DAJ CYNK

Koreańskie LG Q6 otrzymują Androida 8.1 Oreo

11.07.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2994

Ważne 4

1

Kolejny smartfon z 2017 roku doczekał się na aktualizację Androida do najnowszej wersji. Tym razem jest to koreański średniak.



Kolejny smartfon z 2017 roku doczekał się na aktualizację Androida do najnowszej wersji. Tym razem jest to koreański średniak.

Aktualizacja zawierająca system Android 8.1 Oreo trafiła do właścicieli smartfonu LG Q6 w Korei Południowej, ale wkrótce powinna stać się dostępna także dla posiadaczy tego urządzenia w innych częściach świata. Update ma pojemność około 1170 MB i przynosi kilka funkcji, wśród których warto zwrócić uwagę na wsparcie dla dźwięku DTS:X 3D, personalizację lampy błyskowej LED, która może sygnalizować nadejście połączenia, wiadomości lub podczas słuchania muzyki, a także możliwość odczytywania kodów QR z poziomu aplikacji aparatu.

Zobacz: Test telefonu LG Q6

Źródło tekstu: ithome.com, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Maniek
0

2018-08-29 19:13:28

Czyli kiedy bedzie 8.1 dla lg Q6 ??

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-21 08:27:05 host: public-(...)rtel.pl

Ja dostałem wczoraj w plusie

7. ~SLAVO
0

2018-08-29 08:47:45

Zaraz po aktualizacji widać było, że się męczy. Wygląda na to że jest wyższe użycie pamięci RAM (przedtem miałem troszkę ponad 1,5 gd teraz trzyma się 2,0). Po około godzinie od aktualizacji zaczął normalnie pracować. Aktualizacja wyszła mu na dobre, wydaje mi się że szybciej działa. Dostał ciekawe opcje z oszczędzaniem baterii. A resztę zmian - odbieram to jako kosmetyczne :).

Odpowiedz

6. ~Ijak
0

2018-08-26 23:00:10

SLAVO, napisz proszę jak telefon zachowuje się po aktualizacji. Czy nie zniknęły jakieś funkcje? Czy nie zamula? Boję się aktualizować, bo mojemu poprzedniemu LG aktualizacja nie wyszła na zdrowie...

Odpowiedz

5. ~SLAVO
0

2018-08-23 10:39:06

Dzisiaj mój Q6 zaktualizował się do 8.1.0 oprogramowanie V20b-ORG-MCV

Odpowiedz

4. ~@1
0

2018-07-12 16:26:04

Pretensje kieruj do operatora, który blokuje aktualizację.

Odpowiedz

3. ~gościu
0

2018-07-12 11:52:24

I te niewątpliwie "epokowe" zmiany zajmują ponad 1 GB pamięci. To wszystko można załatwić apkami po kilka MB.

Odpowiedz

2. ViNYL
0

2018-07-12 09:22:31

Bo Q6 nadal jest produkowany i nie chca zniechecac potencjalnych klientow. G6 ma juz nastepce wiec jego maja juz w glebokim powazaniu.

Odpowiedz

1. ~
0

2018-07-12 08:10:34

Ja do tej pory nie dostałem aktualizacji androida 8.0 w LG G6, a w Korei już 8.1 i to dla Q6. Coś nie tak z tymi aktualizacjami od LG.

Odpowiedz