DAJ CYNK

Kolejne telefony z Androidem bez aktualizacji

27.07.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5621

Ważne 0

0

Wszystkie androidowe modele Sony Ericssona z 2011 roku nie otrzymają aktualizacji oprogramowania do wersji 4.1 Jelly Bean. Dwa modele LG nie dostaną nawet Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Wszystkie androidowe modele Sony Ericssona z 2011 roku nie otrzymają aktualizacji oprogramowania do wersji 4.1 Jelly Bean. Dwa modele LG nie dostaną nawet Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Znaczy to tyle, że popularne modele Xperia arc S czy Sony Ericsson Xperia mini pro nie otrzymają najnowszej wersji Androida. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja użytkowników smartfonów LG Swift 2X i LG Swift Black - ich telefony nie otrzymają nawet aktualizacji oprogramowania do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Podobnie jak HTC Desire HD, zeszłoroczne topowe modele LG w dalszym ciągu pracować będą pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread.

Źródło tekstu: GSMArena

Komentarze
Zaloguj się
35. ~
0

2012-07-30 10:03:36

ja androidem interesuję się od dłuższego czasu ale widząc co się dzieje jeszcze poczekam z kupnem do końca roku.

Odpowiedz

34. ~grzes
0

2012-07-30 09:46:28

Na galaxy S+ tez niema aktualizacji do 4.0 :/

Odpowiedz

33. Gitarka
0

2012-07-29 17:03:13

A to wogóle jakieś sprawdzone informacje? Chodz tak po prawdzie to co nam po aktualizacjach jakby były zrobione byle jak? Lepiej niech LG sie skupi na perfekcyjnym wykonaniu telefonów i aktualizacji.

Odpowiedz

32. ~ABP
0

2012-07-29 14:06:34

A dla mnie to dobra informacja. Rozglądałem się od jakiegoś czasu za jakimś telefonem z Ant+. Informacja o braku aktualizacji systemu z pewnością wpłynie na spadek cen Xperii. Za jakiś czas będę się mógł przyjrzeć, czy ceny nowych aparatów bez brandingu spadły do poziomu, który jest dla dla mnie zakceptowania.

Odpowiedz

31. applefan_
0

2012-07-29 08:37:04

@30 dla jednych z sensem dla innych bez sensu - nie kazdy ma inna ocene

Odpowiedz

30. Maniiiek
0

2012-07-28 08:42:19

@29 od czasu, do czasu piszesz z sensem i adekwatnie do sytuacji.

Odpowiedz

29. applefan_
0

2012-07-28 08:03:10

Nie wypbrazam sobie takiego zenujacego podejscia do wsparcia mimo, ze rozumiem podejscie producentow na Androidzie do braku aktualizacji. Jest to jednak bylo nie bylo kpina.

Odpowiedz

28. ~mr.nick
0

2012-07-28 07:41:09

I gdzie jest to 18 miesieczne wsparcie dla aktualizacji ? Xperia neo mam niecały rok więc powinni dac andka 4.1 kolejnych już nie ale ten jeszcze tak. Jak nie dadzą to odblokowac bootloader i dac CM10.

Odpowiedz

27. ~BzykMen
0

2012-07-27 20:48:26

I jak to dobrze że nie tak dawno sprzedałem swojego LG P970 SWIFT BLACK`A . Telefon był super , wyświetlacz jeszcze lepszy , ale podejście producenta do d..y . Więc raczej nigdy więcej LG . Z koreańców wolę już Samsunga , zresztą mój "smarkfon" od Szajsunga już śmiga na 4.0.3

Odpowiedz

25. ~Dudi
-1

2012-07-27 19:48:38

No wlasnie....Co z aktualuzacjami Nokii.....Ja mam ciagle na swoim 3210 Androida 1.2

Odpowiedz

24. ~Sylwek
-1

2012-07-27 19:41:55

Czy Nokia 6210 dostanie ta aktualizacje ? Bo jakas zmowa tajemnicy jest i nikt nie wie

Odpowiedz

23. ~
0

2012-07-27 19:33:22

ad15 mylisz sie , dotyczy to dla lg 2x- ics4, niestety nie mowiac o 4.1, porazka

Odpowiedz

22. ~
0

2012-07-27 19:17:29

LG od dawna olewa użytkowników, nie tylko smartfonów, ale też TV ze Smart tv.

Odpowiedz

21. wtd
0

2012-07-27 18:40:40

I to jest właśnie ta polityka aktualizacji przez którą (między innymi) mój pierwszy telefon z androidem jest jednocześnie moim ostatnim.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-07-27 18:39:16

No i to jest powod , dlaczego sprzedaz smartfonow nie rosnie ;) Lepiej miec spokoj niz skomleć o aktualizacje u producentow i operatorow ;)

Odpowiedz