DAJ CYNK

Krótki film zawiesza iPhone'y

22.11.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6141

Ważne 4

1

Do sieci trafiły nagrania na YouTube'ie prezentujące niemal natychmiastowe zawieszanie się iPhone'ów po odtworzeniu specjalnego, 3-sekundowego filmu.

Do sieci trafiły nagrania na YouTube'ie prezentujące niemal natychmiastowe zawieszanie się iPhone'ów po odtworzeniu specjalnego, 3-sekundowego filmu.

Film odtwarza się normalnie, a po jego obejrzeniu jeszcze przez 10-30 sekund iPhone'y działają prawidłowo. Potem jednak następuje nagłe spowolnienie telefonu, zaczyna się on intensywnie nagrzewać i przestaje reagować na jakiekolwiek polecenia.

Jedynym sposobem na przywrócenie telefonu do życia jest twardy reset urządzenia poprzez przytrzymanie włącznika i przycisku home (w iPhone'ie 7 i 7 Plus włącznika i przycisku zmniejszającego głośność). Nie należy go jednak mylić z przywróceniem ustawień fabrycznych - telefon wraca do życia z kompletem zapisanych na nim danych.

Błąd oprogramowania wywołujący wyżej opisane objawy występuje od iOS 5 po najnowszy iOS 10 i obejmuje też iPady czy iPody Touch. Jako że dokładny mechanizm działania na telefony Apple'a nie jest znany, nie udostępniamy bezpośredniego linku do filmu, a jedynie nagrania prezentujące awarię:

<: F2859 :>

Źródło tekstu: phonearena, wł

Tagi: apple iPhone
Komentarze
Zaloguj się
31. ~boncio
0

2016-11-23 09:35:58

A applefan pisał wczoraj pod jednym z tematów. Ale te o swojm bożku omija.

Odpowiedz

30. ~boncio
0

2016-11-23 09:34:51

Dokładnie, znam wielu ludzi zarabiających znacznie więcej niż 6000 na ręke i są normalni, nigdy nie obnoszą się ze swoją kasą itp., czy wciskają swoje racje. Swoją drogą to jest bardzo średnia pensja z tych wyższych. Właśnie najgorsi są tacy, co wyszli z biedy i teraz zarabiają więcej niż średnia krajowa i uważają się nie niewiadomo co. Typowi dorobkiewicze.

Odpowiedz

29. ~
0

2016-11-22 21:10:46

@24 tu nie chodzi o to że pieniądze nie ułatwiają życia, ale... o to, że ja mogę zarabiać 6000 zł na rękę ale też jednocześnie mogę być człowiekiem a nie nerwusem-kłótnikiem co się kłóci z kimś bo jest chory jeśli się nie pokłóci i nie udowodni swojej &quot;racji&quot;.

Odpowiedz

28. xperia
2

2016-11-22 20:47:37

dziwne, wszyscy o tym piszą ale linka nikt nigdzie nie podaje, a te które podają - nie działają

Odpowiedz

27. ~Maniek
-1

2016-11-22 20:12:04

Coś ostatnio słabiutko te srajfony wypadają :D

Odpowiedz

26. ~Kacper
-1

2016-11-22 19:50:00

IPhone to badziewie nad badziewie.....Nie dość że każą płacić użytkownikom 699zł za naprawę czegoś co jest ich wada fabryczna to jeszcze teraz to dziadostwo się zawiesza....Za darmo bym tego nie chciał!!!

Odpowiedz

25. Nomedaj
-1

2016-11-22 19:43:25

W dobrym telefonie, który się zawiesi, wystarczy wyjąć baterię.

Odpowiedz

24. ~⚄⚁
0

2016-11-22 19:27:19

23). Sam juz nie wiem... niby zyjemy jedynie po to, by sie rozmnazac, a takie 6ooo zl ulatwia zycie.... zyjè ideami, a idee pieniàdza nie dajà... eh...

Odpowiedz

23. ~
0

2016-11-22 18:00:54

@21 trudno się nie zgodzić. On jeszcze ujdzie ale ona jest dość konfliktowa, na wszystko co się powie wymyśla swoje inne zdanie aby się tylko pokłócić. Ostatnio wymyśliła że zmienia kartę z centrali alarmowej w domu z Play na Orange bo Play jest do kitu i rzekomo nie wybiera numerów a z Orange wybiera. Bardzo dziwna osoba, ciągle musi mieć ostatnie zdanie i wymądrza się pomimo iż nie ma racji. Zarabia około 6000 zł na rękę, nakończyła szkół i uważa że wszystko wie. To ja już wolę być skromnym człowiekiem i zakładać że mogę nie mieć racji.

Odpowiedz

21. ~⚄⚁
1

2016-11-22 17:38:37

19). Moze i muli, bo nie kazdy andek andkowi rowny (fon tez) ale ajfoniarze to niestety jakas sekta, ktora w sposob zadufany patrzy na swiat i ludzi z nie-ios-em....:-(

Odpowiedz

20. ~
0

2016-11-22 17:34:26

Skorzystałem z linku podanego przez michala w #12. Na iPadzie 2 z iOS 9.3.5 odtworzenie filmiku nie zrobiło wrażenia, działa jak wcześniej - demonem prędkości nie jest, ale się nie grzeje ani nie wiesza.

Odpowiedz

19. ~
1

2016-11-22 17:27:57

Moja znajoma ze swoim mężem mają srajfony i tak się podniecają tym łajnem że nie wiem co. Ostatnio powiedziała mi kolejną swoją &quot;mądrość&quot; że Android po jakimś czasie się muli. Ale nie dziwi mnie to - obydwoje dzieci TVN-u i poprawności politycznej.

Odpowiedz

18. ~bbb
2

2016-11-22 17:13:29

to nie wada to cecha!

Odpowiedz

17. msnet
-1

2016-11-22 17:00:42

Heh... Czy ta firma naprawdę nie potrafi niczego zrobić porządnie?

Odpowiedz