DAJ CYNK

Kolejny gamingowy laptop w ofercie sieci Play

27.02.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5069

Ważne 2

2

Sieć Play rozwija swoją gamingową ofertę. Wraz z umową na Internet LTE sieci, zakupić można w ofercie ratalnej kolejny już gamingowy laptop - Acer Aspire VX 15.



Sieć Play rozwija swoją gamingową ofertę. Wraz z umową na Internet LTE sieci, zakupić można w ofercie ratalnej kolejny już gamingowy laptop - Acer Aspire VX 15.

Komputer uzupełnia dostępne już portfolio, w którym znalazły się urządzenia Asus ROG GL553 oraz Dell Inspiron 7567. Komputery oferowane są z modemem LTE w wersji USB, a wybrane zestawy dodatkowo zawierają gamingową mysz. Cechą wspólną wszystkich wymienionych komputerów są: procesor Intel Core i5-7300HQ, 8 GB pamięci RAM, grafika Nvidia GeForce GTX 1050 z 4 GB pamięci GDDR5 VRAM oraz 15,6-calowy, matowy ekran FullHD.

W przypadku komputerów Asusa i Acera dostajemy 1 TB dysk twardy z możliwością rozbudowy go dyskiem SSD w formie karty M2, Dell natomiast sprzedawany jest nieco drożej, ale już z dyskiem SSD (na stronie próżno szukać informacji na temat jego pojemności)

Debiutujący Acer Aspirew VX 15 dostępny jest w zestawie z modemem Huawei E3372. Obudowa komputera ma design, który może spodobać się graczom. Dostajemy podświetlaną klawiaturę z wyraźnie odznaczonymi przyciskami WSAD, mnóstwo dynamicznych, czerwonych wstawek i pokaźny dwuwentylatorowy system chłodzenia. Miłym akcentem jest obecność złącza USB Type-C, któremu towarzyszą dwa porty USB 3.0 o standardowych wtyczkach.



Acer Aspirew VX 15 dostępny jest w Play za 0 zł z opłatą miesięczną w wysokości 154,99 zł przez 36 miesięcy lub za 219,99 zł miesięcznie w opcji na 24 miesiące (opłata na start to również 0 zł). Oprócz wspomnianego wyżej modemu, klient otrzymuje co miesiąc 50 GB transferu (nielimitowany przez pierwsze 6 mies.) i 500 SMS-ów.

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
16. ~Danchos
0

2017-04-10 19:19:23

to w końcu to jest GTX 1050 czy GTX 1050 Ti bo w opisie nie ma Ti a w filmiku jest Ti . na stronie play nie ma Ti tylko GTX 1050. chce go jutro kupić i na stronkach lepiej się wypowiadają o Acerze niż Asusie. W sensie np. głośność pracy . Acer wygrywa.

Odpowiedz

15. ~
0

2017-03-03 19:04:09

@9 to że przez 10 lat wzrok Ci się pogorszył to Twój problem, nie otoczenia.

Odpowiedz

14. ~marcin
0

2017-02-27 20:33:04

dobry laptop polecam. Gry chodzą płynnie nawet na ustawieniach ultra w większości gier i 0 problemów z chłodzeniem. Z dyskiem M.2 istna cisza przy pracy.

Odpowiedz

13. ~
1

2017-02-27 14:33:49

11, nie płacz, nie jesteś wyznacznikiem czegokolwiek, a twój kiepski wzrok to twój problem. Dla ciebie laptop musi mieć 17"? No i OK, a dla mnie wszystko powyżej 14" (a i to już niechętnie), to nie laptop, a jakiś mebel.

Odpowiedz

12. LuiN
0

2017-02-27 14:30:22

@11, Cieszę się, że znalazłeś swoją niszę gabarytową sprzętów, jednak to nie bajki. Różnice w cenie paneli LCD do 15-stki i 17-stki są praktycznie żadne. Mało tego, 17-calowe laptopy to mniejsze problemy z chłodzeniem czy na upartego nawet możliwość wciśnięcia 2 GeForce/''ów w trybie SLI. Tylko to już taki bardziej komputer stacjonarny się robi. Nikt nie chce nosić ze sobą 5,5 kg laptopa + zasilacz. Stąd popularność 15-stek. Również w świecie gamingu.

Odpowiedz

11. ~
0

2017-02-27 14:01:55

Wybacz, ale to sa bajki. 15nastki sa po prostu duzo tansze w produkcji i tyle. I tylko o to chodzi: o cene produkcji. Osobiscie uzywam 17" ze 120 hz matryca. 15 cali? 14 cali?! Ja przepraszam, ale powtorze: to bylo dobre 10 lat temu.

Odpowiedz

10. LuiN
0

2017-02-27 13:00:12

@9, 17 cali to już komputer niezbyt mobilny. Gracze stawiają raczej na dodatkowy monitor w domu i mobilność poza nim. Jednym z najlepszych laptopów gamingowych jest aktualnie taka oto 14-stka: 17 cali ma swoich zwolenników, ale jest ich znacznie mniej niż miłośników 15-stek (te stanowią około 80% rynku).

Odpowiedz

9. ~
-1

2017-02-27 12:55:12

@LuiN Pije do tego, ze 15 cali to bylo dobre 10 lat temu. Dzis minimum 17". Co ja mam, lornetki uzywac, aby pracowac komfortowo? I to jeszcze laptop do gier! 15 cali do gier? Parodia.

Odpowiedz

8. LuiN
0

2017-02-27 12:22:51

@7, Nie wiem do czego pijesz? Ekrany 15,6 cala mogą być zarówno wysokiej, jak i niskiej jakości. Większość klientów wybiera natomiast ten rozmiar - niezależnie od tego, kto komputer produkuje.

Odpowiedz

7. ~
0

2017-02-27 12:17:02

@LuiN No i co z tego? Popularnosc jest oznaka jakosci? To Samsung czy Apple, ze jest popularny nagle przestaje byc g..ana marka?

Odpowiedz

6. LuiN
0

2017-02-27 10:39:39

@2, To przecież najpopularniejsza na rynku przekątna ekranów w laptopach.

Odpowiedz

-1

2017-02-27 09:41:58

Cena trochę duża lecz dobrze, że takie laptopy powstają. Play dobrze celuje. Fanów gier przybywa

Odpowiedz

4. ~Bukas
1

2017-02-27 09:39:32

3372?! Już by mogli dać coś lepszego

Odpowiedz

-1

2017-02-27 09:30:41

Niedługo pralkę Samsung będzie można wziąć w Play na raty do internetu LTE :D

Odpowiedz

2. ~
-1

2017-02-27 09:28:16

"15,6-calowy, matowy ekran" - tutaj przestalem czytac. 15 cali? He, he, he.

Odpowiedz