DAJ CYNK

Kto pierwszy, ten lepszy, czyli iPhone X w Play

31.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5051

Ważne 3

5

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, zaprasza od piątkowego poranka do jednego z salonów sieci w Warszawie, gdzie będzie można kupić najnowszego iPhone'a.



Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, zaprasza od piątkowego poranka do jednego z salonów sieci w Warszawie, gdzie będzie można kupić najnowszego iPhone'a.

Już w najbliższy piątek, 3 listopada rusza oficjalna sprzedaż iPhone'a X. Jak poinformował na swoim vlogu Marcin Gruszka, już od 8 rano ruszy sprzedaż smartfonu w salonie sieci przy Placu Konstytucji 6 w Warszawie.

Będziemy na Was czekać w salonie Play na Placu Konstytucji 6 w Warszawie już od 7 rano, a o 8 zaczynamy sprzedaż. Słuchawek mamy sporo, ale uczciwie uprzedzam, że wersja 256 GB może się skończyć szybciej - napisał na blogu rzecznik fioletowej sieci. Tak, będziecie mogli kupić smartfon również bez abonamentu!



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone X w katalogu.
Zobacz: iPhone X - ceny w polskich sieciach komórkowych

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
14. data17
0

2017-11-02 07:19:14

za darmo byl nie chcial tego szrotu..

Odpowiedz

13. ~Tomcio
0

2017-11-02 06:43:58

Chore jest to, że coś co w USA ma nawet klient opieki społecznej u nas urasta do rangi ekskluzywnego towaru. Jak widzę te skomlenia na wątkach dotyczących przedłużenia umowy w sieci z iphonem w jak najniższej cenie to nie wiem czy się śmiać czy płakać. I tak większość ma iphona se. Chwalą go, pieszczą go w tramwaju i autobusie, a to gruby klocek z małym ekranem. Nic na nim nie widać, ale to iphone... ech ta cygańska mentalność. W domu bida, ale iphone musi być.

Odpowiedz

0

2017-11-01 18:53:45

Lecę po pożyczkę do bociana

Odpowiedz

11. ~Flej
0

2017-11-01 18:27:18

Idealna sieć na pajacowanie. Po zasięg też trzeba się w kolejkach ustawiać?

Odpowiedz

10. ~grószka
0

2017-11-01 15:53:56

A co to jest iPhone 10?Skoro do tej pory wszystkie generacje numerowane byly cyframi arabskimi, logicznie nowy nie dostal cyfry rzymskiej, stad jest to iPhone X (czytaj IKS).

Odpowiedz

9. progosu
-1

2017-11-01 13:52:27

czekajmy teraz aż biedaczki będą brać kredyty na 5 lat żeby móc się lansować nowym ajfonem XDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz

8. ~vojtas
-1

2017-11-01 11:01:29

Sprawdzałem potężny sprzęt - da się wgrać na to Androida??

Odpowiedz

7. ~Arek
0

2017-11-01 10:18:58

Lece kupic telefon za 7319zl. Abonament 250x25 + 1069zl

Odpowiedz

6. ~MQ
0

2017-11-01 09:51:26

Ja dostanę kolejny aparat służbowy po 20 stycznia. Ciekawe jak będzie wtedy z dostępnością bo z 6S chciałbym się przesiąść na X... (Orange)

Odpowiedz

0

2017-11-01 09:47:56

@3Nie o 50% ale jest taniej. Zobacz na ceny iPhone 7. Teraz wreszcie kosztuje tyle, ile powinien.

Odpowiedz

4. ~Cxxx
0

2017-11-01 09:32:33

Skad ta szrama? Niezadowolony klient?

Odpowiedz

3. ~Xxxx
0

2017-11-01 09:23:44

Tanszy? Od kiedy to iPhone tanieje w pierwszym roku po premierze? To nie szajsung gdzie cena spada o 50% po 3 miesiacach.iPhone fajny ale troche drogi na kieszenie polakow

Odpowiedz

0

2017-10-31 21:52:32

Ja tam czekam na przyszły rok, będzie to nadal dobry telefon, a o wiele tańszy. Nie ogarniam stania w kolejce za czymś takim jak telefon, czy nie można poczekać dwa miesiące i kupić już normalnie jak nie będzie kolejek? Chociaż w sumie jak ktoś ma czas i pieniądze niech sobie stoi, ja mam ciekawsze zajęcia na głowie akurat, no ale w sumie nie za moje pieniądze będzie to kupione.

Odpowiedz