DAJ CYNK

LG G2 mini dostępny w Play. Tańsze iPhone'y w Formułach Rodzina

17.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7291

Ważne 3

3

Sieć Play wprowadza kolejne zmiany w cennikach telefonów. Oprócz nowości w postaci LG G2 mini, rusza akcja promocyjna tańszych iPhone'ów w taryfach Formuła Rodzina.

Sieć Play wprowadza kolejne zmiany w cennikach telefonów. Oprócz nowości w postaci LG G2 mini, rusza akcja promocyjna tańszych iPhone'ów w taryfach Formuła Rodzina.

LG G2 mini wyposażony jest w 4,7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, chroniony szkłem Gorilla Glass 2 i otoczony efektownymi, bardzo smukłymi ramkami. Sercem G2 mini jest czterordzeniowy Snapdragon 400, oparty na rdzeniach Cortex-A7 1,2 GHZ, uzbrojony w grafikę Adreno 305 i 1 GB pamięci RAM. 8 GB pamięci wewnętrznej rozbudować będzie można dodatkowymi kartami microSD, obok łączności HSPA+ DC dostępne jest LTE Cat 4 (pobieranie do 150 Mb/s), a ośmiomegapikselowy aparat fotograficzny poradzi sobie z nagrywaniem filmów FullHD. Całość zasila akumulator o pojemności 2440 mAh.

<: F1699 :>

W ofercie Play zabraknie czerwonego wariantu kolorystycznego obudowy, który przez pierwszych kilka tygodni na wyłączność będzie miała sieć Orange (tam sprzedaż rusza na początku maja).

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Oprócz tego sieć Play postanowiła obniżyć ceny iPhone'ów w Fromułach Rodzina. iPhone'a 5s dostaniemy w cenie od 299 zł w Fromule Rodzina Europa, a model 4s za 1 zł w Formule Rodzina 4.0. Obniżkom cen towarzyszy akcja promocyjna:

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~daga
0

2014-04-29 18:45:47

telefonik niezły, poważnie rozważam zakup w niedalekiej przyszłości. Gorilla glass to by mi się przydało, bo ciągle mi telefon gdzieś spada, bardzo lubię przyjazny interface smartfonów LG, od razu można się połapać o co chodzi. Aparat niezły, dobry RAM więc pewnie wszystko będzie działało bez zacinania

Odpowiedz

20. ~Ratte
0

2014-04-23 19:53:48

G2 mini to dobry wybór dla każdego użytkownika który szuka sprzętu małego,wydajnego. Sporo ciekawych opcji, przyjemna nakładka graficzna i liczne funkcje prosto z urządzeń flagowych. Wszystko dostępne za niewielkie pieniądze.

Odpowiedz

19. ~Agnieszka
0

2014-04-21 13:38:38

No chyba nie można sie spodziewać że nowe telefony będą w tanich taryfach. Ale jeśli chodzi o LG G2 mini to czekam na kolejna promocję bo telefon mi się podoba, wogóle LG G2 mi się podoba tyle że trochę zad duży, lubię kieszeniowe smartfony bo noszę zawsze spodnie, w spódnicy niewygodnie w kieszeni jesli jest.

Odpowiedz

18. ~Tomi
0

2014-04-19 16:05:37

4.Paweł , 6.Edek - jeśłi jest inaczej i można wymienić baterię w 5S od tak bez problemu podajcie Panowie przynajmniej jeden adres gdzie oferują taką usługę? Albo może inaczej zapytajcie się apple store jak jest z tymi bateriami.Mój kolega ma 5S i od 8 rano do 16 jest po baterii.Na początku urządzenie trzymało do 19-20....cała akcja z baterią wyszła zupełnie przypadkowo....:)Zapytajcie a następnie komentujcie :) czekam na info

Odpowiedz

0

2014-04-18 09:57:35

Płać prawie 300 zł - otrzymujesz jeden telefon. Play jest śmieszne

Odpowiedz

15. ~palermo
1

2014-04-18 09:34:05

Play ma w ofercie?? Przed 2 minutami sprawdzałem i Play podaje że jest wyprzedany i już go nie będzie!! Porażka z tymi kombinatorami....

Odpowiedz

14. xperia
0

2014-04-18 09:03:39

a kto wymienia baterie w tablecie czy smartfonie. Dzisiejsze baterie są już dużo lepsze niż kiedyś. Częściej wymienia się teraz sprzęt niż baterie

Odpowiedz

13. ~Calm7
0

2014-04-17 20:52:15

2 lata gwarancji na baterię? Hehe przecież taki okres to pikuś i norma dla takiej baterii (firmowej) ..które są gwarantowane jako 6 miesięczne.

Odpowiedz

12. ~Safari
-1

2014-04-17 20:34:26

@11 - no okej - 24 m-ce gwarancji rzeczywiście brzmią fajnie, ale co potem? A tak, mimo krótszej gwarancji, masz jakieś wyjście poza wymianą telefonu. Mi osobiście bardziej odpowiada takie rozwiązanie.

Odpowiedz

10. ~Safari
0

2014-04-17 19:55:50

@5 - czyli uważasz, że telefon nierozbieralny jest lepszym rozwiązaniem, od takiego, w którym można wymienić akurat tę część, która zaszwankowała (nie tyczy się to tylko Iphona)?

Odpowiedz

-2

2014-04-17 19:53:41

@5 oczywiście, że trzeba. To są zwykłe baterie akumulatorów litowo-jonowych. Dodatkowo możliwość wyjęcia akumulatora może ocalić telefon. Jak? Wrzuć iPhone do wody to się przekonasz. I nie narzekam tu tylko na iPhone a na każdy telefon z niewymiennym akumulatorem.

Odpowiedz

7. ~gościuuuuu
2

2014-04-17 18:44:35

Do wszystkich od 3 w dół (lub góre) włącznie. Nie śmiejcie się z 1 i 2. ALBO NIE ŚMIEJCIE SIĘ DO KOŃCA ŻYCIA Plis. Szkoda czasu

Odpowiedz

4

2014-04-17 18:39:57

ale glupoty :) Baterii w iPhonie nie trzeba wymieniac. To tak jak uzytkownicy Warszawy drwili z zachodnich aut w ktorych nie bylo mozliwosci smarowania elementow zawieszenia co 300 km co w przypadku warszawy bylo niezbedna czynnoscia obslugowa :)

Odpowiedz

4. Paweł
4

2014-04-17 18:35:29

@Tomi w życiu nie miałeś 5S w ręku a pierdoły taki piszesz że żal dupę ściska.

Odpowiedz

3. ~Red
4

2014-04-17 18:33:21

@1 czyżby nowe leki nie zadziałały. Jeśli kupiłeś iPada z nastawieniem wysyłania sms to gratuluję IQ. Nie masz szans dożyć takiego dnia o jakim piszesz, choć może w twoim świecie kiedyś to nastąpi :)

Odpowiedz