DAJ CYNK

Laktator sterowany przez Bluetooth

09.01.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3941

Ważne 3

6

Willow zaprezentował podczas targów CES sterowany za pomocą smartfonu odsysacz pokarmu. Urządzenie jest ciche i bardzo dyskretne.Willow zaprezentował podczas targów CES sterowany za pomocą smartfonu odsysacz pokarmu. Urządzenie jest ciche i bardzo dyskretne.

Największą zaletą laktatora firmy Willow jest brak konieczności poświęcania pełnej uwagi urządzeniu w czasie odsysania pokarmu. Użytkowniczka gadżetu ma wolne ręce, a zasilanie akumulatorowe (wystarcza na dwa dni pracy) nie przywiązuje jej do jednego miejsca.

Laktator na bieżąco śledzi ilość odessanego mleka oraz notuje datę i czas trwania sesji. Wszystkie te informacje można wyświetlić na ekranie telefonu, z którym urządzenie łączy się za pośrednictwem Bluetootha.Mleko zbierane jest do jednorazowych torebek (o pojemności 120 ml), co zapewnia sterylność i bezpieczeństwo dziecka. W zestawie dostajemy 24 torebki, kolejne kosztują niewiele - 50 centów sztuka.

Tani nie jest jednak sam laktator - jego premierę zaplanowano na wiosnę tego roku z sugerowaną ceną 430 dolarów (zestaw zawiera 2 pompy i niezbędne akcesoria).

Źródło tekstu: Willow, wł

Komentarze
Zaloguj się