DAJ CYNK

LG G2 mini - znamy specyfikację

13.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6672

Ważne 6

1

24. lutego LG oficjalnie zaprezentuje LG G2 mini, bardziej kompaktowy wariant modelu G2. Znamy już jego specyfikację.

24. lutego LG oficjalnie zaprezentuje LG G2 mini, bardziej kompaktowy wariant modelu G2. Znamy już jego specyfikację.

W przeciwieństwie do Sony Xperia Z1 Compact, nie dostajemy tym razem zbliżonych do większego brata parametrów. Sercem nowego smartfonu jest układ SoC Qualcomm Snapdragn 400, uzbrojony w 2 GB pamięci RAM. Zamiast 5,2 cala, ekran ma 4,7 cala, a więc przekątna w "mini" spada jedynie o niespełna 13 mm. Znacząco zmienia się natomiast rozdzielczość wyświetlacza, która w mniejszym modelu wynosi 1280 x 720 pikseli.

Podobnie jak większość nadchodzących nowości, G2 mini będzie miał preinstalowanego Androida w wersji 4.4 KitKat. Inne szczegóły dotyczące smartfonu nie są jeszcze znane, już teraz wiadomo jednak, że LG mocno przesadził z pomniejszaniem telefonu na grafice dołączonej do zaproszenia na konferencję.

Źródło tekstu: TechnoWorld India, wł

Tagi: g2 mini LG
Komentarze
Zaloguj się
22. ~gmo zabija
0

2014-02-14 16:51:01

Jak nie ma karty pamieci to co sie dziwic nagrywa filmy w szybkosci 60 klatek a nie ma miejsca i nie nie mozna dolozyc pamieci, kompletna klapa i jeszcze ten tyl wyglda ochydnie powinni sie uczyc od sony jak sie wykancza tyl telefonu

Odpowiedz

21. ~Darek
0

2014-02-14 14:35:03

Nie wiem na czym oparte sa te niektóre komentarze, ale ponieważ każdy ma prawo opiniować , to przyjmuje je takimi jakimi są. Dla mnie model G2 jest super , a czy lepszy od innych czy gorszy to każdy może sobie sam odpowiedzieć. W swiecie gdzie co chwile cos nowego sie pojawia i mimo wszystko sprzedaja sie 3 mln szt to nie jest katastrofa. Wszyscy sie tak przyzwyczaili do tych wielkich cyferek, że za chwilę sprzedaż na poziomie 100 mln będą nazywać klapą :) A samo LG nie tylko tym telefonem stoi. Ma w swojej ofercie podobnie jak inne liczące sie marki na rynku, wiele innych swietych urządzeń i nie każdy musi sięgac po te z najwyzszej półki. Zam ludzi którzy maja np model L9 i im wystarcza , i chociaż G2 bardzo im sie podoba to go nie zamienią. Podobnie znam osoby które mają np. SGS III i chociaz nastepca im się podoba nie zamienią na IV bo nie uważają tego za potrzebne. Fanów iOS tez to dotyczy. Tak więc Panowie (i byc może Panie) jest dobrze :) , kazdy znajdzie coś dla siebie, a zamiast narzekać szukajcie pozytywów.

Odpowiedz

20. ~spox
0

2014-02-14 11:03:26

kolejna dachówka...zastanawiam się ile % możliwości smartfonów jest wykorzystywanych przez Kowalskiego na codzień?

Odpowiedz

19. ~Ekonom
0

2014-02-13 18:32:21

Mam nadzieje, że LG G2 mini będzie w początkowej fazie sprzedaży tańsze od flagowego LG G2, a nie tak jak ta porażka cenowa o nazwie Sony Xperia Z1 Compact, która nadal jest DROŻSZA od flagowego Sony Xperia Z1 o około 200 zł !!!

Odpowiedz

0

2014-02-13 18:21:34

@ Lukasz88 - pytałem na UK i PL chatlinii (że tak ujmę ;) ) i póki co to nic nie wiedzą o aktualce... Tel mam z UK sprowadzony bez brandu.

Odpowiedz

17. fylypek
0

2014-02-13 18:00:15

Też mam G2 i też jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem za duże te mini. Jak komuś nie przeszkadza 4,7 cala to i 5,2 będzie pasowało.

Odpowiedz

16. Lukasz88
0

2014-02-13 17:37:48

@16 Aktualizacja jest już blisko. Cierpliwości ;)

Odpowiedz

0

2014-02-13 15:48:06

Ja mam G2 i nie żałuję zakupu. :) No może tylko mogliby w końcu dać aktualizację... :/

Odpowiedz

14. ~
0

2014-02-13 15:26:06

LG G2 swój sukces odniósł. Nic się nie poradzi na to, że ludzie nie idą do sklepu kupić pralki tylko Samsunga, tak samo nie idą kupić smartfona tylko Samsunga. Siła marketingu, ale czy w praktyce rzeczywiście Samsung ma takie najlepsze produkty to bym nie napisał. Poza tym informacja o słabej sprzedaży LG G2 to też był chwyt marketingowy, który wywołał szum medialny i zrobił LG dodatkową reklamę. Ludzie, ogarnijcie się i kupujcie to co się wam podoba, a nie to co ma znaczek taki jak ma kolega...

Odpowiedz

13. ~Fokus
1

2014-02-13 13:35:22

Jak na wersję "mini" to powyższy LG ma bardzo dobre parametry. Dobrze, że zamontowali w nim ekran o optymalnej obecnie przekątnej oraz o o co najmniej dobrej rozdzielczości. Na plus w LG G2 mini jest również to, że preinstalowano w nim Androida w wersji 4.4, co nie jest takie oczywiste, ponieważ wiele nowych modeli wchodzi na rynek niestety ze starszymi nawet o dwie wersje wydaniami Android OS.

Odpowiedz

12. ~
0

2014-02-13 13:34:33

to jak by się nazywał 4 calowy G2? Nano?

Odpowiedz

11. ~
0

2014-02-13 13:34:10

to jak nazywał 4 calowy G2? Nano?

Odpowiedz

10. Lukasz88
0

2014-02-13 12:46:54

@9 Pod koniec grudnia było to tylko 3 miliony sprzedanych sztuk, ale wystarczyło to do zrobienia szumu.

Odpowiedz

9. ~rough
0

2014-02-13 12:31:17

@5 - przecież te dane są powszechnie dostępne LG G2 to klapa sprzedażowa, nie była mowa o tym czy to jest full wypas tylko o wynikach sprzedaży, nie każdy dobry telefon jest sukcesem sprzedażowym.

Odpowiedz