DAJ CYNK

Lenovo K6 i K6 Note trafiły na polski rynek

07.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4572

Ważne 4

3

Na Polski rynek trafiły smartfony z serii Lenovo K6. Oba modele oferują ekrany o rozdzielczości 1080p i ośmiordzeniowe procesory.



Na Polski rynek trafiły smartfony z serii Lenovo K6. Oba modele oferują ekrany o rozdzielczości 1080p i ośmiordzeniowe procesory.

Lenovo K6 i Lenovo K6 Note różnią się od siebie przekątną ekranu - odpowiednio 5 i 5,5 cala, aparatem - 13 Mpix z pojedynczą diodą w K6 oraz 16 Mpix z podwójną diodą i autofocusem opartym o detekcję fazy w K6 Note oraz ilością pamięci - 2 GB RAM-u i 16 GB pamięci wbudowanej w K6 oraz 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej w K6 Note. W obu przypadkach pamięć wewnętrzną można rozszerzyć kartą microSD.

Oprócz tego smartfony oferują łączność LTE, dwa gniazda na karty SIM, czytnik linii papilarnych, wzmacniacz dźwięku Dolby Atmos oraz Androida w wersji 6.0 Model K6 jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh, a K6 Note 4000 mAh. W obu przypadkach jest to ogniwo litowo-polimerowe.

Zamknięte w metalowych obudowach smartfony zostały wyceniona na 999 zł w przypadku Lenovo K6 i 1199 zł w przypadku Lenovo K6 Note. Oba modele można kupić w popularnych sklepach z elektroniką oraz u operatorów.

Zobacz: Lenovo K6 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Lenovo K6 Note - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~adv
0

2017-02-08 21:34:57

Planuję go kupić w mix, ale powstrzymuje się bo nie ma recenzji może teraz gdy jest już oficjalne w sprzedaży pojawi się coś. Parametry mnie przekonują, ale nie mam zufania do lenovo.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-02-08 11:01:28

*** mać już mam dosyć tych pieprzonych dachówek, łopat itp, czy nie można produkować już smartwona 4-4,5 cala góra

Odpowiedz

12. ~
1

2017-02-08 07:47:38

Taa, "zostały wyceniona". Dawaj, cencjusz, dorzuć jeszcze "piszemy o tym piersi" (sic!).

Odpowiedz

11. ~
0

2017-02-08 06:27:57

Zabawne. W katalogu portalu telefon zaprezentowany we wrześniu 2016, a tutaj dopiero trafił na polski rynek :)Telefony sprzed ponad 2 lat oferowały podobne "osiągi", wystarczy choćby wyszukać porównanie LG G3 i K6 Note. Różnią je szczegóły jak np.: 5 mm do szerokości na niekorzyść K6 czy 4000 mAh na korzyść K6.Aparatu do selfie 8vs3 mpix na korzyść K6 nie będę rozważał, bo to opcja dla idiotów.

Odpowiedz

10. ~rio
0

2017-02-07 22:12:21

Snapdragon 430??? Nie mam pytań.

Odpowiedz

9. ~kaka
0

2017-02-07 19:41:50

Potwierdzam, w Plusie K6 NOTE dostępny od listopada. No ale w końcu to lider technologiczny ;)

Odpowiedz

8. Nomedaj
0

2017-02-07 19:29:10

Do końca stycznia K6 Note kosztował w Plusie 702 zł (przy umowie na 3 lata) i to był dobry zakup, moi drodzy.

Odpowiedz

0

2017-02-07 19:28:15

6). Tak? To podejdz do mnie bliżej, cwaniaczku.

Odpowiedz

5. Robo
0

2017-02-07 14:58:50

Poza sprzedażą operatorską Lenovo K6 są dostępne od pewnego czasu w wolnej sprzedaży. W X-Kom K6 zdążył stanieć. Aktualna cena to 899zł.

Odpowiedz

4. ~frasag
0

2017-02-07 14:02:34

@3: sprawdziłem- nic nie dołożyli i nie ma takiej obietnicy.

Odpowiedz

3. 100000
1

2017-02-07 13:53:59

Dziś dzień bezpiecznego internetu .Ciekawe czy Google da dodatkowe 2 GB na dysku za sprawdzenie bezpieczeństwa konta.

Odpowiedz

2. bed
1

2017-02-07 13:28:20

K6 Note jest też w Play... Szkoda że nadal to nie jest dorobiony sprzęt hehe

Odpowiedz

1. ~Bogdan telefoniarz
2

2017-02-07 13:21:15

Przecież one są już od ponad 2 m-cy w Plusie.

Odpowiedz