DAJ CYNK

Kruger&Matz: niedrogie tablety z modemem 3G

07.01.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4825

Ważne 8

3

Kruger&Matz poszerzył ofertę o dwa ośmiocalowe tablety. Nowości dostępne są w dwóch seriach - EDGE i EAGLE - różniących się systemem operacyjnym.

Kruger&Matz poszerzył ofertę o dwa ośmiocalowe tablety. Nowości dostępne są w dwóch seriach - EDGE i EAGLE - różniących się systemem operacyjnym.

Firma wprowadziła na rynek dwa prawie identyczne modele, które odróżnia zastosowany system operacyjny. W przypadku EAGLE 801 jest to Android 5.0 Lollipop, natomiast EDGE 802 działa w oparciu o system Windows 10 Home.



W tabletach zastosowano ekran IPS o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 1280x800 pix. Wyposażono je także w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G pracujący z częstotliwością 1,83 GHz, mający do dyspozycji 1GB pamięci RAM. Dodatkowe pliki i aplikacje można zapisać w pamięci wewnętrznej, która wynosi 16GB i którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty microSD. Użytkownik do dyspozycji ma także porty microUSB oraz microHDMI, a także wyjście słuchawkowe. Za łączność odpowiada moduł Wi-Fi (802.11 b/g/n) oraz Bluetooth 4.0, a z internetem można połączyć się korzystając także z modemu 3G. Wbudowany moduł GPS pozwoli wykorzystać tablety jako nawigację. Źródłem zasilania jest akumulator o pojemności 4000 mAh.



Tablety mają aluminiową obudowę, a przy wymiarach 213,5 x 123 x 8 mm ważą 360g. Cena każdego z nich wynosi 499 zł.

Źródło tekstu: Kruger&Matz, wł

Tagi: kruger&matz
Komentarze
Zaloguj się
37. kazik1902
0

2016-01-11 12:23:52

Specyfikacja dość ciekawa ale ten RAM mnie zabił. Zrezygnowałbym z microHDMI na rzecz minimum 2GB RAMu. Wtedy byłby fajny do neta i przeglądarkowego Offica.

Odpowiedz

36. a_lex
0

2016-01-09 02:03:20

Ostatnio w ogóle nie ma nowych tabletów na Windowsie. I czy w ogóle było coś z LTE? I dlaczego one wszystkie mają rozdzielczość 1280 X 800 ???Wolę Windowsa, ale wybór w porównaniu z tabletami na Androidzie jest marny.

Odpowiedz

35. ~vainglorious
0

2016-01-08 12:43:37

Albo zeby zrobić duala.

Odpowiedz

34. ~.
1

2016-01-08 11:55:33

Jeżeli sprzęt ma identyczne parametry, a różne systemy, to chyba idealna sprawa żeby zrobić porównanie, który system jest lepiej zoptymalizowany, płynniejszy ...Może redakcja zrobi jakiś test porównawczy. Taka moja sugestia

Odpowiedz

33. ~
-2

2016-01-08 11:40:06

@Darek "Uważam, że oba modele są bardzo fajne i mają być w interesującej cenie, wiec rynek przyjmie je dobrze" - no na pewno, to chinskie barachlo rynek przyjmie dobrze. LOL.

Odpowiedz

32. kvasir
0

2016-01-08 10:30:12

31 chyba Edge i to za dużo, Uruchom taki Google Chrome i ramu brak a co dopiero dalej nie mówiąc o tym że antywirus potrzebny, który nie zajmuje 1 MB ramu i ramu jak na lekarstwo, 1GB to nadaje się na czysty system bez niczego, ale włączy się WU, Antywirus, przeglądarka ramu brak.A nie wiadomo jakiego typu jest te 16 GB pamięci wewnętrznej bo może się okazać że kupi się kartę UHS 3 i będzie szybsza niż wewnętrzna.

Odpowiedz

31. ~
0

2016-01-08 10:13:02

1gb ramu dla windy wystarcza spokojnie. 16gb pamieci tez. Na windowsa. Na pliki i programy wrzucamy micro sd i po prpblemie. Jedyny problem to brak dedykowanego zlacza ladowania... wrzucasz pendraka albo myszke na usb otg i koniec z ladowaniem...

Odpowiedz

30. ~
0

2016-01-08 10:08:45

@29 dziekuje za uznanie. Nue zgadza mi sie tylko liczba ktora wymieniles. Policz jeszcze raz, batdzo prosze!

Odpowiedz

28. ~
0

2016-01-08 09:43:34

@27 to dobrze ze zalapales o co chodzi. No ale musialem skorzystac z Twojej pomocy. Brakuje porzadnych zgrywusow.

Odpowiedz

26. ~Darek
2

2016-01-08 09:37:03

Większość komentujących tutaj pisze swoje krytyczne uwagi chyba po to żeby zaistnieć w necie, chociaż z podpisów to same anonimy, czyli komentarze nie warte uwagi. Jak wam się chce grac w jakieś "gierki" kupcie sobie wypasiony drogi sprzęt i grajcie . Te tablety są dla normalnych, podkreślam "dla normalnych " użytkowników i do normalnych codziennych zastosowań. Uważam, że oba modele są bardzo fajne i mają być w interesującej cenie, wiec rynek przyjmie je dobrze. A wasze narzekanie i patrzenie na cyferki jest ....... żałosne.

Odpowiedz

25. ~
-1

2016-01-08 09:36:14

@17 + 22 WITAMY na NOWEJ Drodze Zycia!!!!!!! Bardzo dobrze ze do nas sie przylaczyles. Super

Odpowiedz

24. ~
0

2016-01-08 09:14:11

A co wam 1gb ram przeszkadza? W battlefielda na tym nie zagracie. Szkoda tylko ze wewnętrzny 16gb za 5 set mozna wsadzić 64 chociaz

Odpowiedz

22. ~
1

2016-01-08 09:08:00

I kolejni ,nowi eksperci sie pojawaja a każdy mądrzejszy :]

Odpowiedz

21. ~awe
-1

2016-01-08 09:06:00

@17Bardzo trafne spostrzezenie. Ale dlaczego tam sie Szkolisz? Zostan tylko tutaj.

Odpowiedz

20. ~
-1

2016-01-08 09:05:50

@5uper Chyba sobia jaja robisz. Ten niby tablet to zlom juz na linii produkcyjnej.

Odpowiedz