DAJ CYNK

Koncepcyjny Surface Phone na wideo

17.08.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4073

Ważne 3

0

Microsoft Surface Phone obrósł legendami, choć nie wiadomo czy i kiedy się pojawi. Oto jak mógłby wyglądać.



Microsoft Surface Phone obrósł legendami, choć nie wiadomo czy i kiedy się pojawi. Oto jak mógłby wyglądać.

Już od dawna w sieci Internet pojawiają się wzmianki o tym, że Microsoft chce wydać urządzenie o nazwie Surface Phone. Choć gigant z Redmond nigdy plotek nie potwierdził, to w zasadzie także im zupełnie nie zaprzeczył. Pomimo że Microsoft obecnie zerwał z produkcją smartfonów, to jednak nie zrobił tego permanentnie. Sam Satya Nadella, CEO Microsoftu, powiedział, że jego firma będzie robić kolejne telefony, ale nie będą wyglądały jak telefony, które są dostępne dzisiaj.

Poszukujemy tego, co może być następną zmianą formalną i funkcjonalną. To, co zrobiliśmy z Surface, jest dobrym przykładem. Nikt przed nami nie myślał o 2-w-1, a my stworzyliśmy tę kategorię i odniosła ona sukces, tak że pojawia się więcej 2-w-1 i to właśnie chcemy robić - dodał Nadella.

Kilka miesięcy temu Microsoft zaprezentował pełnego Windowsa 10 działającego na Snapdragonie. Być może Surface Phone, jeśli kiedykolwiek się pojawi na rynku, będzie urządzeniem, które w formie i rozmiarze smartfonu zamknie pełnowartościowy komputer, z desktopowym Windowsem, ale z procesorem ARM? Czas pokaże. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który pokazuje, jak Surface Phone mógłby wyglądać.

Źródło tekstu: neowin.net, wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2017-08-25 20:13:48

Wygląda świetnie, nie mogę siędoczekać surface phone. jeśli będzie na nim w pełni funkcjonalna desktopowego win 10 to będzie hicior jakich mało :)

Odpowiedz

8. ~Gigi_wroc
0

2017-08-18 14:23:27

Ekstra wizja telefonu... Ja również nie mogę doczekać się do następnego kolejnego telefonu od Microsoft a Surface Phone na prawdę zapowiada się dobrze :)... Obecnie jestem użytkownikiem Lumia 950 Dual Sim. Telefon chodzi rewelacyjnie!!! Zatem czekamy czekamy!!!

Odpowiedz

7. ~UzytkownikWindowsPhone
1

2017-08-17 23:06:39

Nigdy więcej nie kupię telefonu od Microsoft i piszę to jako użytkownik Lumii. WPhone powinien rządzić na rynku a nie zdychać, ale Micro pokazał gdzie ma użytkowników swoich urządzeń. Tylko naiwni dadzą się nabrać po raz kolejny.

Odpowiedz

6. ~a_lex
0

2017-08-17 22:55:07

Fajna muzyka, w stylu M83

Odpowiedz

0

2017-08-17 19:41:20

4). Ale po co czekać? Podoba Ci się ten model? To zamiast tracić czas - poszukaj nowego modelu 950..?

Odpowiedz

4. ~waldek
1

2017-08-17 19:27:44

Czekam na nowy Microsoft. Zapłacę za niego każdą cenę. Mam mic 950 xl, telefon najlepszy jaki miałem. Zdjęcia po prostu powalają na kolana wszystkie srajsungi i srajphony które wychodzą co 9 miesięcy aby ściągnąć z ludzi następną kasę. Z uśmiechem spoglądam na coroczne "nowości" konkurencji. :)))

Odpowiedz