DAJ CYNK

Konkurs Gram z PLAY: ponad 70 nagród, w tym iPhone'y

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7251

Wakacyjnych zabaw i konkursów ciąg dalszy. Orange zaprasza na darmowe seanse filmowe, a w Play trwa konkurs Gram z PLAY, w którym do zgarnięcia jest ponad 70 atrakcyjnych nagród. Wśród nich znalazły się smartfony spod znaku nadgryzionego jabłuszka:  iPhone XS, iPhone XR oraz iPhone 6s. Oprócz 24 iPhone’ów organizator przygotował 50 nagród pieniężnych po 100 zł. Łącznie nagrody trafią do 74 osób.

Żeby wziąć udział w akcji fioletowego operatora, trzeba skorzystać z płatności mobilnych za usługi Play i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Do wyboru są trzy opcje płatności za pośrednictwem Blue Media:

  • aplikacja mobilna Play24,
  • serwis Play24,
  • e-awizo.

Zobacz: „Bohemian Rhapsody” z miliardem odtworzeń na YouTube. Konkurs dla fanów Queen
Zobacz: Półmetek filmowego Lata z Orange na kartę

Po opłaceniu rachunku należy wejść na stronę gramzplay.pl i odpowiedzieć na pytanie „Co zrobisz z czasem zaoszczędzonym dzięki elektronicznemu opłaceniu faktur?”. Tekst odpowiedzi nie może być dłuższy niż 200 znaków, więc ne trzeba się zanadto wysilać ani tworzyć przydługich poematów.

Warto przy tym mieć na uwadze, że do każdej zrealizowanej płatności może zostać przypisana tylko jedna odpowiedź. W wypadku nadesłania przez uczestnika więcej niż jednej odpowiedzi w konkursie weźmie udział tylko ta pierwsza. Trzeba przyznać, że wymogi stawiane uczestnikom zabawy nie są wyśrubowane, więc nikt nie powinien mieć problemów z wykonaniem zadania. 

Zobacz: Samsung Galaxy A10 w Play na kolejnej nocnej wyprzedaży
Zobacz: Internetowy zestaw w Play - laptop, smartfon i router

Konkurs już trwa i zakończy się 8 września 2019 r.  Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa kierująca się własną oceną prac. Nagrodzone zostaną 74 osoby, których odpowiedzi zostaną uznane przez komisję za najciekawsze.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: PLAY

Przewiń w dół do następnego wpisu