DAJ CYNK

LG G2 - historia niezwykłego designu [wideo]

25.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2804

Ważne 2

0

LG przygotował film prezentujący historię projektowania smartfonu LG G2. Chwali się też możliwościami stabilizowanego optycznie aparatu fotograficznego 13 Mpix.

LG przygotował film prezentujący historię projektowania smartfonu LG G2. Chwali się też możliwościami stabilizowanego optycznie aparatu fotograficznego 13 Mpix.

W najnowszym z filmów zobaczyć możemy jak wyglądał proces tworzenia LG G2, wraz z jego nietypowo rozmieszczonymi przyciskami:

<: F1436 :>

Kolejne dwa filmy to już prezentacja możliwości nowego aparatu fotograficznego 13 Mpix ze stabilizowanym optyczne obiektywem i funkcją zoom audio w nagraniach wideo (FullHD 60 fps).

<: F1437 :>



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG, wł

Tagi: LG
Komentarze
Zaloguj się
11. ~Calm7
0

2013-10-20 20:03:16

10). Nastaw nagrywanie, puść kota do pokoju, a później napisz ile weszło minut ;-)

Odpowiedz

2013-10-20 19:33:30

Jednak nie wytrzymalem i kupilem. :D

Odpowiedz

9. ~GMOzabija
0

2013-09-26 23:49:21

Ladny design ale bez karty? Jakby zrobili standart 64 gb no to moze ale na teraz xperia tx bije tegp na glowe z gniazden pamieci i tez 13 mpix kamerka

Odpowiedz

2013-09-25 15:10:54

G2 byl moim faworytem do zakupu ale z ciekawosci jeszcze raz na telepolis porownalem kilka telefonow . Gdzies to wczesniej przeoczylem .... brak slotu karty pamieci to jakies nieporozumienie. Tragedia !!!

Odpowiedz

7. ~Adam
0

2013-09-25 14:33:42

nie da się oglądać -film po koreańsku K...WA

Odpowiedz

6. ~m76
0

2013-09-25 13:51:19

@5 nie chcesz miec doczynienia z zadnym serwisem w PL ;) Ja na mlawe nie moge narzekac mojego p990 calego wymienili. Co prawda za drugim razem, bo pierwszy raz tylko soft uaktualnili. Ten G2 albo Note3 to moje typy na koniec roku do zakupu. W LG obawiam sie braku aktualizacji, a w samsungu debilnego zamulacza touchwiz. Ogolnie w LG mi sie podoba design, pomysl z tylnymi przyciskami, 16gb to za malo, mam teraz HOX 32GB i jest wystarczajaco, ale najlepsza bylaby wersja 64GB. Chociaz teraz zaczalem uzywac kabelka OTG + czytanik i sd 64GB i mozna sobie poradzic. Tyle ze nie radzenei chodzi a wygode korzystania.

Odpowiedz

5. ~lg p760
0

2013-09-25 13:25:16

Wszyscy co kupują telefony LG w Polsce muszą się liczyć ze skandalicznym działaniem serwisu w Mławie. Zawiedziony właściciel LG L9.

Odpowiedz

4. bogie
1

2013-09-25 12:53:33

24fps vs 50fps to może 30% więcej danych. To nie gif. Nowoczesne algorytmy operują na zmianach między poszczególnymi klatkami - im częściej klatki następują, tym zmiany mniejsze. Co i tak nie zmienia faktu, że 16gb to śmiesznie mało. Plus jedyny taki, że różnice między tymi wersjami to ok.30eur - a więc znośnie, zwłaszcza jeśli porównamy z innymi producentami. Ja prawdę mówiąc wolałbym 120FPS w 720p - jeśli jakość byłaby przynajmniej przyzwoita, efekty byłyby spektakularne przy wybuchach, zderzeniach itp.

Odpowiedz

3. vonski
-1

2013-09-25 12:31:17

No to ciekaw jestem, jak to policzyłeś. S4 w FullHD@24fps robi minutowy film o wadze ok. 100mb, co daje ok. 6GB na godzinę. Przy fps na poziomie 60 klatek objętość wzrośnie prawie x 2,5. A wiadomo, że z 16GB pamięci w Androidzie zostaje na dane ok. 11-12GB. A gdzie programy, muzyka, gry?

Odpowiedz