DAJ CYNK

Koniec wsparcia dla BlackBerry Priv

15.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4632

Ważne 4

0

BlackBerry oficjalnie uśmierca model Priv, skreślając go z listy aktualizowanych urządzeń.



BlackBerry oficjalnie uśmierca model Priv, skreślając go z listy aktualizowanych urządzeń.

BlackBerry Priv, jak na urządzenie z Androidem, był bardzo długo aktualizowany. Smartfon swoją premierę miał dwa lata temu. Pomimo tego cały czas otrzymywał cykliczne aktualizacje zabezpieczeń. Brak aktualizacji nie oznacza jedna całkowitego porzucenia użytkowników. Jeśli w oprogramowaniu smartfonu pojawi się nieoczekiwany błąd lub luka w zabezpieczeniach, producent udostępni stosowną poprawkę.

Oprócz tego BlackBerry zapowiedział, że niedługo wystartuje specjalny program, w ramach którego posiadacze modelu Priv lub smartfonów z BB10 i BB OS będą mogli otrzymać rabaty na zakup nowego urządzenia z Androidem - Keyone oraz Motion.

Kolejnym krokiem będzie zamknięcie niektórych usług BlackBerry, takich jak BlackBerry World app store (z końcem 2019 roku), BlackBerry Travel (w styczniu 2018) oraz serwis wideo Playbook (w marcu 2018).

Źródło tekstu: BlackBerry

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2017-12-17 15:47:46

@21 przepraszam było do21 chodzi oczywiście o priv

Odpowiedz

23. ~
0

2017-12-17 15:46:27

@13 nowy czy tylko tak napisane? Pytam ponieważ w lato w pewnym best... sklepie kupiłem "nowego" BlackBerry z30, w środku pliki poprzedniego użytkownika, faktura zagraniczna imei na fakturze inny niż w fonie dla tego pytam co by się nie naciąć.

Odpowiedz

21. ~ddsds
0

2017-12-17 06:08:10

@13Gdzie masz Keyone za 1900 zl? Na eglobal jest za 1,8 tys a Priv za niecale 900!

Odpowiedz

20. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2017-12-16 21:39:35

19). Zawsze staram się ich zadowolić w jak najszybszym czasie, ale nawet za opóźnienie dostaję łakocie.

Odpowiedz

19. ~Caml7
0

2017-12-16 20:22:03

18) zawsze pan jest tak niemiły dla swoich klijętów?:-D :-D :-D

Odpowiedz

18. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2017-12-16 19:44:01

16). Mówisz prawdę?

Odpowiedz

17. ~Sueshack
0

2017-12-16 18:46:07

@15 A komputer co 5. I jak kupisz pięcioletniego rzęcha z Windows 10 to masz następne 5 lat aktualizacji bez łachy.

Odpowiedz

15. ~ABC
0

2017-12-16 16:02:02

Ale z tymi flagowymi telefonami jest jak z samochodami. Telefon zmieniasz co 2 lata samochód co 4. Normalna sprawa.

Odpowiedz

14. ~sueshack
0

2017-12-16 15:16:28

"BlackBerry Priv, jak na urządzenie z Androidem, był bardzo długo aktualizowany. Smartfon swoją premierę miał dwa lata temu. "Nie wiem czy się śmiać z tych, którzy płacą za coś takiego 2-3 koła (mam na myśli wszystkie flagowce z Androidem, może poza Pixelami) czy bardziej płakać, że te 80pare procent rynku to jest takie padło.

Odpowiedz

13. ~
0

2017-12-16 14:21:46

9: 1100zł, ale Keyone jest za wyrwania za 1900 i sie zastanawiam

Odpowiedz

11. ~wio
0

2017-12-16 11:04:29

nie ma sie o co tak chłopcy sprzeczac. black bery kaput i tyle. w zamian moge wam zaserwowac moje peto podwawelskiej . długa do kolan.ktos chetny ?

Odpowiedz

10. ~Bezregulaminowytelepolis
0

2017-12-16 10:20:22

8). Teee .. Naganiaczu applowski, Ty kupujesz same iapka, to se kupuj sam. Co do BB - to od zawsze z nimi wojowałeś, nie znosiłeś tej firmy, więc twoje expertyzy są o k.d.p.

Odpowiedz

9. ~
0

2017-12-16 10:12:41

ciekawe ile teraz będzie kosztował... Może byłaby fajna okazja sobie kupić

Odpowiedz

-1

2017-12-16 09:47:56

Pisalem jak to padlo wychodzilo - kupuje sie tylko iphony. Wtedy wychodzil 6S i jeszcze przez 3 lata min bedzie mial wsparcie a kosztowal tyle co trn shit bankrutujacej juz wtedy firmy.

Odpowiedz