DAJ CYNK

Klapka Samsunga z Androidem i bardzo jasnym aparatem

01.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5038

Ważne 4

1

Samsung wprowadza na rynek chiński kolejną odsłonę z klapki z Androidem. To flagowy smartfon z aparatem z największa jak do tej pory przysłoną F/1.5.



Samsung wprowadza na rynek chiński kolejną odsłonę z klapki z Androidem. To flagowy smartfon z aparatem z największa jak do tej pory przysłoną F/1.5.

Informacja o przysłonie aparatu informuje nas o tym ile światła wpada do matrycy. W dużym skrócie, im X jest niższą cyfrą w układzie F/1.X, tym obiektyw jest jaśniejszy, czyli lepiej radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych. Do tej pory liderem pod tym względem był LG V30 (przysłona F/1.6) i przyznaję - jest moc! Przekonacie się o tym już w przyszłym tygodniu.

Samsung poszedł jeszcze dalej, oferując w modelu W2018 przysłonę F/1.5, przy czym jest to aparat z pojedynczym obiektywem. Reszta specyfikacji to już najwyższa półka. Smartfon został wyposażony w dwa ekrany o rozdzielczości FullHD i przekąnej 4,2 cala, układ Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej i Androida 7.1.1. W przyszłym roku smartfon otrzyma aktualizację do wersji 8.0, która wprowadzi asystenta głosowego Bixby.

Niestety Samsung W2018 będzie sprzedawany wyłącznie w Chinach. Patrząc na historię poprzednich tego typu modeli, raczej nie zobaczymy go w Europie.

Źródło tekstu: Samsung; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2017-12-02 19:18:06

@14 kupienie czegos w azji nazywasz januszostwem? Dobre...

Odpowiedz

15. mp107
0

2017-12-02 14:50:29

Może za rok albo dwa będzie w końcu też coś z klasyczną sprzętową QWERTY poza "zamkniętymi" BlackBerry.

Odpowiedz

14. ~
0

2017-12-02 08:55:11

@13 oho janusz juz kombinuje

Odpowiedz

13. ~
0

2017-12-01 23:14:29

kurde podoba mi sie ten telefon... jakby nasze czestotliwosci ogarnial to mozna by go sciagac... :)

Odpowiedz

12. ~tomunia
-1

2017-12-01 21:52:53

Ale jakie etui na to włożyć?

Odpowiedz

11. ~
0

2017-12-01 21:48:10

zawsze miałem telefon z klapką - do czasu kiedy przestały być dostępne. Z chęcią zamieniłbym mojego s8 na dobry telefon z klapką

Odpowiedz

10. Hose
2

2017-12-01 20:32:44

Miejmy nadzieję że ta klapka zostanie dosłownie "rozszarpywana" przez rynek to spowoduje że Samsung będzie skory do wprowadzenia jej również na inne rynki. Wygląda dobrze, ciekawe czy kosztuje równie dobrze czy aż bardzo, bardzo dobrze bo to może zaważyć na sprzedaży...

Odpowiedz

9. ~
1

2017-12-01 20:16:39

dapter * ale za to normalni europejczycy rzucili sie na 3310 2017 . jestesmy baaardzo rozsadni, kupujac schylkowa technologie.

Odpowiedz

8. ~
1

2017-12-01 18:35:20

/''To flagowy smartfon z aparatem z największa jak do tej pory przysłoną F/1.5./'' oraz /''im X jest niższą cyfrą w układzie F/1.X, tym obiekty jest jaśniejszy, czyli.../'' analfabeta to pisal? Dalej az odechcialo sie czytac...

Odpowiedz

7. ~Hotelarz
0

2017-12-01 18:32:13

orson_dzi - Tytuł apartem? aparatem

Odpowiedz

6. dapter
-3

2017-12-01 17:55:28

Tylko Azjaci mają tak pomieszane w głowie, żeby kupować takie coś.

Odpowiedz

5. ~Misiek
2

2017-12-01 17:53:03

Wreszcie ktoś pomyślał o użytkownikach, którzy potrzebują telefonu z fizyczną klawiaturą. Ogromna szkoda, że nie będzie go w Europie. Może da się z Chin go kupić z przesyłką do PL?

Odpowiedz

0

2017-12-01 17:52:55

@1 Uuu... fakt, nie ten link, poprawione. LG był pierwszy, poza tym Matem nie miałem okazji się pobawić. A w LG aparat robi ogromne wrażenie.

Odpowiedz

3. ~
-1

2017-12-01 17:47:15

Ktos mi powie jaki jest sens tego telefonu?

Odpowiedz