DAJ CYNK

Koncepcyjny LG V30 na filmie

11.07.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 44

Ważne 1

0

W serwisie YouTube pojawił się krótki film, który pokazuje jak mógłby wyglądać najnowszy smartfon LG z serii V.W serwisie YouTube pojawił się krótki film, który pokazuje jak mógłby wyglądać najnowszy smartfon LG z serii V.

Przede wszystkim rzuca się w oczy podobieństwo nadchodzącego smartfonu do LG G6, włącznie z zaokrąglonym na rogach wyświetlaczem z bardzo wąskimi ramkami oraz podwójnym aparatem fotograficznym i czytnikiem linii papilarnych na tylnym panelu. LG V30, jeśli sprawdzą się ostatnie plotki na jego temat, będzie wyposażony tylko w jeden wyświetlacz o przekątnej około 6 cali. Wymiary całego urządzenia to 151,4 x 75,2 x 7,4 mm.

LG V30 będzie mieć gniazdo audio. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że koreański producent wyposaży swój nowy top-smartfon w ładowanie bezprzewodowe. Spodziewane są trzy wersje smartfonu, wyposażone w 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Jak będzie naprawdę, powinniśmy się dowiedzieć 31 sierpnia, kiedy spodziewana jest oficjalna prezentacja następcy LG V20.Zobacz: LG V30 być może będzie miał tylko jeden wyświetlacz
Zobacz: LG V30 zadebiutuje 31 sierpnia w Berlinie

Źródło tekstu: mysmartprice.com, wł

Komentarze
Zaloguj się