DAJ CYNK

Kolejny Nexus od LG?

31.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5071

Ważne 3

1

Według doniesień Daum.net, trwają już testy smartfonu Nexus 5 produkcji LG. Na Nexusa 4 zdecydowało się do tej pory przeszło 3 mln klientów.

Według doniesień Daum.net, trwają już testy smartfonu Nexus 5 produkcji LG. Na Nexusa 4 zdecydowało się do tej pory przeszło 3 mln klientów.

Nowy Nexus najprawdopodobniej pracować będzie pod kontrolą Androida 5.0 Key Lime Pie. Według informacji Daum.net, zamknięte testy Nexusa 5 trwają w LG o miesiąca i urządzenie oglądał już szef Google'a, Larry Page.

Do tej pory urządzenia linii Nexus (smartfony i tablety) produkowały dla Google'a koncerny HTC, Samsung, Asus i LG. Nexusy są swojego rodzaju wizytówką Google'a - za ich pomocą koncern prezentuje możliwości najnowszych wersji Androida.

Źródło tekstu: Daum.net, Unwired View, wł

Tagi: nexus
Komentarze
Zaloguj się
20. ~mr X
0

2013-07-03 00:16:35

Nexus 4? design bez charakteru, podatny na stłuczenia jak mało który telefon, brak obsługi microSD, brak radia, brak HD voice, średnia jakość rozmów, ekran nie powala jasnością, tylko 8 albo 16GB wbudowanej pamięci, jakość muzyki nie umywa się do S3 podobnie jak aparat, bateria mimo sporej pojemności i systemu bez nakładki ledwie daje radę ale sam telefon bebechy w środku ma szybkie jak na swoją cenę. telefon którego na pewno bym nie wybrał ale rozumiem, że są inni ;)

Odpowiedz

19. ~Noti
0

2013-06-29 10:42:31

To dobrze że zdecydowani się na współpracę z LG . Ich kooperacja jest naprawdę dobra (warto spojrzeń na Nexusa 4). Taki sprzęt jest bardzo estetyczny i dobrze oprogramowany

Odpowiedz

18. LuiN
0

2013-06-02 13:14:34

7, 10 - "As for the LG?s VP Won Kim?s interview with All About Phones, earlier this week, something might have been lost in translation. If you check Mr. Kim?s quotes carefully, he never explicitly stated that LG won?t make Nexus 5. He only acknowledged that Nexus 4 gave a huge marketing boost to LG, and said that after success LG had with its own products lately, they do not need such marketing support anymore." - z tekstu na Unwired View, na podstawie którego powstała wiadomość. Niczego nie przegapiliśmy.

Odpowiedz

17. ~Fff
0

2013-06-02 10:40:55

To nie jest wersja kolorystyczna tylko biały bumper założony na czarny telefon albo odwrotnie.

Odpowiedz

16. ~Jaroń
0

2013-06-02 10:18:09

Czarna obudowa z białym rantem lub biała z czarnym.

Odpowiedz

15. ~Fff
0

2013-06-01 14:14:52

@up zebra?

Odpowiedz

14. ~Jaroń
0

2013-06-01 10:36:26

Nexus 4 udał się naprawdę dobrze. Teraz jest jeszcze model biały i zebra - toteż nie można narzekać na mały wybór wersji kolorystycznych. Ja kupiłem jakoś wcześnie czarnego i zupełnie nie mogę narzekać ; )

Odpowiedz

13. ~
0

2013-06-01 09:55:36

@up ale wiesz, że kupno Nexusa graniczyło z cudem z powodu dupnej dostępności? A w takim wypadku tak, 3 miliony to jest sukces.

Odpowiedz

11. ~wiek
0

2013-05-31 18:21:31

Up@ chyba nie przespal info gdyż także na innych stronach jest podobne info. ..

Odpowiedz

10. ~żelek
1

2013-05-31 17:40:00

Luin chyba przespał oficjalne wypowiedzi LG i na dodatek nie sprawdził z kiedy jest przepisywany plotkarski news ;-p

Odpowiedz

9. ~wiek
0

2013-05-31 16:51:38

a możne to kim wong puścił plotkę iż nexus 5 nie będzie od LG, poczekamy zobaczymy

Odpowiedz

8. ~Kamil_K
-1

2013-05-31 16:41:18

Chętnie widziałbym Nexusa wyprodukowanego przez Motorolę - z typową dla nich starannością i jakością materiałów nieosiągalną u Koreańczyków.

Odpowiedz

7. drcox
1

2013-05-31 16:37:23

Telepolis jak zwykle pokazuje że nie ma pojęcia o tym co pisze i zależy im tylko i wyłącznie na biciu kasy bez jakiegokolwiek poziomu... Samo LG kilka dni temu stwierdziło to, co napisano komentarz wyżej. Ale lepiej wrzucić jakąś plotę, bóg jeden wie skąd. Brawo, konsekwentnie staczacie się na poziomy dotychczas uznane za nieosiągalne...

Odpowiedz

2

2013-05-31 16:30:43

?Aktualnie nie ma planów na Nexusa 5 tworzonego przez LG. Nie potrzebujemy już takiego rodzaju obecności marketingowej. Nexus 4 był wielkim sukcesem, nawet mimo problemów z dostawami i mamy świetne relacje z Google?em. Jednak nie my zrobimy Nexusa 5.? Kim Wong, LG Europe

Odpowiedz

5. ~jaaho
1

2013-05-31 16:23:52

chyba sie sezon ogorkowy zaczal bo zamiast newsow tylko plotki w dodatku sprzeczne!

Odpowiedz