DAJ CYNK

Koniec produkcji Nexusa 5

12.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4891

Ważne 0

3

Google poinformowało o zakończeniu produkcji ostatniego budżetowego Nexusa. Nadal będzie on jednak dostępny w sprzedaży.

Google poinformowało o zakończeniu produkcji ostatniego budżetowego Nexusa. Nadal będzie on jednak dostępny w sprzedaży.

LG Nexus 5 nie był co prawda multimedialnym gigantem, ale przyciągał nabywców wysoką wydajnością i bardzo atrakcyjną ceną, niemalże dwukrotnie niższą niż w przypadku Nexusa 6 produkcji Motoroli. Google poinformowało, że produkcja Nexusa 5 została zakończona. Co dalej z jego dostępnością?

Na pewno nie zdarzy się sytuacja, w której LG Nexus 5 z dnia na dzień całkowicie zniknie ze sklepowych półek. Zapasy magazynowe wystarczą jeszcze na jakiś czas, a z pewnością wielu sprzedawców specjalnie przetrzyma część urządzań na kolejne miesiące. Jak poinformował rzecznik Google, Nexus 5 będzie nadal dostępny w Google Play i u wybranych sprzedawców przynajmniej w I kwartale 2015 roku.

Zobacz: Test telefonu LG Nexus 5

Źródło tekstu: techradar; wł

Tagi: Google nexus 5
Komentarze
Zaloguj się
12. ~gre
0

2014-12-14 11:22:16

Wszystkie tablety i smartfony powinny mieć 3g i wymienna baterię.

Odpowiedz

11. ~wi
0

2014-12-13 13:32:13

Taka kolej rzeczy i bardzo dobrze? trzeba iść z postępem czasu. Jakby teraz dalej sprzedawali np. sgs 2 było by trochę dziwne, on swój czas miał 3 lata temu i nie pasuje już do dzisiejszych realiów i postępu?

Odpowiedz

10. ~Szymon
0

2014-12-13 11:50:39

"bardzo atrakcyjną ceną, niemalże dwukrotnie niższą niż w przypadku Nexusa 6" dawno nie widziałem tego sformułowania ale to zawsze mnie ciekawi jaka naprawdę cena tego telefonu jest ;-) wydaje mi się ze powinno być "o połowę niższą cenę" ? Bo, dwukrotnie niższą to nawet ciężko by było obliczyć ;-)

Odpowiedz

9. ~Szymon
0

2014-12-13 11:50:37

"bardzo atrakcyjną ceną, niemalże dwukrotnie niższą niż w przypadku Nexusa 6" dawno nie widziałem tego sformułowania ale to zawsze mnie ciekawi jaka naprawdę cena tego telefonu jest ;-) wydaje mi się ze powinno być "o połowę niższą cenę" ? Bo, dwukrotnie niższą to nawet ciężko by było obliczyć ;-)

Odpowiedz

8. ~
1

2014-12-13 07:10:54

Tragiczna bateria :)

Odpowiedz

-3

2014-12-12 15:42:49

@3 6 calowa cegła o możliwościach niemal takich samych jak Lumia za 500 zł - no spoko. Poza tym pisanie lepszy bez jakiegokolwiek argumentu nie ma sensu.

Odpowiedz

6. ~orl0s
0

2014-12-12 15:04:47

Niech szanowny Pan rzecznik podpowie gdzie można kupić nexusa w play bo jak wiadomo telefonu nie ma już od jakiś 2 miesięcy. Chętnie przedłożyłbym umowę albo dwie jak bym dostał nexusa w dobrej cenie.

Odpowiedz

5. ~pabloki
-2

2014-12-12 15:00:34

dajcie spokój. telefon od googla... toż to kompletna inwigilacja.

Odpowiedz

4. ~ziutasek
1

2014-12-12 11:50:15

Jeden z nielicznych "smart" także pod względem ceny ;-) Jak ktoś planuje zakup naprawdę warto.

Odpowiedz

-5

2014-12-12 11:44:52

W cenie Nexusa 5 można kupić Lumię 1520,która jest lepszym telefonem.

Odpowiedz

-2

2014-12-12 11:37:15

W Euro jest dostępny w wybranych sklepach,więc niedługo całkiem zniknie ze sklepów.

Odpowiedz

0

2014-12-12 11:26:59

No to można się spodziewać wzrostu cen.

Odpowiedz