DAJ CYNK

Lenovo S5 z akumulatorem 6000 mAh

13.03.2018

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4161

Ważne 4

1

Chang Cheng oficjalnie zapowiedział na 20 marca pojawienie się w sprzedaży Lenovo S5. Telefon ma stanowić godną konkurencję dla Xiaomi Redmi Note 5.



Chang Cheng oficjalnie zapowiedział na 20 marca pojawienie się w sprzedaży Lenovo S5. Telefon ma stanowić godną konkurencję dla Xiaomi Redmi Note 5.

Czego zatem możemy się spodziewać? Z pewnością bezramkowego wyświetlacza w formacie 18:9, podwójnego aparatu z rozpoznawaniem twarzy i trybem portretowym, chipsetu Snapdragon 625 bądź lepszego oraz niecodziennie mocnego akumulatora o pojemności 6000 mAh. Można zakładać, że S5 będzie mieć przynajmniej 4 GB RAM oraz wysokiej jakości obudowę z metalową ramką.

Co wiemy na pewno? Że premiera będzie miała miejsce już 20 marca, że będzie dostępny w kolorze czerwonym, akumulator będzie pozytywnie zaskakiwać. Czy uważacie, że model S5 będzie godnym następcą cenionego Lenovo P2?

Zobacz: Lenovo zapewnia, że zwolnienia w Motoroli nie zagrażają serii Moto Z
Zobacz: Prezes Lenovo o powrocie Moto RAZR

Źródło tekstu: gsmarena.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
20. ~qqryq
0

2018-03-17 12:27:32

TO wcale nie jest następca P2. Seria "S" jest telefonami z niższej półki.Ale jeśli będzie NFC to się zastanowię nad zmianą mojego P2.

Odpowiedz

19. ~zenek
0

2018-03-15 11:11:24

"Dlaczego dali o większej pojemności akumulator? Przecież to jest jasne. Oprogramowanie pobiera większą moc, to 3000 mAh nie wytrzymałby nawet 2 godz. przy oglądaniu tv i innych." - bikini, zmierz sobie ciśnienie bo ci najwyraźniej krew do mózgu nie dociera

Odpowiedz

18. ~bikini
0

2018-03-14 08:50:57

@17. Wspaniałe wyjaśnienie tematu. Muszę tutaj dodać, że używam miernika do pomiaru ciśnienia i używane akumulatorki (4szt. nowe) pozwalają mi na pomiar: jedne na 66, a drugie na tylko16 pomiarów. Nie podam nazw tych producentów. Napisane parametry na obu typach sa identyczne.

Odpowiedz

17. darekka
0

2018-03-14 08:20:58

Cóż wraz ze wzrostem mocy obliczeniowej telefonów i zwiększaniem przekątnej ekranów co skutkuje znacznie większą energożernością muszą rosnąć pojemności akumulatorów aby w miarę utrzymać współczynnik praktyczności(czas działania poza zasięgiem ładowarki) na akceptowalnym poziomie. Nawet to nie wystarcza więc dochodzą technologie szybkiego ładowania aby zminimalizować czas używania stacjonarnego komórki(czas ładowania)-widać to w konfrontacji starszych modeli(słabszych) z ich nowymi odpowiednikami: słowem starsze działały dużo dłużej bez konieczności ładowania-nowe mimo nawet 2-3 krotnie większych baterii od swoich starszych braci często działają krócej na baterii. Ot. urok rozwoju.Sytuacja może ulec zmianie po spopularyzowaniu nowoczesnych ogniw do telefonów.

Odpowiedz

16. ~bikini
0

2018-03-14 06:16:54

Dlaczego dali o większej pojemności akumulator? Przecież to jest jasne. Oprogramowanie pobiera większą moc, to 3000 mAh nie wytrzymałby nawet 2 godz. przy oglądaniu tv i innych.

Odpowiedz

15. Ta_Monika
0

2018-03-13 19:37:55

@7 powiadają, że prawdziwy mężczyzna i różu się nie obawia a więc i czerwonego telefonu się nie ulęknie;-)

Odpowiedz

14. ~Tomek
0

2018-03-13 19:01:48

Oby tylko byl tak dobry jak poprzednik a i co wazne cena..

Odpowiedz

13. septum
0

2018-03-13 18:14:01

Zeby nie pękł od tej pojemności

Odpowiedz

3

2018-03-13 18:06:53

"Czy uważacie, że model S5 będzie godnym następcą cenionego Lenovo P2"hehehehehe dołożyli większą baterie i zmienili kilka rzeczy. procek ten sam. Czyli odgrzali kotleta.

Odpowiedz

11. ~Haiper
1

2018-03-13 17:52:56

Lenovo ponoć wycofalo się z Polski. Ciekawe jak to będzie.

Odpowiedz

10. ~zenON
0

2018-03-13 17:49:14

@8-9 = Chłopaki spokojnie, również mam koszulki w kolorze czerwonym, niby różowym itp (żona pomagała wybrać ;-)... Jednak telefon z reguły zawsze mamy ze sobą, wybór koszulki możemy uzależniać od okazji ;-)

Odpowiedz

9. LuiN
1

2018-03-13 17:45:26

@7, zenON - teraz męski kolor to ten, co Ci żona kupi.

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2018-03-13 17:35:56

@ 7 a jakie to są dziś męskie kolory ? bo dziś mężczyźni chodza w różowych polo( nawet dosłownie różowych) a od dawna w pastelowych różach i łososiowych pastelach. niektórzy chodza w czerwonych butach( czy papież JPII nie chodził w czerwonych butach?) . biskupi chodzą w czerwonych ubrankach. a firmy sportowe nie mają męskich butów w kolorzez czerwonym?

Odpowiedz

7. ~zenON
1

2018-03-13 17:21:43

Czerwony? a męskich kolorów nie będzie?

Odpowiedz