DAJ CYNK

LG G3 dostępny w ofercie sieci Play

11.07.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6191

Ważne 3

8

Do cenniku telefonów sieci Play wszedł najnowszy flagowiec LG - model G3 z 5,5-calowym ekranem QHD.

Do cenniku telefonów sieci Play wszedł najnowszy flagowiec LG - model G3 z 5,5-calowym ekranem QHD.

W cennikach sieci Play pojawiła się tańsza wersja urządzenia, wyposażona w 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM (zamiast 32 GB i 3 GB pamięci RAM), która w sklepach internetowych kosztuje około 2200 zł. W zestawie z telefonem klienci sklepu internetowego Play otrzymują dodatkowo ładowarkę bezprzewodową WCD100.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

LG G3 ma obudowę o wymiarach 146,3 x 74,6 x 8,9 mm - to gabaryty nieodstające od tego, co do zaproponowania ma Xperia Z2 (146,8 x 73,3 x 8,2 mm), One M8 (146,4 x 70,6 x 9,4 mm) czy Galaxy S5 (142 x 72,5 x 8,1 mm). Nowy smartfon ma przy tym 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (True HD-IPS+ LCD), pokryty szkłem Gorilla Glass 3, Snapdragona 801 z 4 rdzeniami 2,5 GHz, grafikę Adreno 330, czytnik kart pamięci microSD (do 128 GB), 1-watowy głośnik zewnętrzny (1,5 W przy użyciu funkcji boost), aparat fotograficzny 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu (filmy 4K), laserowy system atuofocusu, przednią kamerkę 2 Mpix, HSPA+DC (pobieranie do 42 Mb/s), LTE Cat4 (pobieranie do 150 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s) i wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh (z funkcją bezprzewodowego ładowania). Tylny panel wykonany jest z poliwęglanu o strukturze imitującej metal, co pozwoliło producentowi zachować niewielką masę wynoszącą 149 gramów.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: LG LG G3 play
Komentarze
Zaloguj się
15. arnid
0

2014-07-15 13:19:37

"system atuofocusu," nie powinno być autofocusu?

Odpowiedz

0

2014-07-11 22:34:45

@12 - kto powiedział, że "mam" ten telefon ze "sklepu"? Tak jak napisałem, firmówka. Nie pracuję w firmie dajmy na to 100 osobowej. W LG też nie. Co do informacji "wywalanej" - nigdy mi się to nie przytrafiło. No ale jajka sadzone już na nim zrobisz. ;p

Odpowiedz

13. ~break
0

2014-07-11 22:28:19

Nie ma to jak Play: ładowarka dodawana do wyczerpania zapasów... czyli taki gratis, że jak ich znam to akurat jutro już będą zapasy wyczerpane.

Odpowiedz

12. Lukasz88
0

2014-07-11 20:12:04

@10 Na tę chwilę nigdzie nie ma tej wersji w sklepach. Na kilku portalach były testy obydwu wersji i ponoć nie ma różnicy w działaniu launchera. Ilość RAMu nie wyeliminuje przegrzewania się telefonu. Swoją drogą G3 jest tylko trochę ciepły a ciągle wywala tę informację... Gorzej, że od razu dość mocno obniża taktowanie CPU i GPU co diametralnie pogarsza wydajność telefonu (szczególnie w grach i przy nagrywaniu video w wyższych rozdzielczościach). Cena w Play wersji 16GB nie zachwyca.

Odpowiedz

11. tomunia
0

2014-07-11 15:40:18

@9: lub do cennika

Odpowiedz

0

2014-07-11 15:10:19

@8 - ja odnosiłem się do 3GB ramu i 32GB pojemności.

Odpowiedz

9. ~Staszi
0

2014-07-11 14:34:38

Do cenników.

Odpowiedz

0

2014-07-11 12:56:58

Niestety problemy z nagrzewaniem się są prawdziwe. Wszystkie egzemplarze na wystawach jakie widziałem miały jasność ekranu na 90% a próba ustawienia 100% kończyła się komunikatem o zbyt dużej temperaturze udrządzenia. Nie wiem też czy to problem tylko wersji 2GB, ale faktycznie launcher gubi klatki i niekiedy po wyjściu z innej aplikacji do ekranu Home wszystkie ikony i widget ładują się od nowa. Mam G2 32GB i nie jestem do końca przekonany do G3 (a już napewno nie do wersji 2GB RAM/16GB ROM).

Odpowiedz

0

2014-07-11 12:52:31

@4 - G3 nie jest dla iPhone 5S żadną alternatywą. :) iPhone 5S nie posiada niczego ciekawego w sobie (no może skaner palucha, którego unikałem podczas użytkowania) i ma za mały ekran. :)

Odpowiedz

0

2014-07-11 12:50:46

@1 - Telefon niezły. Zdjęcia robi naprawdę wyczesane. Nie jest natomiast szybszy niż LG G2 (w użytkowaniu i w Antutu, porównując wyniki na realnych telefonach leżących koło siebie, moje LG G2 nawet było podczas tego testu obciążone różnymi plikami i apkami a G3 był czysty bo wyciągnięty z pudełka). Strony internetowe na Chrome wyświetla minimalnie szybciej niż G2 (ułamek sekundy). Jednak prawdą jest, że strasznie się grzeje. Po przeprowadzonym teście pomiędzy G2, G3 a Nexus 5 to tylko G3 był nagrzany (tak, że kładąc dłoń na ekranie lub chwytając telefon w dłoń nie było problemu z "zauważeniem" tego faktu). Sam używam G2 i nie mam z nim żadnego problemu. G3 pobawiłem się trochę jako telefonem służbowym.@3 - G3 masz od 6 miesięcy? Ciekawe, no chyba, że jesteś testerem. ;)

Odpowiedz

5. ~ManiekOL
0

2014-07-11 12:48:43

@3 Od 6 miesięcy masz G3 ? no to fajnie nie wiedizałem że przedsprzedaż była :)dwaeuro - w dłoni miałeś czy opinie z internetu powtarzasz...?

Odpowiedz

4. ~kos
0

2014-07-11 12:44:11

Mocna alternatywa dla iPhone/''a 5S i do tego dużo dużo tańsza.

Odpowiedz

2. ~jaro
0

2014-07-11 12:23:22

zastanawiam się nad nim lub nad nokią lumią 930. ktoś może coś doradzić?

Odpowiedz