyś ty widział jak szybko i paskudnie potrafi się szkło rysować ! - W dwóch pierwszych generacjach xperii Z był z tym dramat. Później nie wiem jak wyglądała ta kwestia od Z2, bo zrezygnowałem ze smartfonów marki Sony (przypuszczam, że niewiele się w tym obszarze poprawiło, bo nadal stosują to swoje badziewne szkło zamiast Gorilla Glass).

Odpowiedz

14. toomi
0

2015-11-30 19:19:24

Na telefon z Plusa możesz wgrać 6.0 programem LGUP. Wszystko jest b proste i trwa 15minut. Tym programem możesz też przywrócić 5.1 i zaktualizować przez OTA lub Bridge jak pojawi się brandowany soft Plusa.

Odpowiedz

13. ~Wymuszenia i haracze
0

2015-11-30 18:18:59

Jest OTA. Dzisiaj dostałem aktualizację do 6.0

Odpowiedz

12. ~
0

2015-11-30 16:31:06

@10 tracisz gwarancję,będą aktualizacje

Odpowiedz

11. ~dav
0

2015-11-30 14:48:06

a co z pozostałymi 20 modelami telefonów LG z ostatnich 2-ch lat ? Pewnie jak zwykle gó**o dostaną ...

Odpowiedz

10. krato
0

2015-11-30 13:01:53

@~Prawda pozostaje w takim razie zmian na rom niebrandowany, ale tu pytania:- czy tracę gwarancję gdy serwis rozpozna wgranie romu niebrandowanego- czy będzie działało OTA na romie niebrandowanym (chodzi mi zwłaszcza o tzw. comiesięczne aktualizacje bezpieczeństwa )

Odpowiedz