DAJ CYNK

Kolejny iPhone 8 otworzył się z powodu puchnącego akumulatora

06.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7340

Ważne 7

7

Do tej pory odnotowano 6 przypadków, w których puchnący akumulator "rozsadził" od środka najnowszego dostępnego na rynku iPhone'a.Do tej pory odnotowano 6 przypadków, w których puchnący akumulator "rozsadził" od środka najnowszego dostępnego na rynku iPhone'a.

Ostatnia tego typu awaria wydarzyła się w czwartek, czyli wczoraj. Obywatel Chin o imieniu Liu zamówił smartfon iPhone 8 Plus, jednak gdy ten do niego dotarł 5 października, był już w takim stanie, jak widać na poniższym zdjęciu.


iPhone 8 Plus kupiony przez Liu, tuż po rozpakowaniu (źródło: bgr.com)

W rozmowie z ThePaper.cn Liu wyjaśnił, że zamówił telefon w chińskim sklepie internetowym JD.com. Gdy zorientował się, że jest jakiś problem, spakował iPhone'a i odesłał do sprzedawcy. Poprzednim razem iPhone 8 uległ tego tupu awarii podczas ładowania. Tym razem stało się tak bez podłączania telefonu do prądu.

Choć 6 przypadków, których się doliczono, to niewiele, to jednak jest to już drugi problem ósemki. Pierwszym jest to, że większość fanów urządzeń Apple'a czeka na iPhone'a X, czym tłumaczy się stosunkowo niewielkie zainteresowanie iPhone'ami 8. Apple twierdzi, że przygląda się sprawie puchnącej "baterii", aby znaleźć przyczynę problemu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 8 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 8 Plus w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone X w katalogu.

Źródło tekstu: Reuters, wł

Komentarze
Zaloguj się