DAJ CYNK

Kruger&Matz Drive 4 za 999 zł

13.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4740

Ważne 1

3

Kruger&Matz zaprezentował kolejną edycję wzmacnianego smartfonu Drive. Drive 4 różni się od poprzednika nowszym chipsetem, ale też mniej pojemnym akumulatorem.

Kruger&Matz zaprezentował kolejną edycję wzmacnianego smartfonu Drive. Drive 4 różni się od poprzednika nowszym chipsetem, ale też mniej pojemnym akumulatorem.



Drive 4 dostał Snapdragona 410 zamiast dotychczasowego Snapdragona 400 oraz ma preinstalowany nowszy system - Androida 5.1, zamiast 4.4. Pozostałe parametry są z grubsza te same: 5-calowy ekran HD pokryty szkłem Dragontrail, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, LTE, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, czytnik kart pamięci i dwa gniazda kart SIM.

Uszczelniana obudowa (certyfikat IP67) jest teraz znacznie mniejsza (147,2 x 79 x 13,2 mm vs. 160 x 83 x 18,3 mm), zmniejszyła się też masa urządzenia do 216 gramów z 247 gramów w Drive 3. Niestety odchudzanie przyniosło za sobą mniejszą pojemność akumulatora - dostajemy całkiem rozsądne 3000 mAh, ale już nie tak imponujące jak 4050 mAh w Drive 3.

Nie zmieniła się cena - zarówno model sprzed wakacji, jak i obecny kosztują 999 zł.

Zobacz: Kruger&Matz Drive 3 - twardziel za 999 zł

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~
0

2015-10-14 19:02:23

Tandetny chinol za tysiaka. Ja piernicze, co za patologiczne czasy.

Odpowiedz

16. goral2099
0

2015-10-14 10:51:54

LTE: Powodzenia w kupowaniu. :)Mniejsze gabaryty fajne, ale nie za cenę 1Ah.

Odpowiedz

15. ~Ja±
0

2015-10-14 10:02:26

już wole tanszego my phone. to jest to samo ale o połowe taniej.

Odpowiedz

14. ~LTE
0

2015-10-14 08:59:05

Nie dajcie się nabrać przecież taki sam mam za połowę mniej albo jeszcze taniej u chińczyka.

Odpowiedz

13. motov3
1

2015-10-14 08:54:04

1000zl za tzw B-brand, z 1GB RAM i 8GB wbudowanej ? Odwazna strategia trzeba przyznac. Jak ktos wyzej napisal 499 to i owszem, ale za 999 to bedzie raczej spektakularna klapa anizeli fajna sprzedaz.

Odpowiedz

12. ~
0

2015-10-14 07:49:06

Chyba o jedną dziewiątkę za dużo ;-)

Odpowiedz

11. szejkeR
0

2015-10-14 00:45:45

Ja mam Drive 2 jako telefon służbowy. Generalnie jak dla mnie jedyną zaletą jest duża bateria dzięki czemu sprawdza się jako navi. Wady jakie zaobserwowałem to wyłączanie się telefonu samoczynnie raz na jakiś czas, blokowanie się stron podczas przeglądania internetu (strona się załaduje a nie można jej przewinąć w dół), rozłączanie transmisji danych (ikonka pokazuje, że transmisja jest włączona podczas gdy faktycznie internet nie działa), nie do końca spolszczone menu (natrafiłem już na parę komunikatów, które były po angielsku mimo, że wybrany język to polski), kiepskiej jakości materiały (skrzypiąca tylna klapka, łatwo ścierające się błyszczące obramowania, kiepski aparat, no i słaba jasność ekranu w mocnym słońcu.

Odpowiedz

10. LuiN
0

2015-10-14 00:24:29

5, nemo2009, 8 Ja± - tak tak, za bardzo się rozpędziłem z tymi gniazdami kart pamięci, łącznie trzema ;-)

Odpowiedz

0

2015-10-14 00:24:18

Trójka całkiem dobrze się sprawuje. Trochę przyduża. No i ten cały Dragotrail jest taki sobie - mimo że telefon przeażnie w osobnej kieszeni/przegródce, pojawiają się małe ryski.

Odpowiedz

8. ~Ja±
0

2015-10-13 23:28:55

Luin, niedobry - dwa sim, a nie pamięć:-D

Odpowiedz

7. ViNYL
1

2015-10-13 23:12:03

@6: Jak nie czytasz to Ty nie wiesz :)

Odpowiedz

6. ~Radar
-3

2015-10-13 23:04:36

W Plusie 70% gratis do doładowania a telepolis nie wie !?

Odpowiedz

1

2015-10-13 23:04:35

Czytnik kart pamięci i dwa gniazda kart pamięci,czy aby na pewno drogi autorze ?

Odpowiedz

4. data17
-1

2015-10-13 22:17:56

wystarczy ze to myphone to juz jest syf

Odpowiedz

3. ~greg
2

2015-10-13 22:15:34

tak na przyszłość -jesli ktoś pisze syf to może chyba wspomnieć parę słów dlaczego?

Odpowiedz