DAJ CYNK

Komu lizaka? Lista najbliższych aktualizacji do Lollipop

20.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11399

Ważne 4

0

Lista urządzeń, które otrzymają aktualizację do Androida w wersji 5.0 Lollipop stale się wydłuża. Przedstawiamy jej stan obecny.

Lista urządzeń, które otrzymają aktualizację do Androida w wersji 5.0 Lollipop stale się wydłuża. Przedstawiamy jej stan obecny.

Android L przechrzczony został finalnie przez Google'a na Lollipopa, a nie jak wcześniej donoszono na Liona. Nowa wersja systemu Google'a przynosi szereg zmian w interfejsie, jednak z całą pewnością najbardziej pożądaną nowością jest wydłużony czas pracy telefonów i tabletów.

Oprócz Nexusów, które co roku dostają najnowsze wersje Androida jako pierwsze, aktualizację otrzyma też długa lista sprzętów innych producentów. W pierwszej kolejności będą to:

Google


Motorola
Sony
HTC
NVIDIA
  • Shield Tablet.
  • Komentarze
    Zaloguj się
    41. Maniiiek
    0

    2014-10-21 09:08:38

    @39 tego nie wiadomo. Jeśli Microsoft pójdzie w dobrym kierunku to nie dostanie.

    Odpowiedz

    40. ~Mrs. X
    0

    2014-10-21 00:31:24

    Ja bym chciał, ale GT-I8260 pewnie nie dostanie :( . Chyba porzucę zamuloida na rzecz Windows 10 :)

    Odpowiedz

    39. ~
    1

    2014-10-20 23:20:12

    Kupcie Lumie i na pewno dostaniecie update :-}

    Odpowiedz

    38. ~Punk
    -1

    2014-10-20 22:03:04

    Ciekawe czy LG L7 II dostanie L, to byłby chyba naprawdę duży ukłon w stronę klientów.Myślę że L90 jak i L70 spokojnie dostaną L oraz G2 mini.

    Odpowiedz

    37. ~LepikPl
    0

    2014-10-20 18:17:56

    Moje Note 3 nie dostanie oryginała, bo sam tak zdecydowałem. W nosie mam gwarancję, czekam na MIUI lub Cyanogena z lizakiem i tyle widzieli do zasmarkane touchwizz. Prosiłem oficjalnie Samsunga o możliwość instalacji czystego romu i co? NIE. Tej firmie już dziękuję. Na wszelki wypadek kupiłem LG G3. Poza słabym kontrastem (sorry, amoled w N3 rządzi i wymiata nawet po roku) i brakiem rysika (myślałem że niepotrzebny, ale od kiedy go nie mam, to mi brakuje) baaaardzo polecam G3. Telefon przestał mnie męczyć o zgody na pierdylion apek, których nie potrzebuję. I jeszcze jedno: Note 3 i G3 mieszczą mi się w jednej kieszeni!!! Serio. Tylko pasek muszę mocjiej zacisnąć, żeby spodnie z tyłka nie spadły ;-)

    Odpowiedz

    36. gunjack
    0

    2014-10-20 17:54:17

    ja poluję na desire eye i dziwię się, że same One dostaną...

    Odpowiedz

    35. ~
    1

    2014-10-20 16:41:36

    @xxx L7II dostal kitkata to czemu g2 mini ma nie dostać Lki?Martwi mniew bardziej to że HTC olewa linię Desire

    Odpowiedz

    34. orson_dzi
    1

    2014-10-20 15:47:12

    @31 Mam nadzieję, że P7 dostanie ;) . A Moto G aż dzisiaj odkopałem z kurzu i czekam aż się coś pojawi ;) .

    Odpowiedz

    33. ~xxxx
    0

    2014-10-20 15:24:29

    oj nie zdziw sie czy taki sredniak jak g2 mini dostanie.Maja problemy z aktualizacja flagowcow a co mowic sredniaków

    Odpowiedz

    32. Maniiiek
    -1

    2014-10-20 15:02:42

    @27 no to LG kaszanę odwalił... G2 mini dostanie a bliźniaczy L90 już nie? Nędza.

    Odpowiedz

    31. Travel
    1

    2014-10-20 13:34:38

    a huawei ? ;D czy ktoś pamięta jeszcze taką markę ? ;p

    Odpowiedz

    30. ~Zakrza
    0

    2014-10-20 13:24:05

    Czytałem o tym w zeszłym miesiącu.

    Odpowiedz

    29. ~nbj
    0

    2014-10-20 13:23:53

    OnePlus One też ma dostać aktualizację w ciągu 3 miesięcy.

    Odpowiedz

    28. LuiN
    0

    2014-10-20 13:17:21

    26, Robbson70 - tak, tu bez zmian. Ale to powinny być tygodnie opóźnienia, a nie miesiące. 27, Arcik - zgadza się, jak będą jakieś potwierdzenia, to oczywiście napiszemy.

    Odpowiedz

    27. Arcik
    0

    2014-10-20 13:13:40

    @25 LuiN fakt samsung jeszcze nie zatwierdził oficjalnej listy ale w internecie można się doszukać listy na której znajdują się modele:Galaxy S4 GPEGalaxy Note 4Galaxy Note EdgeGalaxy S5Galaxy S5 MiniGalaxy AlphaGalaxy S4Galaxy Note 3Galaxy TabPRO 8.4Galaxy Tab Pro 10.1Galaxy Tab 12.2 ProGalaxy Tab S 8.4Galaxy Tab S 10.5a co do LG toLG G3LG G3 StylusLG G2LG G Pad 8.3LG G2 MiniLG G FlexWiadomo wszystko nieoficjalne informacje bez potwierdzenia producenta.

    Odpowiedz