DAJ CYNK

Kup smartfon Samsunga i odzyskaj nawet 400 zł

06.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8997

Ważne 4

2

Z okazji zbliżających się świąt koreański koncern przygotował promocję, w ramach której po zakupie jednego ze smartfonów firmy można odzyskać nawet 400 zł w gotówce.



Z okazji zbliżających się świąt koreański koncern przygotował promocję, w ramach której po zakupie jednego ze smartfonów firmy można odzyskać nawet 400 zł w gotówce.

Aby skorzystać z promocji, należy kupić jeden z objętych nią smartfonów w dniach 6 listopada 2017 - 7 stycznia 2018 roku i uruchomić go do 10 stycznia 2018 roku. Następnie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym telefonie i po 30 dniach od uruchomienia telefonu kliknąć w baner promocyjny w sekcji "Korzyści" i odbierz kod do wypłaty gotówki. Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w środę w kolejnym tygodniu. Otrzymany kod należy w ciągu 14 dni wprowadzić w bankomacie sieci Euronet odebrać 200 lub 400 zł, w zależności od modelu.



Promocją objęte są następujące urządzenia:


Kartę podarunkową będziemy mogli otrzymać i wykorzystać w sklepie, w którym dokonamy zakupu telefonu (czasem trzeba ją ręcznie dodać kupując telefon). Lista sklepów znajduje się w regulaminie promocji.

Zobacz: Regulamin Promocji CASHBACK GALAXY SAMSUNG A5 2017, S7 EDGE ORAZ S8

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~vaii
0

2017-11-07 13:52:34

Cena s8 w niemczech to wydatek 549Euro z darmowa wysyłka w 48godzin / miszkamy w Europie i smiesza mnie te Polskie Promocje.

Odpowiedz

24. ~mm
0

2017-11-07 11:04:09

A5 2017 podnieśli cenę o 100 zł.

Odpowiedz

23. ~Nowy
0

2017-11-07 09:09:46

Wiecie może czy dotyczy telefonów we wszystkich źródłach (operatorzy również) ? W którym momencie Samsung sprawdza czy telefon był zakupiony w dniach promocji tj. 6 listopada 2017 - 7 stycznia 2018 roku?

Odpowiedz

22. maniek
0

2017-11-07 06:26:02

E tam ja juz w marcu skladam wszystkim wesolych swiat:-) . A co samsunga to sa telefony tansze I lepsze wiec te 400 zlociszy mozna samemu zaoszczedzic I nie prosic sie o zaden zwrot.

Odpowiedz

21. Gh0st
0

2017-11-07 04:20:35

A gdzie można zgłosić zmowę cenową ? :D Bo wszystkie ww sklepy sztucznie podniosły ceny! Samsung S8 w proline kosztuje 2600zł, są zaufane sklepy z fakturą VAT sprzedające taniej niż ww w regulaminie promocji. A te mają śmieszną 3300-3400zł co i tak powoduje, że przepłacamy bo 2900zł z promocją...bez łaski można kupić taniej bez niej. Gdyby można było kupić legalnie, ale gdzie indziej, a potem odzyskać kasę to jeszcze rozumiem.

Odpowiedz

20. ~Ss
0

2017-11-07 00:15:16

@18 przepraszam, nie doczytałem do końca

Odpowiedz

19. ~Jackson
0

2017-11-06 22:29:37

Kevinn!!!!

Odpowiedz

18. msnet
0

2017-11-06 22:14:53

@11, Ss - promocja nie obejmuje modelu S8+.

Odpowiedz

17. ~trooll
0

2017-11-06 22:13:50

po co karmic przed swietami ©

Odpowiedz

16. msnet
0

2017-11-06 22:10:15

@15, pabloki - widocznie niektórych źle szukają... Ja znalazłem na szybko trzy: > , ,

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2017-11-06 22:06:45

@13 no wlasnie. nawet bok nie ma . to przecież nie tmobile gdzie aktualizacja do 7 dni.

Odpowiedz

14. ~świr
0

2017-11-06 22:01:53

@ 12 z okazji zblizajacych sie swiat pieczonego ziemniaka ups - pieczatki z ziemniaka pieczonej

Odpowiedz

13. msnet
0

2017-11-06 22:01:24

@9, pabloki - właśnie sprawdziłem i wszystkie świąteczne nowe promocje są już dostępne na stronie plus.pl, jednak nie wszystkie regulaminy zostały zaktualizowane.

Odpowiedz

12. ~@9
0

2017-11-06 21:55:21

Skoro bok ich nie ma to redakcja ma Ci je na kolanie napisać i klepnac pięczatke Plusa wycięta z ziemniaka? Dzieciaki mają dzisiaj fantazje aż miło.

Odpowiedz