DAJ CYNK

Koreański operator wznawia sprzedaż nowych... iPhone'ów 3GS

14.06.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5254

Ważne 5

2

Jedna z koreańskich sieci zdobyła nagrodę złotego archeologa. Koreański operator SK Telink wprowadził do swojej oferty iPhone'a... 3GS.



Jedna z koreańskich sieci zdobyła nagrodę złotego archeologa. Koreański operator SK Telink wprowadził do swojej oferty iPhone'a... 3GS.

Ten model iPhone'a był pierwszym z takimi "przełomowymi" funkcjami jak kopiowanie/wycinanie/wklejanie czy MMS. Apple iPhone 3GS zadebiutował 9 lat temu, w świecie nowych technologii to cała epoka. Teraz telefon znowu trafił do sprzedaży. Koreański operator zapewnia, że nie są to wcale odświeżone egzemplarze, tylko nowe.

Telefony sprzedawane są w oryginalnych zestawach i kosztują równowartość 145 złotych. Koreańczycy chcą w ten sposób świętować otwarcie swojego internetowego sklepu z elektroniką.

Zobacz: Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C
Zobacz: Trzy nowe iPhone'y już we wrześniu?
Zobacz: Apple przewiduje o 20% mniejszą sprzedaż nowych iPhone'ów

Źródło tekstu: ETNews via phonearena, wł

Komentarze
Zaloguj się
43. ~wacek
-1

2018-06-15 11:37:09

42) szlachtą frajerze potomku chamów ( chłopa pańszczyźnianego) z pomorza.

Odpowiedz

40. ~
0

2018-06-15 11:18:58

Kiedyś elity wybierali Nokie, dziś produkty Apple:-D

Odpowiedz

37. ~iPhone nie dla polskiej cebuli
0

2018-06-15 10:46:24

30) Na 1000% jestem potomkiem polskiej szlachty z Podlasia. A o herbach nie będę tu dyskutować.

Odpowiedz

36. ~Niezgodna
0

2018-06-15 09:32:23

32). Dantejskie sceny nawet sà w Lidlu, itp dyskontach, wièc nie ma co siè dziwić.

Odpowiedz

35. ~Bouli
0

2018-06-15 09:31:42

Mam takiego białego w schowku samochodu, robi za zmieniarkę cyfrową :D Sprawuje się idealnie

Odpowiedz

34. ~Niezgodna
1

2018-06-15 09:30:37

pelikan, Ty bys wszystkie wykupił, byle inni nie mieli tak tanio*frasag, ja znam jedynie z herbu Zajumajòw, Chaminòw i Stalkeròw:-D

Odpowiedz

33. ~frasag
0

2018-06-15 09:28:11

Ja tylko grzecznie zapytałem- bo znałem kogoś z herbu Samochwała, ale Ajfona nie miał.

Odpowiedz

32. mlody_pelikan
0

2018-06-15 09:21:22

@29 dokładnie, przecież cebula to by się już tydzień wcześniej zaczęła w kolejce ustawiać a w dzień wejścia oferty w życie po salonami działyby się dantejskie sceny :D

Odpowiedz

31. ~Niezgodna
0

2018-06-15 09:19:26

30). on siè szlachtuje co dzieñ, a elitarnie po suficie gdy doleci:-D

Odpowiedz

30. ~frasag
0

2018-06-15 09:16:41

@29: A Szanowny Kolega jakiego herbu szlachty jest potomkiem??? W którym pokoleniu???

Odpowiedz

29. ~iPhone nie dla polskiej cebuli
0

2018-06-15 09:10:40

145 zyla? już sobie wyobrażam zachowanie polskiej cebuli:-DIPhone jest to telefon dla potomków polskiej szlachty i elit.

Odpowiedz

28. ~wacek
0

2018-06-15 09:08:27

145 zyla? już sobie wyobrażam zachowanie polskiej cebuli:-D

Odpowiedz

27. ViNYL
0

2018-06-15 01:19:44

@26: Ja mam od października 2016 w S7 Edge.

Odpowiedz