DAJ CYNK

Lenovo bezpłatnie przedłuża gwarancję na swoje produkty, w tym smartfony Motorola

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4295

Lenovo przedłużenie gwarancji za darmo

Firma Lenovo, w poczuciu odpowiedzialności za swoich klientów, oferuje możliwość bezpłatnego wydłużenia gwarancji na posiadany sprzęt tego producenta do 31 maja 2020 roku. Dotyczy to również urządzeń marki Motorola.

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają urządzenia firmy Lenovo, na które gwarancja skończyła się lub skończy w okresie od 15 marca do 30 kwietnia tego roku. Producent oferuje możliwość bezpłatnego wydłużenia gwarancji na taki sprzęt do 31 maja 2020 roku.

Zobacz: Samsung wydłuża okres napraw gwarancyjnych. Koniec zależy od czasu trwania ograniczeń
Zobacz: Honor przedłuża gwarancję i oferuje bezpłatną usługę door-to-door

Obecna sytuacja zwróciła uwagę na kluczowe w tym momencie znaczenie misji firmy w zwiększaniu dostępu do technologii i walce z obecnym na całym świecie wykluczeniem cyfrowym. Firma aktywnie angażuje się w pomoc w walce z zaistniałym stanem, zarówno od strony finansowej jak i wsparcia, które płynie bezpośrednio od pracowników ze wszystkich oddziałów na świecie, którzy włączają się w lokalne działania charytatywne i pomoc najbardziej potrzebującym.

- czytamy w komunikacie firmy Lenovo

Oferta dotyczy smartfonów i komputerów marki Lenovo oraz Motorola, a także tabletów, urządzeń typu smart home, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości oraz monitorów i akcesoriów wyprodukowanych przez chińską firmę.

Jak skorzystać z przedłużenia gwarancji?

Aby skorzystać z darmowego przedłużenia gwarancji (dla gwarancji jeszcze trwających), wystarczy zalogować się na stronie support.lenovo.com, wybrać zakładkę „skontaktuj się z nami”, znajdującą się na dole strony, wybrać odpowiedni model sprzętu i zadzwonić pod numer, który wyświetli się tylko i wyłącznie po wprowadzeniu numeru seryjnego. Jeśli numer telefonu nie wyświetli się (dla gwarancji zakończonych po 15 marca), należy zgłosić zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie.

Zobacz: Lenovo wyprzedza HP, a Dell rośnie mimo wirusa
Zobacz: Lenovo Legion: nowe gamingowe laptopy z technologiami Intela i Nvidii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Lenovo

Przewiń w dół do następnego wpisu